What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

W plenerze z polak(ami) :D

frether

Member
Veteran
MlawaInfo.plDSC_0549.jpg
My jako Polacy mamy coś w sobie co każe nam napierdalać się do ostatniej kropki krwi... :tiphat:
 

frether

Member
Veteran
Hej ic dobre miejsce na spalenie jointa :D jest na co popatrzeć
Czasem jak przeglądam moje fotki niekiedy zauważam jakieś kropki, komary :D kreski różne rzeczy z początku ich nie widać ale jak się człowiek wpatrzy to dostrzega coś znajomego lub też nie
3 zdjęcia seryjne
picture.php


picture.php


picture.php

żeby zobaczyć o co mi chodzi trzeba zrzucić je na kompa i przejrzeć przez podgląd obrazów hehe dziwnie latają te samoloty i dosyć szybkiego kopa mają
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php

:wave:
 

ziben

Active member
Veteran
Kunkka, świetne zdjęcie!! Ja również miałem okazję zobaczyć to słoneczko, gdyż tego dnia z rana nastąpił jeden z lepszych dni dla rolników - harvest :) peace@

:tiphat:
 

tredowaty

Member
Witam i o zdrówko pytam :D :tiphat: kilka fotek niestety z telefonu..

Laothoe populi

picture.php


koleżance nie rozwinęło się do końca jeszcze jedno skrzydełko

Moma alpium

picture.php

picture.php


Geometra papilionaria

picture.php

picture.php


i z innej beczki

rydz melczaj

picture.php


zrzuty kozła sarny

picture.php


:( łasica ??

picture.php

picture.php

Pozdrawiam

Peace
 

Holan

Member
Wstać rano, tak ok 5 , wziąć psa kota czy co tam macie, ubrać się ciepło + kawa w termos , wsiąść w auto i ruszyć gdzieś do lasu, najdalej hen gdzie się da i liczyć na taki klimat w lesie jaki trafił się mi jednego z ostatnich poranków... przy porannej kawie i joincie... polecam wszystkim... hehe
 

Kikeritz

Member
Hej:)
Tylko kompaktem, ale zawsze...
Zima, choć jak na razie bez śniegu. Choć taka też w sumie nie jest zła, jest jak w październiku :)
picture.php

Pozdrawiam Was:tiphat:
 

Latest posts

Latest posts

Top