What's new

W plenerze z polak(ami) :D

Carrington

Active member
Cannagraphic, drugie zdjêcie kozak. Dom musi byæ zajebisty, kocham takie klimaty, widok gór bezcenny, niestety nie mia³em okazji jeszcze byæ w górach, ale my¶lê ¿e jeszcze bêdzie kiedy¶ dane.
Za to ja od wieków zakochany w MAZURACH i w starej drewnianej architekturze, bywam kiedy tylko mogê. Zosta³o nam jeszcze nieco ponad 3 lata do sp³aty mieszkania i od razu bierzemy siê za budowê Mazurskiej Chaty, dzia³ka ju¿ jest:)
Co¶ podobnego do tego:

picture.php


Wiêcej zdjêæ i projektów na stronie:
www.polskadrewniana.pl/dom-we-wsi-krutyn-na-mazurach/1825
Szczerze polecam.

a poni¿ej sierpieñ 2015 r. i oczywi¶cie moje MAZURY:
Panorama:
picture.php


Krutyñ, niestety zdjêcie wykonane w okolicach Iznoty, gdzie rzeka nie ma takiego uroku, jak np. na odcinku Uj¶cie-Ukta, je¿eli kto¶ z Was bêdzie kiedykolwiek na mazurach niech nie odpuszcza sp³ywu kajakowego na ww. trasie Uj¶cie-Ukta, co¶ piêknego!!! Blancik, piwko i okulary s³oneczne :biggrin:
picture.php


Pozdro, Carry.
 
Last edited:

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
picture.php



tam stylu przy drzewie,po raz pierwszy udalo mi sie uchwycic kure,kure ktora zyje wolna,prze komandos zniej,od 2 lat poluje na nia , wsensie uchwycenia foto
udalo sie ,wreszcie mialem cos zeby uchwycic ten moment :)ta kura spi w dzien a w nocy zeruje na trawnikach w parku .spi na drzewie,haha,dorzuce fotki z drzewa
picture.php

laska
picture.php



jest i kurak
picture.php
 
Last edited:

klint

Active member
Veteran
Nie ma sie co zalamywac i plakac nad... :)
picture.php

Fotka mojego autorstwa btw :)
 
Last edited:

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
el cruce ,od kuchni :)
picture.php


castillo de portol,nieskonczona 50 letnia budowla,ktora troche przypomina mordor
picture.php


no brama troche inna ,ale wlos sie jezy :)
picture.php
 

afro

New member
@jerzu19
Mało tego żeby w ogrodzie było pełno :) Ostatnio miałem samice takiego jaszczura (~18cm) w domu, gdzie rano brałem sweter a ta się gdzieś zaplątała i chlapnęła na podłogę. Kawa na pobudzenie już nie była potrzebna :D

a na foto inna gadzina z okołospotowych wojaży
picture.php
 
Top