What's new

WDB plants

G

Guest

Witam wszystkich growerow.
Jestem nowy na tym forum. Widze ze wszystkim ladnie roslna konopki. Teraz ja bym chcial sie pochwalic moimi :). To moj pierwszy sezon outdoor. Wysialem 2 Homergrown Purple, 3 Skunk#1 i 14 no name. Wszystkie okazaly sie paniami :). Szkoda bo nie bede mial pestek na nastepny sezon. Prosze o opinie o moich kobitkach.

Pozdro











 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
hej witam WDB

niezle ci widze idzie. ogrudek bendzie wyglondal za pare miesiency jak raju,hehe

powodzenia

peace
 
G

Guest

Wszystko super. Witamy na IC. WDB podoba mi sie Twoja miejscowka. To chyba jakis las, prawda?

Mysle, ze fajnie by bylo jakbys podpisal pod fotkami ktora planta ktora, zebysmy wiedzieli na czym sie skupic. Swoja droga jest rowniez niesamowitym to, ze na 19 nasion uzyskales 19 kobiet. Niesamowite. Jestes tego pewien?

Jezeli chcesz miec nasiona to moge Ci bardzo chetnie podeslac pylek z moich najdorodniejszych meszczakow. Mysle ze bedziesz mial z niego dobre nasiona [ jak co to PM ]

Co do roslinek. Piekne i zdrowe. Widac ze dostaja sporo slonca. Troszke liscie opadly, ale pewnie roblies foty po tych cholernych upalach. Moje malenstwa tez teraz przechodza trudny okres.

Trzeba byc jednak bardzo cierpliwym jak mowi Hot. :listen2: za pare miesiecy tam bedziesz mial raj. Jak kazdy z reszta komu sie chcialo ruszyc tylek i troche popracowac. Tak jak Rafix'owi. Pozdro Pes3fan. Obserwujcie INDOOR 2005 Hot obiecal niespodzianke. :smile: :wave: :friends: :joint:
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Hej Wujek! Jeeedziesz, 2,5 miesiaca to duzo czasu zeby sie rozrosly. Lej im wode mocno bo widac ze sa w suchym terenie.

pozdr, kov
 
G

Guest

Dzieki za wszystkie opinie.

Pes3fan jestem juz pewnien na 100% ze to kobitki (chyba ze jakas sie zhermi) bo pokazaly juz perflowery. Miejscowki sa na dzikich polanach w lasach. Szukalem ich bardzo dlugo. Tak jak mowi kov sa one na suchych terenach. Musze je wlasnie podalac. Dzis zakupilem 2x0,5l biohumusa a wiec postaram sie im dzis dostarczyc wode z nawozikiem.

Pozdro, Wujek Duzy Blant
 
G

Guest

Wujek dobrze zrobisz jak je podlejesz ajjjj i jeszcze z bio. One to kochaja. Bedziesz robil jakies nasiona? Chetnie Ci podesle ten pylek i mozesz narobic nasion HHxSkunk#1, i HHxPurple. Mysle, ze wszystko Ci sie uda na 100% GL, moge Cie pocieszyc i uspokoic ze moje HH sa o wiele mniejsze i te raczej nie przejmuje sie czy bede mial ripe buds. Ja celuje w tym roku zeby je skrosowac. Najbardziej mi zalezy na nasionach potem idzie plon i ilosc zbioru. Mam wiele roslin i powiem wam ze sa w przeroznym wieku. Kiedy zamawialem z SD HH to czesc juz rosla od dawna. Jedne sa starsze o cale dwa miechu od innych. Lecz w dzieciakach sila nie ustepuje vigorem staruszkom. Jestem pod wrazeniem jak rosliny z nasion od SD potrafia przyrastac na dzien. Zestaw lisci co trzy dni w tej chwili. Kolejny poziom co cztery dni. Niedlugo pokaza plec :woohoo: i juz bedzie wiadomo ile przeznacze na zbiory a ile na nasiona.
Greets Pesfan :wave::joint::smile::lurk:
 
G

Guest

Witam

Bylem wczoraj na miejscowce. Zrobilem foto tylko jednej roslince (to ta sama co w moim pierwszym poscie na pozycji 3-ciej). Jest to homergrown purple. 2 najwieksze rosliny maja 2m i 2.5m wysokosci i sa masakrycznie rozgalezione. Za jakis czas zrobie im foty i wrzuce na forum. Pozdro WDB
 
G

Guest

Niezle wujek duzy blant Ci to wszystko wymiata. Jestem zadowolony z Twoich wynikow.

Tak teraz do wszystkich, ogladam te fora i roznych artystow widuje. Co jak co, ale nie odstepujemy sposobem uprawy i jakoscia krzakow od europy jaki swiata.

Nasze forum tetni zyciem, gdzie tylko nie widnieje napis POLISH tam jestesmy i tam nas duzo i zielono.

