What's new

W plenerze z polak(ami) :D

jaca30z

Member
Panowie.....brak mi słów.Oby tak dalej!

W drodze na spot...

21708IMG_0826.JPG


21708IMG_0831.JPG


21708IMG_0823.JPG
 

bialy_mis

Member
Przedostatnia fotka klimatyczna bardzo :) Kojarzy się z ostatnim dniem jakiegoś party nad jeziorem, pachnie wakacjami i pięknymi kobietami.

I ten jaszczur... :D


Ostatnia fotka jaca też piękna. Pięknie uchwycona.
PS. Ostatnia w przedostatnim poście.
 

Trybik

Member
Bardzo ladne fotki cykacie :) Jakis aparat fotograficzny polecacie? Jestem kompletnie zielony w tym temacie i nie wiem co wybrac.Do wydania mam 1000zl +/- Jestem otwarty na szelkie sugestie.Pzrd:p
 
C

Ca2

czarna palemka Iguana iguana ??

Trybik:jak nie zależy ci na tym aby sprzęt był nowy... to popatrz za kompaktami Fuji s9500 i s9600... ja nadal działam z fuji s5500 i jestem bardzo zadowolony mimo, iż sprzęt nie jest już pierwszej jakości i nowości. Fuji mają zajebistą optykę matryce a i zoom nienajgorszy. Cyfraki budują na własnej optyce i swoich matrycach przez co jakość przewyższa cene.
 

Plantator

Well-known member
Veteran
siema , widze że ostre fotki pstrykacie:] ja się muszę jeszcze pouczyć tego nowego aparatu , puki co kilka fotek z pleneru i ze starego miasta przed marszem:]


świeczki w m25



roślinki:]






















miśki z wielu krajów:

















Gołąb:



Zygmunt nas olał:]

 
G

Guest

No fajny ale do jazdy w terenie to sie nie nadaje, a nam terenowki sa potrzebne, hehe..
 
całkiem ładny samochodzik! ;)


kolejna partia - może coś z natury..

Bociany na polowaniu. ;) (hehehehe)
492827-med.jpg


sarenek hehehe :D
4928251-med.jpg


kwiatuszek :)
4928241-med.jpg


Lwia Paszcza vel odmiana storczyka (ja po mazarze widzę tam paszcze lwa) :)
4928231-med.jpg


ptaszek zza płotu :)
4928211-med.jpg


żabka kolegi...
4928221-med.jpg


... i jej koleżanka. :)
492826-med.jpg
 
Last edited:
E

Ergonomic

te łabędzie to chyba bociany :D, ale wielu osobom sięmylą... a roślinka to nie lwia paszcza... obstawilbym raczej jakas odmiane storczyka... lwie paszcze w Polsce sa tylko zolte i biale a ich kwiaty maja calkiem inny ksztalt
:rasta:

Edit: Boże za pierwszym razem napisałem nazwę naszego kraju z małej litery... (Shame on You!) :badday:
 
Last edited:
Top