What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Vertical 1200w 120x120 ס"מ

Dr happy

Member
אני לא אומר שורטיקלי פחות טוב,אני פשוט לא רואה עדויות לכך
ולגבי הכיסוי של ורטיקלי יש לו איזה שהוא כיסוי של 360 אבל אתה צריך לדאוג שהקצה של האור יפגע בשליש העליון של הפרח הכי גבוה

תאמת לעולם לא גידלתי בצורה רגילה- רק וורטי החל מהמחזור הראשון
מה שכן
הצלחתי להוציא במחזור הקודם משטח חיצוי של 120 על 120

748 יבש
עם שתי נורות אחת 600 ומעליה ה250
סה"כ 748 מ850
0.88 לוואט
היו שם הרבה פנוטיפים שונים- חיפשתי את הגביע הקדוש שלי
היו 6 פנוטיפים של כרוניק סיריוס
ועוד כ 4 זנים שונים כמו
PPP
BIG BUD
JACK
של סנסי לא זוכר בדיוק איזה

חלק מהפנוטיפים הניבו מעט מאוד וחלקם הניבו עד ל110 יבש פראדנית
למערכת יש 4 קירות- במחזור ההוא עבדו רק 3

לפי דעתי למערכת יש פוטנציאל רב
ולא ראיתי מישהו מוציא משטח של120 על 120 יותר מ748 ג'

יורס
האפפי

הכל טוב ויפה
נראה לי שאם חסר מי מזגנים זה לא סוף העולם להשתמש במי ברז בשביל השטיפה. דווקא המים ש"נשארים" במצע יותר חשוב שהם יהיו יותר מטוהרים, לדעתי. וגם לדלל זה בסדר. כמובן הפתרון לזה זה אוסמוזה, לפחות יותר חסכוני מלהשתמש במיוחד במזגן בשביל זה...

דר כמובן שעדיף לשטוף עם מים מזוקקים כי זה פשוט עושה את העבודה יותר טוב ויותר מהר אבל אם אתה משתמש במי ברז לפחות תיתן להם יום לשבת כדי שיתאדה הכלור שמוסיפים למים
הכמות שיש שם היא גבוהה מידי בשביל לשטוף צמחים זה יותר נעילות לדעתי
בטח פונזי יוכל להיות יותר מדויק עם המידע הזה אבל ממה שידוע לי עדיף לתת למי ברז לשבת יום כדי שיתאדה הכלור
שטיפות זה קריטי בשביל לדחוף את הצמחים כמה שיותר זה גיליתי בניסיון מר
אי אפשר להיתעצל ולקוות שהצמחים יאכלו יותר חח,אני אישית תומך בלמדוד את האיסי שיוצא לך בכל השקייה כדי לדעת בדיוק כמה הצמח אוכל,אם אפשר לתת לו עוד או לא,יש צמחים שגודלים מעולה עם מינונים מאוד חלשים
גבי הייחורים אמרת שזה אמור לקחת 56 ימים אבל זה נראה כאילו אמא סאטיבה דומיננטית
אתה בטוח שזה לא אמור להיות יותר ארוך,56 יום זה על גבול האינדיקה הדומיננטי יותר אבל במראה הם מאוד סאטיבה
אם זה סאטיבה ומשך ההפרחה אמור להיות ארוך יותר זה יכול להסביר נעילות כי אז הצמח מרגיש שאתה מנסה לבגר אותו מהר מידי,יכול להיות שזה קשור רק לשטיפות אבל חשוב לדעת את הגנטיקה
מי האמא

סורי נגמר הבציר שלי וחזרתי לחום ערבי אז המוח לא חושב
שכחתי להגיד סחתיין על הפרחים.... בא לי לתת להם ביס

Dr happy

Member
הכל טוב ויפה
נראה לי שאם חסר מי מזגנים זה לא סוף העולם להשתמש במי ברז בשביל השטיפה. דווקא המים ש"נשארים" במצע יותר חשוב שהם יהיו יותר מטוהרים, לדעתי. וגם לדלל זה בסדר. כמובן הפתרון לזה זה אוסמוזה, לפחות יותר חסכוני מלהשתמש במיוחד במזגן בשביל זה...
תודה

