What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

W plenerze z polak(ami) :D

C

Ca2

Siemka Panowie!
Jestem tutaj nowa postać ale też pochwale się swoimi dokonaniami.
Ta nasza ujowa Polska w obiektywie nagle nabiera jakiegoś takiego zajebistego uroku. Heh fotografia cyfrowa nawet z polski zrobi ładny kraj :D

 
Siemka! I teraz cos odemnie! Ostatnia fotka to fota hansa parku kolejki gorskiej roller coaster! Pzdr PeAcE a Reszta to nasze piekne polskie morze :)




 
G

Guest

siema skoro juz tematyka "owadów". to zlapalem szerszenia. skubany popelnil samobojstwo sam sie żądląc. niezly bojownik. jakis zwiadowca. malo co mnie nie nie pokasil.



pozdro :rasta:
 

polak

Active member
ostatnio jakas plaga jest szerszeni... zrobilem ostatnio fote 3em naraz.. ale chyba stracilem te zdjecia :/ postaram sie je odzyskac i zapostowac tutaj

tak pozatym to ladnie dajecie chlopaki oby tak dalej
 

Fish131

Active member
Dzisiaj (no w sumie to wczoraj z uwagi na obecna godzine :pointlaug) bylem u mojej kochanej przyjaciolki ;* :jump:, ale niestety nadszedl czas rozstania :badday: i idac na autobus na mojej drodze spotkalem slodka salamandre plamista :D (od dziecka:gaga: lubie takie stworzenia:rolleyes:)
Fajny zwierzak i dotrzymal mi towarzystwa przez pewien czas ale to i tak nie zastapilo mi nawet w 1% mojej przyjaciolki :confused:
Ponizej fotki slodkiego stworka :D





Pozdrawiam :wave:
 
Last edited:
G

Guest

Ehhh Fishu :D No piekna salamandra. Cos mi sie wydaje ze uciekla komus z terrarium. Zwykle te zwierzeta sa plochliwe. Mieszkasz w gorach?
 

NKOTS

follow the pink rabbit!
Veteran
siema

foty zrobione zanim Polska stala sie Kraina Deszczowcow.....




pozdrawiam
 

greengirl

Active member
Witam po dłuższej przerwie. Dzisiaj wróciłem z wakacji: Polska - Zakopane : Słowacja - rejon "słowackiego raju". Z tych okolic będą zdjęcia. Wakacje pozwoliły mi zapomnieć o skradzionych roślinach i nabrać sił na nowe uprawy. Fotki sadzonek już niedługo, dzisiaj obszerna relacja z wakacji:




widok z Kasprowego Wierchu i Beskidu



W drodze na Morskie Oko - Wodogrzmoty Mickiewicza







tak się szczęśliwie trafiło, że miałem okazję obejrzeć skoki na żywo, był ktoś?



jeden z licznych kościołów Zakopanego



Slovenski Raj - jeden z łatwiejszych szlaków,



tunel Dobsinskiej Jaskini Lodowej



Spiski Hrad przy Spiskim Podhradiu, malowniczo położone ruiny

edit: kolejne zdjęcia, tym razem wszystkie ze Słowacji:


spiski hrad - widok z wieży


ciekawe miejsce ścieżki wąwozu sucha bela










kolejne ujęcia dobsinskiej jaskini


wspinaczka po kotlinach klastorskiej rokliny


oraz jeden z jej wielu wodospadów.

Ogólnie z wyjazdu jestem bardzo zadowolony, Zakopane każdy zna, jednak każdemu, kto preferuje wakacje spędzone w sposób aktywny z czystym sumieniem mogę polecić Słowację. Przykro mi to mówić, ale tam lepiej dba się o turystę, szlaki są lepiej oznakowane, informacje łatwo dostępne, a ceny niezbyt wygórowane. No i dochodzi tani browar, nawet w restauracjach. Nawet komunikacja (autobusy) jest o wiele tańsza, można pojechać wszędzie za połowę ceny, jaką za podobną odległość zapłacilibyśmy w Polsce. No i najważniejsze - regiony turystyczne - dla mnie bomba. W przyszłym roku pojadę tam jeszcze raz, pozostało mi do zaliczenia jeszcze kilka tras.

pozdro

greengirl
 
Last edited:
G

Guest

greengirl, polak, nkots, fishu wspaniale zdjecia :yes: a ta salamandra to cudoo. pierwszy raz widze cos takiego zeby lazilo komus pod domem. tak tylko na biologii to nam pokazywali w ksiazce :/ super. ja dzisiaj spotkalem tego powietrznego przyjaciela. piekna wazka. cudowne kolory i naprawde byla duuuuuza :bow::bow: matko naturo, tworzysz cuda.





pozdro pes :wave:
 

Latest posts

Latest posts

Top