What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Vaporiziranje

Freshness

New member
Lep pozdrav. Pred kraktim sem si naročil Magic flight launch box vaporizator, in tako sem lahko prvič okusil kako je ko travo uparjaš. Moram rečt da mi je okus in zadetost res zelo drugačna, ni tistega občutka napolnjenosti pluč z dimom, okus je čist kot da bi jedel cvetove, zadetost pa tud na drugačen način ki mi je zelo všeč, bolj high kot pri kajenju. potrebno je zelo malo količino marihuane do željenega učinka. Vem sicer da to ni najbolše vaporizator kaj se ga da dobit, je pa vsekakor dobra zadeva ki deluje ko se enkrat naučimo tehnike.


Imate kakšne izkušnje z vaporizatorji? Kateri vaporizator uporabljate, če ga?
Če ima kdo kakšne pozitivne in negativne izkušnje z vaporizatorji, na kaj je treba pazit in podobno.

Upam da se mate vsi dobro, pa en lep pozdrav
 

Iva

Member
Jaz sem uporabnica Iolite vaporizatorja. Na začetku bi rada povedla, da je to dost ql zadeva ko se enkrat naučiš prav uporabljati.
+Diskretno,super okus zelišča,bolj uplifting high plus prihraniš na količini porabljene zeli. Slabe strani so:
-ni uporaben v družbi večje skupine ljudi(3+)
-Ne zadosti potrebe po dimu, ki ga dobiš pri kajenju
-zelo hitro se zapaca mrežica tako je potrebno večkratno čiščenje v alkoholu oz vinskemu kisu
-Pot chamber je zelo majhen, posledično se ga ne moreš tk naduvat :D

Kolikor sem zaenkrat prebrala reportov najbolj hvalijo Volcano, ki je za moje pojme predraga igrača. Tudi osebno še ga nisem preizkusila tako da me zanima mnenje kakšnega rednega slo uporabnika...
 

Iva

Member
Jaz sem uporabnica Iolite vaporizatorja. Na začetku bi rada povedla, da je to dost ql zadeva ko se enkrat naučiš prav uporabljati.
+Diskretno,super okus zelišča,bolj uplifting high plus prihraniš na količini porabljene zeli. Slabe strani so:
-ni uporaben v družbi večje skupine ljudi(3+)
-Ne zadosti potrebe po dimu, ki ga dobiš pri kajenju
-zelo hitro se zapaca mrežica tako je potrebno večkratno čiščenje v alkoholu oz vinskemu kisu
-Pot chamber je zelo majhen, posledično se ga ne moreš tk naduvat :D

Kolikor sem zaenkrat prebrala reportov najbolj hvalijo Volcano, ki je za moje pojme predraga igrača. Tudi osebno še ga nisem preizkusila tako da me zanima mnenje kakšnega rednega slo uporabnika...
 

Venet

New member
Jaz sem poskusil dva vapota.
Prvi je bil nek kitajski gnoj, ki je bil v farenheitih, kar je ze takoj povzrocilo nekaj preglavic. Po ekperimentiranju z nekaj grami na razlicnih temparaturnih nastavitvah smo v druzbi ugotovili, da smo pojedli batekom ves okus, kaj vec pa ne. Ko smo torej nadrobili zvapane bateke in jih uporabili na konvecionalen nacin, torej v jointu smo bli prilimani, kot ze dolgo ne. Morda psiholoski ucinek, morda pa je prislo do kaksne kemicne reakcije v vrhih samih in so posledicno bol pokali. Kaj tukaj tocno drzi ne bi vedel, se pa nisem dalje spraseval, ker se s kitajskim sranjem nismo vec ubadali.

Moja druga izkusnja z vapotom je bla v Amsterdamu. V Barneys coffe shopu imajo na vsaki mizi vapote, vulkanote. Uporaba je brezplacna, le nekaj vrhov si je potrebno privosciti pri njih.
Tako smo si z druzbo nabavli Vanilla kush, ki je imel super aromo, po sladkih mandarinah, dokaj podobno NYCD. Vapo nam je nastavil tam zaposlen. Vsak od nas je poskusil z mero 0,3 na 10 literski balon oz. vreco. Tako majhna kolicina je zadostovala za dva polnjena. Ucinki so bili z cutit kratko po tem. Zanimivo je bilo, da je klasicen pribitek thc-ja, vendar na nekoliko drugacen nacin. Vsi vemo, da je razlika ze ce nase jointe kadimo s tobakom, ali brez. Pri vapotu se primarno samo THC spremeni v svojo plinsko obliko. Kako je s CBDji in podobno mi ni znano. Lahko bi rekel da cloveka poci cisteje.
Po super vanilja izkusnji smo naloudali Laughing Buddha. 75 % sativa pravijo. Pri okusu nismo bili ravno najbolj navduseni. Kako je zadeva poknila pa cist druga izkusnja. Kot zgleda obstajajo krizanci, ki so prav za mene narejeni, ali pa kombinacija pravega krizanca z vapotom. Ucinek po dveh balonih LB je bil prisoten na glavi in v glavi. Ne morem drugace opisat kot zategovanje obraznih misic v stanje stalnega nasmeha. V glavi pa popolna koncentracija.

No kljub temu, da se bil navdusen nad izkusnjo z vulkanotom, me se vedno ni preprical dovol, da bi zapravil blizu 500 evrov. Morda, ko bom mel tezave s pljuci. Zaenkrat je joint se vedno alfa in omega kot sredstvo konzumacije.
 

lasko

Member
Ce si navajen skadit 10+ jointov na dan potem so vapo jajca. Sem imel doma volcanota 2 meseca na testu, samo ni to to. Za tiste ki pa manj skadite zna bit pa ok :)
 

Freshness

New member
Jaz sem zadnje čase po skajenem jointu, ali po kajenju v pipici vedno po določenem času začutil takšen neprijeten občutek v trebuhu, kot da bi me peklo. Pa sem začel razmišljat da je to mogoče posledica dima. Zato sem kupil ta vaporizator, magic flight launch box. Občutek je čist drugač kot po jointu, takrat sem vedno mel tak močne munchies, da sem se pol vedno napokal vsega, pri vaporiziranju pa mam občutek da so muchiese blažji. Res je da ne skadim 10+ jointov tak kot je lasko reko, vsekakor pa rad vsak dan nekaj pokadim oz. zvaporiziram. Je fajn če nimaš tako velike tolerance, nardiš 2-3 dime in si lepo v stanju meditacije :D
 

Iva

Member
Js be rekla tako....
VSEGA PO MALO....malo kajenja v družbi,malo vaporiziranja doma, kakšen keks al pa dva na deževni dan in kakšen dan brez vsega.
 
Top