דר כמובן שעדיף לשטוף עם מים מזוקקים כי זה פשוט עושה את העבודה יותר טוב ויותר מהר אבל אם אתה משתמש במי ברז לפחות תיתן להם יום לשבת כדי שיתאדה הכלור שמוסיפים למים
הכמות שיש שם היא גבוהה מידי בשביל לשטוף צמחים זה יותר נעילות לדעתי
בטח פונזי יוכל להיות יותר מדויק עם המידע הזה אבל ממה שידוע לי עדיף לתת למי ברז לשבת יום כדי שיתאדה הכלור
שטיפות זה קריטי בשביל לדחוף את הצמחים כמה שיותר זה גיליתי בניסיון מר
אי אפשר להיתעצל ולקוות שהצמחים יאכלו יותר חח,אני אישית תומך בלמדוד את האיסי שיוצא לך בכל השקייה כדי לדעת בדיוק כמה הצמח אוכל,אם אפשר לתת לו עוד או לא,יש צמחים שגודלים מעולה עם מינונים מאוד חלשים
גבי הייחורים אמרת שזה אמור לקחת 56 ימים אבל זה נראה כאילו אמא סאטיבה דומיננטית
אתה בטוח שזה לא אמור להיות יותר ארוך,56 יום זה על גבול האינדיקה הדומיננטי יותר אבל במראה הם מאוד סאטיבה
אם זה סאטיבה ומשך ההפרחה אמור להיות ארוך יותר זה יכול להסביר נעילות כי אז הצמח מרגיש שאתה מנסה לבגר אותו מהר מידי,יכול להיות שזה קשור רק לשטיפות אבל חשוב לדעת את הגנטיקה
מי האמא
אכן השטיפות מאוד חשובות
הזן הוא כרוניק של סיריוס-
Chronic (Serious) Northern Light X [Skunk X Northern Light] X AK47
הכל שם סקאנק על סקאנק על סקאנק - חשוב למצוא את הפנוטיפ שאתה הכי אוהב
אני בחרתי את הכי גדול ומסיים הכי מהר- באותו המחזור היו כמה זנים נוספים- אחד מהם ג'אק פלאש-הסטיבה הכי חזקה שיצא לי לטעום- או מכל סוג של טעימות-אפילו באמסטרדם לא נתקלתי במשהו כזה חזק- למרות שלא ניסיתי את הפלאש באמסטרדם- הזן הזה הג'ק פלאש הוא סטיבה עם פרחים קטנים יחסית וכל הענפים ארוכים וריקים -אך האיכות אין משהו דומה- לי באופן אישי מרוב שזה היה חזק זה עשה רע- סרטים התעלפויות של מכרים- ואפילו טרמפיסט שלקח כמה שאכטות והתעלף במושב האחורי-
הטרמפיסט זה לא מקרה אישי אלא של חבר

אולי תסביר לי איפה אתה רואה סאטיבה?- אכן העלים צרים כמו לסאטיבה- אך הפנוטיפ הזה צומח בצורה בושית והענפים מלאי תפרחת

כל הקירות לא עטופים עם חומר מחזיר אור בכוונה,או שיש שם ואני לא רואה טוב
עטופים בפאנדה ובחלקם מאיילר- למרות שלא חייב לעטוף בוורטיקלי- גם ככה האור בכלל לא מגיע לחלק האחורי של הצמחים- זה כמו לעשות סקרוג ולדאוג לחומר מחזיר אות מתחת לרשת\ גובה הפרחים-יש שם צל כמעט מלא
סורי נגמר הבציר שלי וחזרתי לחום ערבי אז המוח לא חושב
שכחתי להגיד סחתיין על הפרחים.... בא לי לתת להם ביס
תודה רבה אנ'ג'ל
יפה מאוד נראה!!
אתה מתכנן לשבור שיא של עצמך הפעם?
תודה רבה אנריל
נחיה ונראה- המחזור הזה לא אופטימלי אבל גם הקודם לא היה כזה

יורס
האפפי

את האמת גידלתי את הקרוניק של סיריוס
עכשיו אני מגדל את הקרוניק של בולדוג נראה מה ההבדל
הקרוניק שגידלתי לדעתי היה גודל הרבה יותר סאטיבה דומיננט אם לא הייתי עושה לו טופינג
בזמנו כשקניתי את הזרעים על האריזה עצמה היה כתוב
does not react well to cuttings
קראתי את זה רק אחרי שחתכתי ולצערי הוא באמת גדל מאוד צולע יחסית,כלומר הניב ייבול סביר אבל לא עישון חזק בכלל
המבנה שלו לפי הזיכרון שלי באמת היה דומה יותר לאינדיקה אבל אני לא בטוח שזה היה באמת נראה ככה אם לא הייתי חותך אותו
אני גם לא זוכר כמה זמן גידלתי אותו זה היה לפני איזה עשר שנים...
יש לפרחים עדיין גוון טורקיז כזה באור רגיל של יום

Dr happy

Member
בוקר טוב
היום הוא תחילת השבוע השישי- מה שאומר שיש עוד 3 שבועות=21 ימים

שאלה ברשותכם
על הרייפן רשום 10 ימים אחרונים לפני סיום חיי הצמח
כידוע שימוש ברייפן נעשה באיסי2.0- כ1000 פיפיאם
האם לבצעה את השטיפה אחרי השימוש ברייפן ?
כך שזה יוצא 8 שבועות ושלושה ימים
(בהיידרו אני עושה שטיפה של שלושה ימים בלבד- כי גם ככה אין שום דבר במצע)

או לחילופין להתחיל את הרייפן 13 ימים לפני הסיום של ה8 שבועות?