Zielono dla wszystkich z IC

Peace Pes Polskaaaaa zielonaaaa na calego w te wakacje. Juz ja widze te rozrzazone tuby w listopadzie jak juz wiekszosc z was bedzie zachwalac sie w duchu za swoje podjete ryzyko i swietne ziele.

Bo nie ma drugiego takiego bata jak swoj bat. Zielonosc, zielonosc widze ...
 
G

Guest

Przynosze zla nowine :(. Moje 13 krzakow zostlo zniszczonych (najwieksza miejscowka) i odkryta zostala jeszcze jedna miejscowka ale nic na niej sie nie stalo. Ktos chyba zna sie na rzeczy i czeka az do kwitnienia. Jedna roslina z tej miejscowki zostala juz przesadzona w inne miejsce. Dzis bede musial przesadzic nastepna.
Zostaly mi tylko 4 rosliny :( Ale sie nie zalamuje bo sa to moje najwieksze i najzdrowsze rosliny.














 
Last edited:
:yoinks: :badday: Bezczelnosc nie zna granic. Moze jakims grzybiarzom sie nudzilo. Szkoda ze trzymales 13 krzakow w jednym miejscu...
Zlodzieji i bandytow nie brakuje. To kolejna paskudna wiadomosc w ciagu ostatnich dni. Lepiej je przesadz i to bardzo daleko.
 
G

Guest

Mozliwe ze to grzybiaze. Juz tereaz nic na to nie poradze ze posadzilem je tak blisko siebie. Trudno. Czlowiek uczy ie na bledach. W nastepnym sezonie juz takich bledow nie popelnie. Naszczescie nie stracilem wszystkich roslin. Zostalo ich malo ale to juz zawsze cos.
Juz jedna rosline przesadzilem. Zagrozona zostala jeszcze jedna dziwczynka ktora przesadze dzisiaj. To miejsce gdzie przesadzam rosliny jest oddalone od starej miejscowki okolo o 1km. Nioslem tego planta w rekach po drodze ;). Dzis znowu mnie czeka taka meczarnia tylko ze z wiekszym plantem. Haha.

Pozdro, Wujek
 
G

Guest

Zostanie Ci ten trud wynagrodzony. Powodzenia, zeby Cie nikt nie widzial. Badz przebiegly jak lis i zwinny jak kot :D. GL. Ratuj swoje laski.

Peace Pes :yes:
 
Last edited:
G

Guest

Czas odswierzyc topic :). Oto dzisiejsze fotki moich malenstw :). Niestety roslina ktora przesadzalem zostala bezczelnie wyrwana przez lesniczego (tak sadze) i polozona obok :(. Mam nadzieje ze pozostale rosliny przezyja i zaden grzybiaz lub ktos inny nie zrobi im krzywdy.
Na pierwszych dwuch fotkach jest Skunk#1, na 3 fotce, no name, ta wyrwana roslina (wsadzilem ja i podlalem moze jeszcze odzyje), na 4 Homergrown Purple i 5 tez Homergrown Purple.

Pozdro, Wujek








 
Last edited:
G

gelowas

Siema WDB!
Krzaki fajne, ładnie się rozrosły. Jak na mój gust to masz bardzo odsłoniętego spota, aż kusi wszelakich amatorów cudzej trawy.
Moje planty (wydawać się mogło) były idealnie ukryte. Jednak ktoś wydeptał do nich ścieżkę jak dziś zauważyłem.
Jednak bardziej się opłacało postawić na maksymalne nasłonecznienie i żyzną glebę, niż na zamaskowaną uprawę w 2m chwastach, ty lepiej na tym wyjdziesz.

@Peace

Ps. Myślicie, że jak konopie właśnie pokazały płeć to mogę mieć jeszcze nadzieję na plony w tym roku?
 
Last edited:
G

Guest

Plon zawsze bedziesz mial, pytanie czy wiecej zbitych topow czy mniej. Nie martw sie nie jestes sam, moje HH dopiero preflowery pokazuja. Troche sa opuznione do inncy ostro kwiatujacych roslin. Wszystko co zamowilem z seedbanku nie kwitnie, a wszystko moje juz kwitnie. Czyli wniosek z tego aklimatyzowac jakies dobre pestki pod swoj klimat.

Pozdro Pes :D:yes:
 

~jungle

Member
Ja mam kobiete z tej samej paczki pestek co WDB i o wiele pozniej sie ujawnila. Widac dopiero pojedyncze wloski a na jego krzaku jest ich pelno :D Ciekawe dlaczego.
 
G

Guest

Nareszcie dorwalem aparat i wybralem sie z Jungle na miejscowki i natrzaskalismy troche fotek :D Skunk bardzo wolno kwitnie. Zastanawiam sie czy dojdzie. Ale jesli bedzie ladna pogoda to raczej powinien.
Pozdrawiam :respect:














 
Last edited:
Top