What's new

W plenerze z polak(ami) :D

O

Ojciec

No cóż w poszukiwaniu wiosny to nie mam nic wspólnego , hehe ale uchwyciłem rąbek tego piękna ;)


 
G

Guest

@jaca30- ja to bym ci proponowal kupic jakiegos smiganego canona.. lustro maly obrazek.
i dokupic sobie jakies stare dobre szkla manualne. ja od dawna uzywam 10D i mimo ze juz leciwy jest to zupelnie nie odczuwam potrzeby wymiany na wieksza matryce. a jak poszukasz to w dobrym stanie za 800pln kupisz.. a do macro to tylko mieszek ... ;) jak masz mieszek i obiektyw dajmy na to 135mm to mozesz takie macro robic ze szczeka opada.
 

PioK

Member
jezeli zalezy wam tylko i wylacznie na makro to najlepiej sie spisza male matryce 1/2.5'' .... wieksza glebia ostrosci co przy makro jest bardzo pozadane
 

tomato

Member
Veteran
ja wczoraj spotkalem duuuuuuzo wiosny :wave:
mimo ze srogo padal deszcz

22085duzowiosny.jpg


czego i wam zycze hehe :rasta:
 
G

Guest

szkoda ze takich widokow nie mamy za drzwiami.. nie wiem z kad jest ten user ICMag`a ale chetnie bym sie z nim zamienil

27697image003-med.jpg
 
polak to zdjecie z tego roku? bo jak tak to musze zaczać lapać ryby na gumowe żabki jak już powychodziły ;p


stado uciekajacych sarenek, bede musiał na nie uważać na oucie bo jest ich naprawde duzo na moich terenach ;/


i miejsce z ktorego sarenki zostały uchwycone :)
 

polak

Active member
łysy :)

nie niestety jeszcze nie z tego roku z wakacji zdjecie, ale zabki powoli wychodza,
jakies dwa tygodnie temu jak sloneczko mocno swiecilo widzialem jaszczurke :O

wiec szukaj szukaj ;)
 

PioK

Member
jak pale z kolesiem w takim klimatycznym miejscu to zawsze sa fajne filmy ... wiecie druga wojna/hitler te sprawy... a noca to juz totalna paranoja

imgp2323gl7.jpg


pieknie wiosna sie zbiera

imgp2378dl0.jpg


imgp2369zd8.jpg
 
Last edited:
G

Guest

:wave:
16863jeden-med.jpg


Wiosna? :wink:
16863dwa.jpg


16863trzy-med.jpg


16863cztery-med.jpg


16863piec-med.jpg


16863szesc-med.jpg


16863siedem-med.jpg



16863osiem-med.jpg


16863dziewidz-med.jpg



A jak jest u Was??? :D pozdrawiam poszukiwaczy Wiosny! heh..:D
 
Last edited:
G

Guest

u nas? przynajmniej u mnie raz snieg raz slonce :/ wczoraj wieczorem to by mozna bylo na sankach jezdzic... w dzien wszystko topnieje a w nocy mroz i snieg :( dziwna ta pogoda... ladne fotki alijah :wave:
 
G

Guest

Witam, widze, ze na forum jest wiecej terrarystów:D Tonny, ładny B.albopilosum
A to 2 z moich piekności:D


 

Zathir

Member
Super foty ali, no własnie wiosna, wiosna juz w lesie.
30389IMG_8781-med.JPG


30389IMG_8818.JPG


kto zapominal saperki?
30389IMG_8817.JPG


30389IMG_8814.JPG


30389IMG_8813.JPG


pozdrawiam :wave:
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top