What's new

Truskawkowy kaszel, hehe

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
strawbery cough. orginalna clone co byla znaleziona pszez Kyle Kushman z High Times.
jest naprawde trawa z wyszszej pulki,hehe

zapach truskawkowy jest najsilniejszy w czasie rosnienia. po wysuszeniu traci duzo tego smaku. ale zapach jeszt caly czas super,trawa rosnie szybko i bogato. mam teras dwa w ziemi i jeden w dwc co so gotowe.

664PDRM0411-med.jpg


664PDRM04181-med.jpg


i w DWC, jest duzo wienkszy, ale kwiaty nieso tak zbite jak co w ziemi, ale tesz bendze dobre,hehe

664PDRM04211-med.jpg


664PDRM0426-med.jpg


peace
 

WeedTime

Member
czesc,

ladne krzaki HC !! a jednak powrot do bubbler'ka - ladnie weguja. ciekawe czy dalo by rade zrobic cos takiego zeby vegowac rosline w hydro a potem przesadzic do ziemi na flo, hehe ? dwc tez hodujesz organic ?

slyszalem o tej odmianie ze jest naprawde zajebista, nie przecietna ale trawa z gornej polki. nigdy tego nie palilem ale duzo osob mowi ze to ich ulubiona odmiana. chyba masz ten sam clon co MR.Kringle z C2CC na OG, to chyba najlepszy jaki jest....fajnie ze wreszcie ktos znajomy to hoduje...powiedz co o niej sadzisz jak skosztujesz :]

ps. wiesz jaka to mieszanka % ? jest to wogole w nasionach ? ile kwitnie ?

pozdro.
 
Last edited:

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
WeedTime dzienki

hehe
wiesz ze wlasnie mysle to zrobic. na veg w wiaderku i na flower do mieszanki i organic.
jusz otym dawno myslalem ,ale za pare miesiency to sprubuje. zobaczymy czy sie pszyjmie,hehe bo jak tak to naprawde mozna szybciej i wiencej wychodowac jako organic w ziemi.

sc trawa w paleniu jest super. niejest to jakies najmocniejsze , jest poprostu dobre, mozna palic caly dzien i sie nie nudzi,hehe, niewiem ktoto MR.Kringle, ale muj clone jest orginalny,pewnie ten sam.

palilem sc z nasiona tesz, niemial tego truskawowego zapachu , ale tesz byl super weed.

peace
 
G

Guest

zajebiste musi byc, u mnie ten grapefruit zaczszczepil milosc do owocowych strainow. mysle juz ze jak wroce za rok to posadze cherry bomb 2 z refeermana ale podobno 2 rozne pheno wychodza z tych ich nasion i jeden jest brzydszy wedlug mnie ale 2gi ma piekne topy wisniowego koloru :) niemoge sie doczekac az skosztuje :]
 

cheech and bong

Active member
uwielbiam owocowa radosc hehe z dotychczas uprawianych przeze mnie odmian najbardziej owocowo zalatywal skunk special moze ktos tutaj jeszcze ma doswiadczenie z ta odmiana???? jesli tak to czy tez pachnial owocowo a nie jak typowy skunk? zapach skunka uzyskal dopiero po curingu
 
Top