What's new

VAporizer

weedolada

Member
ωραίο είναι αλλά το στριφτό εμένα δεν μου το αντικατέστησε..την θέλω "βαριά" την κεφάλα μου και αυτό δεν το κατάφερε..βέβαια δεν έκοψα και ποτέ το τσιγάρο για να πω ότι χρησιμοποιούσα όλη την ώρα αυτό..άντε booker δοκίμασε και πες μου κανένα κόλπο..εγώ ξεκινάω από το 3 και το ανεβάζω μέχρι 5-6..με βλέπω για volcano όταν αποφασίσω σοβαρά να κόψω τον καπνό από τα τσιγαριλίκια..
 
L

letis

κόψτε το τσιγάρο πριν την πάθετε παιδιά.... κάντε το οικειοθελώς πριν σας υποχρεώσει κανένας κύριος με άσπρο μπλουζάκι και σαμπό... :)

weedo άσε το volcano και πάρε extreme q.. πολύ καλύτερο για μένα και στη μισή τιμή. και πας κόντρα και στα Αμερικανάκια αγοράζοντας καναδέζικο προιον.. :)
 

Rondelia

Active member
Μπούκερ πίνε μέχρι να μαζέψει πάνω στο γυαλί και μετά όπως είναι βούτα το σε καθαρό οινόπνευμα, κάντο αυτό για κανα μήνα και μετά, όταν θα έχει γίνει καφεπράσινο το οινόπνευμα άστο να στεγνώσει σε ένα πυρέξ και μετά 2 μέρες μάζεψέ το. Voila έξτρα λαδάκι
 

weedolada

Member
letis είμαι ένα βήμα πριν το κόψιμο του τσιγάρου αλλά πρέπει να βρω τον τρόπο που θα καταναλώνω την φούντα..Έτσι κι αλλιώς μόνο για το πιωμα χρησιμοποιώ καπνο..θα βρω τι μου ταιριάζει αν και πιστεύω σαν το τσιγαριλικι εν εσει..To extreme λες εσύ πάντως..
 

Booker

Member
Thanks Ron gia to tip...θα το δοκιμάσω. Το μαστίγιο τι λέει τραβάει καλά? Σε σχέση με το arise κάνε μια σύγκριση στο πιώμα, αξίζει να πάρω και σταθερό?
 

petougia

Member
Re pedia to pax kaneis den to exei?????? Egw gia afto paw kai eleos pou den eixa dei to nima, exw sto programa na kopsw to tsigaro m afton ton tropo edw kai mines alla akoma den mou perisevoun lefta.
 

bazz

Member
Agorasa to VaporBlunt 2.0....guro sta 145euro...

Vasika ithela kati pou na thn pino kai na mhn mirizh tipota sta 5 metra(isws kai ligotero)....
H gefsi tou den einai katholou kali(isws fteh to xorto pou bazw) , kai mou prokali bhxa sthn ekpnoh.
H mastoura tou einai opos einai sto strifto.
O kapnos pou bgazh den einai polu <<pixtos>>. Kai kathe gemizma sou bgazh 4-5 kales tsoures.

Gia ton logo pou to phra kanh polu kala thn douleia tou, den mirizh sxedon katholou, mou dinh auto pou prepei na me ksekourash kai na me xalarosh.
Genika den tha to protina na to agoraseis ektos kai an eiparxei provlhma klistou xoro!!!
 
μαγκες εχω το magic fly και δε μπορώ να πω οτι με ενθουσίασε , επίσεις μου προκαλεί και μένα κάποιο βήχα σαν να ξερένετε ο λαιμός μου, και καιγετε το χόρτο θελει να το κουνας συνέχεια επίσεις , απο μαστούρα δεν κλάνει μία , παντως θα ηθελα να δοκιμάσω το volcano κάποια στιγμή, αν και μάλλων θα παραμίνω στο bong μου.
 

herb4

Member
Χαιρετώ ολη τη παρεα και θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση σχετικά με 2 φορητά vaporizer το ένα είναι το αριζερ σόλο και το άλλο Παξ 2 έχω διαβάσει μερικούς και δεν μπορώ να αποφασισω τι επιλογή να κάνω και για τα δύο έχω δει καλά πράγματα η τιμη του αριζερ είναι πολύ καλύτερη κ έχει κ 7 θερμοκρασίες έναντι του Παξ με 4 θερμ. η ερώτηση μου είναι αν κάνουν την ίδια δουλειά κ πιο είναι πιο αποτελεσματικο.? Ευχαριστώ κ καλά ατμισματα....
 

Provolone

New member
κάτοχος arizer solo εδώ.
Όταν το πήρα δεν μπορώ να πω οτι ενθουσιαστηκα με την γεύση του, έλεγα οτι θα φταίει το think different που έχω κ βρωμάει αλλά μετά από μια βδομάδα καύσης η γεύση άλλαξε κ έγινε πολύ καλύτερη. επίσης στην αρχή έβαζα σίτα κ το έτριβα το χόρτο, τώρα πια βάζω μικρά παπαδάκια άτριφτα χωρις σίτα κ γαμάει καλύτερα. στην αρχή άτμιζα στο 5, τώρα που έχω μάθει τα κόλπα του την ακούω άνετα στο 3 κ κραταω το καμμένο για κανναβούτυρο.
αυτά
με λίγα λόγια, το προτείνω αλλά θέλει λίγο υπομονή μέχρι να το μάθει κανείς.
 

herb4

Member
Ευχαριστώ provolone για την πληροφορία είμαι ήδη σε αναμονή με τον αέρα τελικά της αριζερ είδα τα χαρακτηριστικά είναι ίδια με του σόλο έχει 5 θερμοκρασία. 7 το σόλο αλλά εντάξει μου άρεσε ότι είναι πιο φορητο.. Τώρα θα δείξει όταν το πάρω στα χέρια μου και ίσως πάω και για σταθερό αν γίνομαι έτσι όπως θέλω.
 

the greek one

New member
Εχω το Dabbie PRO και το FIREFLY περιμενω να βγει το 2 τωρα,το νταμπι κανει για λαδακι,η μυγα για herbs,δυσκολα αφηνεις το στριφτο αλλα το σκασιμο της νταμπιας το περνεις σε 1 ωρα ντουμανι σε σχεσει με τα 5 δευτερολεπτα του DABBIE(e-nail).Πολυ καλα και τα pen Dr.Dabber(ολα).
 
Top