What's new

Wappa 250Watt első benti

Medicropper117

Active member
Azert a nagyon szárazzal vitatkoznék. Nem szoktam csontra szárítani. A pont jó a jó. Az pedig eláll egy darabig nyitogatas nelkül is. Enyhe páratartalom ide vagy oda;)
 
aminek jó az állaga azt nem lehet túl szárítani 10 nap alatt se, berohasztani viszont lehet ha nem levegőzteted egy hónapig és nedvesen teszed el.
 

Smok420

Member
Helyzet jelentés! :D 6 nap 12/12be másik 2 még vegelt 1 hétig azaz holnap rakom be őket is. Leginkább azért mer nem volt időm elmenni földre.Egy kis levélsárgulás volt de a wuxal kezdi helyre tenni a többi egyenlőre szép zöld és fejlődik. A képek nem a legjobbak de csak ennyire futja :D :D
 

Attachments

  • DSC_0062.jpg
    DSC_0062.jpg
    55 KB · Views: 24
  • DSC_0065.jpg
    DSC_0065.jpg
    36.2 KB · Views: 19
  • DSC_0064.jpg
    DSC_0064.jpg
    44.3 KB · Views: 22

Medicropper117

Active member
Nah. Valami ilyesmire mondjuk h viragzasra való. A tobbi is feljött de tul sokat azoktol ne varj. Ha lehet akkor mely potba ultess. Amibe a tobbi van valami olyasmibe pl jo is
 

Smok420

Member
Probléma?? Beraktam a boxba a másik 2 t is és az egyik igy viselkedik. Összes hajtás felénél meghajlik.
 

Attachments

  • DSC_0005.jpg
    DSC_0005.jpg
    53.9 KB · Views: 21

Smok420

Member
Igen a sok fény lesz a baj. Visszaraktam cfl alá 1 óra alatt helyre jött. Hogy lehetne kiküszöbölni ezt? Esetleg ha távolabb rakom a izzótól ? Most 20 centi körül van
 

GK_420

Active member
Szerintem a gyökérnél van a gond, a közeg nem tűnik túl lazának. Mi ez virágföld? :D A teteje láthatóan kiszárad túlzottan dobj rá mulcsot azért minimum.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
fokozatosság, ha ez a szó mond valamit, akkor úgy próbáljad növelni, azt amin változtatsz.
 

Smok420

Member
Olvastam egy cikket ahol azt írják 11/13 ba is lehet virágoztatni. Szerintetek javítana a hozamon vagy a minőségen? Vagy csak ártanak vele nekik? Egyébként sima virágföld igen,de elég laza amúgy 5. Napjuk víz nélkül és még nem látom rajtuk hogy hiányolják.
 
Last edited:

GK_420

Active member
Hát én látom hogy hiányolják és a virágföld NEM laza...de ha szerinted jó minden akkor hajrá. :D
Sőt még 10/14ben is lehet virágoztatni de van ami 13/11t is bír...a valóságban is csökken. De ha szerinted évtizedes tapasztalatot te megreformálsz és jobb lesz meglepődnék.
 

Medicropper117

Active member
Ha hetente kell locsolni ott bajok vannak. Rendes közegben flo alatt locsolsz ket harom naponta. De inkabb ketto mint harom
Bajok vannak= egyaltalan nem idealis
 

Ragnarovics

Member
Olvastam egy cikket ahol azt írják 11/13 ba is lehet virágoztatni. Szerintetek javítana a hozamon vagy a minőségen? Vagy csak ártanak vele nekik? Egyébként sima virágföld igen,de elég laza amúgy 5. Napjuk víz nélkül és még nem látom rajtuk hogy hiányolják.
5. Nap ? :Ó én ekkora növénynek minden 2. De max 3.nap 3 litert adtam 9 literes potban, ha elcsúszott a 4. Napra úgy elhervadt, hogy volt levél ami túl se élte. Locsold csórikámat. Luk van a malterosvödör alján elég? Attól, hogy folyik ki drén még rengeteg pangó víz maradhat benne, persze alul a teteje meg sivtaggá szárad. Na de megyek cigizni :)
 

Smok420

Member
Lyuk az van minden öntözésnél folyik ki viz az edény alján. Ezért is öntöztem ritkábban tényleg nem láttam rajtuk hogy viz hiányuk lenne, semmi kokadás. Na mindegy jobban oda fogok figyelni a dolgokra. Az a érdekes hogy az egyik veges csajszi megmutatta a csunyáját 20/4 be. WTF??? Amik a boxba vannak ők még nem a 12. napjukon.
 

Smok420

Member
23nap 12be. Sajnos hőproblémáim vannak lámpa nélkül 6-7 fok van a boxba. Szerintem ez a képen látszik isa leveleken legalább is én igy gondolom. Öntözés után készült pár órával a kép. Tippek megoldásra? Sajnos semmi hősugárzó féleség nincs itthon. Az elővirágok lassan de megjelennek.
 

Attachments

  • DSC_0007.jpg
    DSC_0007.jpg
    60.2 KB · Views: 22
  • DSC_0011.jpg
    DSC_0011.jpg
    57.9 KB · Views: 22
Top