What's new

W.W Auto&W.W Auto Cbd

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
wattpóver x világitási távolság x idö

minél erösebb minél közelebb van és hosszabb idö annál nagyobb a gyilkolási rátája
 

Solon

Well-known member
Na várjámég, penész után atka jön, asszem ez a leosztás tarotkártyában kendertermeszt?kenk. :D
 

f2obsession

Active member
Azt is kibírják. Takácsatka. Azok a gecik egy atombombát is túlélnek.

Bizony mondom néked a valót, ez a V-TAC UVC lámpa annyi ózont termel, nekem egy hemzseg? AK bokrocskán majd egy hétre "megállt az élet" (lehullott kifejlett atkák voltak a növény alatti fehér fólián, meg amit a leveleken láttam, az se mozgott egy se).

Gondolom a tojások azért túlélték, mert kb 1 hét után már újra volt mozgás.

A növény meg amúgy 2 hét alatt szinte teljesen elhalt, de nem tudom biztosan, hogy az addigra keletkezett takácsatka kár miatt, vagy az UVC+ózón miatt.

Amit közben leszedtem róla, az m?ködött.
 

Solon

Well-known member
Bizony mondom néked a valót, ez a V-TAC UVC lámpa annyi ózont termel, nekem egy hemzseg? AK bokrocskán majd egy hétre "megállt az élet" (lehullott kifejlett atkák voltak a növény alatti fehér fólián, meg amit a leveleken láttam, az se mozgott egy se).

Gondolom a tojások azért túlélték, mert kb 1 hét után már újra volt mozgás.

A növény meg amúgy 2 hét alatt szinte teljesen elhalt, de nem tudom biztosan, hogy az addigra keletkezett takácsatka kár miatt, vagy az UVC+ózón miatt.

Amit közben leszedtem róla, az m?ködött.
Hát nem tudom. Ezek maguktól is megdöglenek néha. Nálam egyszer volt egy olyan felszaporodás, hogy a plafon is televolt velük, akkor mentem rájuk 3%-os H2O2-vel és 5%-os Na-hipoklorittal, ezek olyan vígan mászkáltak a permetlében, öröm volt nézni, mintha még csúszdát is építettek volna. Végül el kellett kenni ?ket egyesével. Lehet az O3 hatékony nagy dózisban, viszont kurvára rákkelt?, szóval én passzolom.


Van egy fajtája az ozonnak, amit?l te is és a növény is jobban lesz:
[YOUTUBEIF]2UByXynZDUw[/YOUTUBEIF]
 
Last edited:

Uzsidoboz

Well-known member
Van egy fajtája az ozonnak, amit?l te is és a növény is jobban lesz:
[YOUTUBEIF]2UByXynZDUw[/YOUTUBEIF]

Küldök pozitív energiát jó.
Érzed már?.....
Amugy azon a nyáron amikor a csapbúis ez folyott
Az nagyon eseménydús nyár volt és tartalmas
Köszönöm hogy emlékeztetté rája :D:thank you:
 

Uzsidoboz

Well-known member
D?nek el a buzogányok lassan kikell támogassam
Különben kezd egybefügg?vé válni a foxtail es ww
Penészt egyenl?re nem fedeztem fel
Locs:
Ec:2
Ph: 5.6
Drain:
Ec:2
Ph:7
 
Top