What's new

WESOLY POKOJ

B

bronek

Aktualnie moja sprawnosc nie pozwala mi zdac relacji ze spotow, wiec chwilowo zarzucam focha/burmucha na Co w ogrodzie rosnie ci....
1489.jpg

635.jpg
 

Bedouin

Active member
Veteran
www.quakelive.com moze nie smieszne ale dobre na wieczor przy joincie do pogrania :D chyba nie musze mowic co to quake3 to to samo tylko lepsza grafika :D sciaga sie z 300mb za darmo i jazda na całego hehe. Polecam :D jak ktos jakiegos meczyka chce zagrac to pm do mnie :D
 
E

Ergonomic

picture.php

źródło: demotywatory pl

@thc- takich ludzi nam w rządzie trzeba- sami się powybijają xD
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Po wielu latach prób i błędów wreszcie opracowano algorytm bardzo ciekawej funkcji matematycznej:

f(x)=(1+0.9 cos(8 t)) (1+0.1 cos(24 t)) (0.9+0.05 cos(200 t)) (1+sin(t)) gdzie t = (-pi;pi)


Wykresem tej funkcji jest:

picture.php


:D

http://www05.wolframalpha.com/input/?i=PolarPlot[(1+%2B+0.9+Cos[8+t])+(1+%2B+0.1+Cos[24+t])+(0.9+%2B+0.05+Cos[200+t])+(1+%2B+Sin[t])%2C+{t%2C+-Pi%2C+Pi}]
 

Szkieletor

New member
Fire Security System

Fire Security System

Witam!!!
Ostatnio wpadłem na ciekawy pomysł dla osób chodujących na wiekszą skale a bojących się przypału (helikoptery z czujnikami ciepła, sprawdzanie rachunków za prąd.... ah ta nasza sprytna policja). Gdyby zrobić odpowiedni system czujników i rur z propanem albo acetylenem który podczas wykrycia ruchu doszczętnie niszczyłby wszystkie "dowody".
Wyglądało bo ty mniej więcej tak:

picture.php


Legenda:
1. Czujnik ruchu z "maskotki świstaka" lub cos podobnego.
2. Sterownik włączający dopływ paliwa.
3. Dwie butle (propan+tlen) (acetylen+tlen)
4. Zawór którym kieruje sterownik.
5. Rury doprowadzające mieszankę do dysz.
6. Zawór bezpieczeństwa-gdy chcemy wejść podlać nasze roślinki odcinamy nim dopływ mieszanki żeby przez przypadek nie spalić naszych dzieci lub samego siebie....
7. Dysza (skonstruowana ze świeczki od junkersa która podpala mieszankę)

Narazie jest to wersja Beta, nie jest pewne czy płomień doszczętnie zniszczy roślinę i cały zawarty w niej THC.

Pozdrawiam !!!
 
Top