What's new

טמפרטורות

shoresh420

Member
שלום לכל החקלאים....שאלה לי בנוגע לטמפ'..האם הבדל בין טמפ יום של 28-30 מעלות לבין לילה 14 מעלות הוא גדול מדי ?
אני רוצה לדעת אם להפוך את היום לילה וההיפך לבנות..(אור בלילה וחושך ליום)וככה לצמצם את הבדלי הטמפ כי ה400 שלי מחממת לא חשוב כמה איוורור יש עליה(אין קולטיוב)

מה אומרים אתם ?

אני אישית אומר שקודם תקרא את השרשור אבטחה בשביל לעלות תמונות בצורה בטוחה וגם כדי לקבל קצת אזהרות ידידותיות בכללי לפני שאתה משקיע כסף במשהו
לגבי ההבדלים זה נראה לי הבדל משמעותי מאוד ולא טוב,אפשרות עכשיו זה שתפעיל חימום בארון בלילה או משהו שישמור על המעלות
השאיפה זה 19 מעלות בלילה ו25 ביום פלוס מינוס... ירידה של 5-6 מעלות...
אני אישית לא הכי תומך להחליף שעות אחי זה ממש יוצר באלגן אחר כך כשאתה צריך להיתעסק עם הצמח... אתה לא יכול להדליק את האור ביום ורק בלילה אז אתה בעצם לא יכול לעשות שום דבר בארון ביום רק בלילה
זה סיוט לפעמים
בקיץ אני עושה את זה כדי להחזיק מעמד עם הטמפרטורות של הארץ בלי לשחוט את המזגן אבל אם אתה עושה את זה תנסה לדאוג לפחות לאור ירוק בחדר שתוכל להיכנס ולעשות דברים אם תצטרך
לגבי המנורה הייתי שם מאוורר שיזרוק אוויר בגובה של הטופים של הצמח כדי לשמור על העניין קריר....ותנסה לייצור איזה שהוא חור בחלק העליון של הארון בשביל לתת לחום שמצטבר לצאת...
מכיוון שאני לא רואה את המגבלות שקיימות לפניך אחינו קשה לי באמת לתת לך עצה קונקרטית
עדיף תמיד לשאול עם תמונה זה מדויק הרבה יותר...
בהצלחה אחינו

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
אם אתה יכול לבודד כמו שצריך את החדר\ארון\וואטאבר שלך לאור עדיף להדליק את המנורה בלילה.
גם פחות חשמל על קירור, גם פחות צניחה בטמפ' וגם אתה יכול להכנס בלילה שזה הזמן שאני לפחות פנוי בו לדברים האלו.

הטמפ' האידאלית היא 27 לגדילה ו24 לפריחה. עד 28 אין בעיה ועד 21 אתה גם בסדר.
כמה שיותר חם בתוך הטווח הצמח גדל מהר יותר אבל עולה הסיכון לבעיות בקטריאליות ושל פטריות (עובש).
בלילה אתה רוצה נפילה של בערך 5 מעלות באופן אידאלי.

אם אין לך מזגן שאתה יכול לקבוע טמפ' לפי שעה אל תנסה לטרוח יותר מידי להגיע בדיוק למספרים, כל דבר באזור זה אחלה לגמרי למגדל הביתי

בהצלחה.

shoresh420

Member
תודה אנגל ותודה פונזי על העצות :>
נראה לי אני אכנס לפריחה עם ה150 שלי בנתיים, עד שימצא פתרון הולם ל400..מקסימום נחזק אותה עם כמה CFL'S
זה הסטאפ והבננות..

רק ברכות

Attachments

• IMG_0001.jpg
    IMG_0001.jpg
    57.2 KB · Views: 27
  • IMG_0002.jpg
    IMG_0002.jpg
    52.6 KB · Views: 29
  • IMG_0003.jpg
    IMG_0003.jpg
    88 KB · Views: 26
  • IMG_0004.jpg
    IMG_0004.jpg
    86.9 KB · Views: 26

DB420

Member
יפה! לי בארון כזה נשאר רק נקבה אחת..
מתוך 6 רק רק נקבה אחת \:
יש לה מנורת 400 רק בשבילה P:

shoresh420

Member
תודה פונז
האמת די בי שאין לי מושג מה מצב הזכרים-נקבות פה..אני משתדל להאמין שכולן גאיות אבל לא ממש יודע..נדע בעומק הפריחה... :>

isranabis

Active member
Veteran
אם הבנתי נכון אז אתה מדליק אורות ביום?? ואם זה כך טוב תעשה אם תהפוך את זה וכמה שיותר מהר,המצב של היום והלילה בתוך חלל הגידול עדיף שיהיה הפוך מהיום והלילה בחוץ

isranabis

Active member
Veteran
כל יום שתתעכב אתה מפסיד יבול, כבר היום אל תדליק את האורות תדליק אותם מחר ב7 או 8 שזה השעות הכי קרות והטמפרטורה יכולה להשמר בקלות על ה25 כל הזמן, כדאי מאוד להשתמש בטרמוסטט כי יש מצבים שעם המנורה הטמפרטורה לא מגיע ל18 וזה כבר לא טוב,הבדל גדול בטמפרטורה גורם להתמתחות