What's new

W plenerze z polak(ami) :D

E

Ergonomic

wpisuj link
 

PioK

Member
ho ho.... piekne chmurki ... fajne sa te smugi....
czaczo, takie kwiatki juz rosna na polwyspie ?? u nas jeszcze bieda nic nie wyrasta... bynajmniej ja nie widze

zatem zostaje nr 2 ;]
imgp6087j.jpg
 

tomato

Member
Veteran
heh, dzieki piok !
moim zdaniem drugi kadr jest lepszy, czuc ciezar tych starych drzew i jest cos co przyciaga wzrok, pierwszy jest poprostu kolejna alejka w parku

pzdr
 
C

czaczo

witam
piok ,powiem ci ze tutaj najpiekniejsze kwatki rosna w poze zimowej(na mallorce sa tylko dwie pory roku ,lato i zima hehe)w niedziele bylem na plazy ,dosc cieplo juz jest przez ostatnie pare dni temperatura w dzien nie spadala ponizej 26-28 stopni.jest to zdradliwa pogoda,na sloncu jest cieplo ,ale wiatr jest zimny ,latwo o katarek a nawet hiszpanke,o grypce mowie ,choc z tymi tez niema problemu hehe,a naprawde jest na czym oko zawiesic,hehe,nastepnym razem pstrykne jakims kwiatka hiszpanskim.pozdrawiam.przezajebiste fotki wrzucacie.tak dalej
naprawde probowalem i
 

tomato

Member
Veteran
hej czaczo, faktycznie piekne kfiatki :D

picture.php


nie mozesz wstawic duzego obrazka ?
ja robie tak: wybieram zdjecie z albumu, klikam i kopiuje Picture URL, a jak pisze posta to klikam na ikonke obrazka i wklejam com skopiowal :D
jak ja moge to ty tez !

:wave:
 

orangefreak

Member
fajna weranda ... dobry klimat ... a zdjecie troche za bardzo przepalone

Przepalone bo nie umialem znaleść dobrego convertera fotografii. zawsze wychodziło mi ponad 150kb, a jak wiecie tu jest limit.. Orginał dużo lepiej wygląda, po obróbce to wogóle miodzio :)
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
orangefreak ale foty sie tutaj same zmniejszaja do 150 kb, zapodaj orginal bo naprawde fajne foto.
 

orangefreak

Member
lepiej nie dało rady. dodałem efekt poświaty no i rameczke :) probuje zuploadowac plik o rozmiarze 1.4mb i pisze że przekroczyłem dozwolony limit.



 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top