What's new

WESOLY POKOJ

azz- w kontekscie przetwarzania sygnalu wejcie wyjscie to wiadomo, ale w jaki sposob siec nabywa informacje i uczy sie je wykozystywac.. tego naukowcy nie wiedza... przynajmniej jeszcze niedawno nie wiedzieli.

ludzie od dawna buduja /tworza cyborgi czy jak to nazwac/ najdalej posunieci sa japonce w instytucie kioto.
polaczyli juz bezkregowca i rybe z siecia neuronowa /ktora sama wrosla w struktury nerwowe tkanek biologicznych/ i sama przejela kontrole nad ruba..., mamy tez MIT, honde i general dynamic.. ni8e wiem kto jeszcze teraz sie liczy bo nie jestem na biezaco.. ale jak sie o tym czyta to sie wlos jezy

teraz staraja sie zmodyfikowac takie male pajeczaki / ktore juz sa wstanie przezyc w przestrzeni kosmicznej same sobie nawet kilkanascie tygodni/ ..

master - bardzo fajne przemyslenia... ja doszedlem do wniosku ze swiadomosc jest efektem ubocznym, pojawia sie w strukturach o wielkiej zlozonosci, niebawem nowa swiadomosc, samoistnie wyloni sie z oceany informacji jakim jest siec globalna... czlowiek prawdopodobnie przez lata nie bedzie mial o ym pojecia, do czasu az swiadomosc nabierze jakiegos "fizycznego krztalty" tak by miec wplyw na otaczajaca nas materie...
a moze ta swiadomosc juz sie narodzila? moze zapasc na rynkach finansowych jest pierwszym przejawem aktywnosci nowej, poteznej swiadomosci rozproszonej??

:)dobra wkreta:) uwielbiam naukowcow grzebiacych w tych tematach i ich prace :)
 
Last edited:

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
eee tam... jesteśmy tylko maleńkimi elektronami krążącymi między sobą na powierzchni jądra komórki - Ziemi... komórki będącej miliardową częścią paznokcia czegoś większego niż wszystko co można sobie wyobrazić... a to coś też jest elektronem krążącym wokół... to Wszechświat właśnie...
nie niepokoi mnie to więc w wesołym może chyba zostać... :bashhead:

 
heheh dobra akcja, dzis ma malzonka pod US znalazla 5g stafu w samarkach :) ot tak lezalo na deptaku :p wieczorem testy hahahah.. pewnie jakas chu...wa, bo ja to si ekajis wybredny zrobilem. musze powiedziec ze w porownaniu do swojej szafy i szafy wspolnej ICM to te uliczne stuffu sa mocno kiepawe.. choc czasem sie zdaza rodzynek, ale z rzadka :p
 

BReal

Active member
Kto dostal tyle postow w ciagu jednego dnia? ;D

5982765535.JPG
 
T

thcfanatic

witam wsyztsko dzisiaj pozymakny a wczoraj przjebalem gdzies szklo bylem zmuszony palic przez oto profesjonalny sprzet do palenia marihuany













 

Silas

Member
Veteran
Odnośnie agenta DEA pod murem zacytuje Czarka Pazure z filmu Chłopaki nie płaczą:
"Idę się odlać [...] bo nie mogę na to patrzeć"
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Jasiu wraca caly podrapany do domu -
Mama sie pyta jasia co sie stalo ?
- aaa nic wywrocilem sie na rowerku i wpadlem w krzaki ;(-!- (zniesmaczony , grymas)
- ale jasiu twoj rowerek jest zepsuty juz 2 tygodnie ( mama dopytuje)
- a tam jechalem na rowerku kolegi i dlatego sie wywrucilem ....!
- jasiu a gdzie ty sie wywrociles ? czy na pewno wszystko wporzadku -?
- W KRZAKI ZA DOMEM WPADLEWM ( jasiu juz zmarszczyl czolo ...!!!)
- ale jasiu tata krzaki za domem wycial 3 tygodnie temu ?!!!?
- (w koncu jasiu nie wytrzymuje i wybucha ...) !! KOT jest MOJ i bede se go dupczyl czy sie to komus podoba czy nie !!!
stare ale bawi mnie zawsze jak sobie go opowiem

tak samo jak SIMPSON...
http://uk.youtube.com/watch?v=1aBaX9GPSaQ
swiat jest conajmniej smieszny dla ludzi ktorzy go oglondaja ,
http://uk.youtube.com/watch?v=4eCq5dptCdI&feature=related

pozdro
 
Last edited:

Butelka

Member
Mama wraca wieczorem do domu, wchodzi i widzi, że coś dzieje się w kuchni.
Wchodzi do kuchni i widzi jak Jasio przy lodówce je zamrożone pierogi i mówi:
-" Jasiu, mógłbyś je chociaż odgrzać w mikrofali" - na to Jaś:
- " KTO, JA?, ale ja nic nie paliłem"
 
Top