ועוד משהו- רוצה מאוד לנסות שוטין פאוודר- שמעתי שזה נותן תוצאות מעולות
האם השוטין פאוודר יכול לעבוד עם הרייפן ?
Application
Use Shooting Powder at the end of the flowering period for the last three weeks.
שלוש שבועות אחרונים
Adjust your base nutrient to EC-Value of 1.2. Prepare your nutrient container by first adding your base nutrient (e.g Soil, Coco, Aqua Flakes) to the water container. Adjust your EC of the nutrient to 1.2 and then add your Shooting Powder. Adjust the pH value to harmonise with the nutrient solution. Use House & Garden pH+ (up) or pH- (down) as this has been developed specifically for use with House & Garden nutrients and will give you a longer and more stable reading. Your nutrient solution is ready for its first watering.

Do not use Shooting Powder in combination with any other booster.

לינק לאתר של החברה
http://house-garden.com.au/products_stimulators_shooting_powder.php

יורס
האפפי

הם כולם מוצרי פיקיי - גם הרייפן וגם השוטינג וכל הבוסטרים האלה. הרייפן ספציפית אמור גם לזרז את ההבשלה ואני חושב שהוא באמת עושה את זה - אני נתתי אותו לצמחים וכמה ימים אחרי זה הם כבר היו בשלים לטעמי - אבל קשה לי לדעת עם כל כך מעט נסיון.

בכל אופן - שניהם מוצרי פיקיי כך שאם אתה משתמש בהם ביחד צריך להשתמש בפחות מכל אחד כדי להגיע לאיסי הרצוי. חוץ מזה אני לא יכול לחשוב על סיבה לא להשתמש בהם ביחד, חוץ ממה שכתוב לא להשתמש בשוטינג עם משהו אחר. שים לב גם שזרחן ואשלגן הם חומרים בעלי מוליכות נמוכה יותר מחנקן - זה אומר שכשהאנפיקיי שלך מורכב בעיקר מהם, האיסי שלך בעצם גבוה יותר מהקריאה שאתה מקבל, ביחס לאיסי שהיית מקבל עם אחוז חנקן גבוה יותר. אני לא יודע עד כמה זה משמעותי.

אני אישית לא הצלחתי להבין עדיין למה יש כל כך הרבה מוצרי פיקיי ומה אמור להיות ההבדל בינהם, חוץ מהרייפן שאמור לזרז, כולם עשויים מאותם דברים כך נראה ויש להם אותה פונקציה - במה זה שונה משימוש בדשן הפרחה עשיר בפיקיי או אפילו מולסות אני לא יודע. יש לי את הפיקיי של הסי והשתמשתי בו פשוט כדי להרים את הפיקיי באנפיקיי הכולל בחלק מההשקיות בהפרחה - עד שקיבלתי תופעות לא נעימות על העלים פעם אחת והפסקתי עם זה.

לגבי הרייפן - לא נראה לי שזה משנה איך תעשה את זה, במיוחד אם אתה שוטף רק 3 ימים. אם זה יעבוד כמו שצריך - מתי שתשתמש בזה, הצמח יהיה מוכן אחרי 10 ימים, ואז לשטוף עוד 3 זה לא ביג דיל.

Dr happy

Member
תודה רבה סטאג
בעבר גם אני השתמשתי עם הסי קוקו והוספתי פי קי
משום מה בדישון של גי' אייץ' אי אין דבר כזה ?!
... המינון בין החלקים כמעט זהה ורק האיסי עולה או יורד
לגבי השוטין פאוודר וערבוב עם דשן של ג'י אייץ אי אני עדיין לא בטוח
בדישון של ג'י אייץ' אי לא מופיע שום בוסתר- לעומת האוס אנד גארדן שם יש 3!

יורס
האפפי

זה נראה קצת כמו תסמינים של מחסור בסידן, אבל קשה לדעת. בהתחשב באיסי נמוך כל כך קשה להאמין שזה דישון יתר - אולי אפילו מחסור? השאלה אם יש לך דרך לבדוק את האינטראקציה של המצע עם כמות הדשנים, כמו שמודדים את הנגר באדמה או בקוקוס.

יכול להיות שהבעיה עם המיקרו למים קשים, כי גם הוא קשור בסידן.

הם לא נראים בכלל כאילו יש להם עוד שבועיים רק. לבנים לגמרי. מעניין אם הרייפן יעשה את העבודה והם יהיו מוכנים תוך שבועיים?

ואווו. יש שם פאקין קילוגרמים.
אבל הם לא נראים מוכנים בכלל ד"ר! זה לא מטריד אותך? מה מצב הטריכומות?

Dr happy

Member
ואווו. יש שם פאקין קילוגרמים.
אבל הם לא נראים מוכנים בכלל ד"ר! זה לא מטריד אותך? מה מצב הטריכומות?

תודה סטאג
הם נראים לי בדרך- הרייפן בכל מקרה אמור לגרום להם לסיים
כמות השערות החומות מתרבה מיום ליום
בלוטות השרף עדין שקופות לגמרי- בודדות הופכות לאמבריות

יורס
האפפי

J

jeki_star

:rtfo:
בראבו גנן מדופלם
אחלה להקה יש לך
תרוויח​