What's new

...θα παρω τιποτα??...

tsiftis

New member
aloha μαγκες!...πηρα κατι auto για φυτεμα!κατι γνωριζω απο υδροπονια αλλα αυτα θα μπουνε χωμα τωρα.ξερω ειναι περασμενη η εποχη αλλα τωρα ταίριαξε!!!...σε τι να ελπιζω????:tiphat:
 

Papastroumf

Member
aloha μαγκες!...πηρα κατι auto για φυτεμα!κατι γνωριζω απο υδροπονια αλλα αυτα θα μπουνε χωμα τωρα.ξερω ειναι περασμενη η εποχη αλλα τωρα ταίριαξε!!!...σε τι να ελπιζω????:tiphat:

Φίλε όταν λες χώμα μέσα indoor ή outdoor? Μην ξεχνάς ότι τα σπόρια σου είναι αυτο,δλδ μεγαλώνουν μόνο με ήλιο ανεξαρτήτως ποσότητας αυτού (οταν μιλάμε για outdoor). δεν είναι περασμένη εποχή. ανάλογα την ράτσα και το πόση ώρα είναι εκτεθειμένα στον ήλιο μπορούν να σου δώσουν απο 25γρ/φυτο μέχρι και 120 σε πολύ καλές περιπτώσεις.
 

tsiftis

New member
Φίλε όταν λες χώμα μέσα indoor ή outdoor? Μην ξεχνάς ότι τα σπόρια σου είναι αυτο,δλδ μεγαλώνουν μόνο με ήλιο ανεξαρτήτως ποσότητας αυτού (οταν μιλάμε για outdoor). δεν είναι περασμένη εποχή. ανάλογα την ράτσα και το πόση ώρα είναι εκτεθειμένα στον ήλιο μπορούν να σου δώσουν απο 25γρ/φυτο μέχρι και 120 σε πολύ καλές περιπτώσεις.

τα σπορια μου ειναι Super Skunk Automatic και θα ειναι outdoor,και θα ηθελα και τη γνωμη σου για να τα εχω σε συνθήκες θερμοκηπιου!..θα αποδώσουν καλητερα??:dance013:

Ευχαριστω για την γρηγορη ανταποκριση:)
 
φίλε τώρα καλοκαίρι με τόσο ζέστη δεν μου φαίνεται καλή ιδέα να τα έχεις σε συνθήκες θερμοκηπίου, θα βράσουν , άστα καλύτερα έτσι ούτε αέρα θα έχει ούτε βροχή ούτε κρύο
 

tsiftis

New member
φίλε τώρα καλοκαίρι με τόσο ζέστη δεν μου φαίνεται καλή ιδέα να τα έχεις σε συνθήκες θερμοκηπίου, θα βράσουν , άστα καλύτερα έτσι ούτε αέρα θα έχει ούτε βροχή ούτε κρύο

Σωστός!!!
 

Papastroumf

Member
Φιλε οπως ειπε και ο βασιλης δεν ειναι καθολου ιδανικο το θερμοκηπιο εκτος αν εχεις την δυνατότητα να βαζεις και να βγαζεις αερα με 2 ανεμηστήρες,δηλαδη στην μια άκρη του θερμοκηπιου θα βαζει και στην αλλη θα βγαζει,τουλαχιστον ετσι θα ριξεις λιγο την θερμοκρασια εκει μεσα και τα μωρα σου θα αναπνεουν καλύτερα
 

soulis10

Member
Σε indoor αυτή η ποικιλία ποσό θα έβγαζε?Ξερει κανένας?Το έχει βγάλει κανένας?Πρεπει να είναι πολύ δυνατό και αυτό.
 

Papastroumf

Member
Κοιτα σε outdoor ενας τύπος που σχολιασε στην sensi λεει οτι εβγαλε απο 3 φυτα 80γρ,αλλα στην γερμανια που δεν εχει και το καλυτερο κλιμα,τωρα ιντοορ εξαρταται απο πολους παραγοντες,χώρος,φωτισμος,εξαερισμος κτλ.
 

scourouhi

Member
Βάλτα να σκάσουν Τσίφτη , μια χαρά προλαβαίνεις στην εξοχή .
Και εγώ έχω βάλει 3 αυτόματα μόλις πρόσφατα .Το ένα έσκασε μύτη πριν 2 μέρες ,τα άλλα με αγχώνουν ακόμα . Ψώνισα πρώτη φορά από Mephisto Genetics , έχω βάλει 2 Sour Bubbly και ένα Toof x Alien . Θα τα βάλω στην εξοχή στο τέλος Ιούνη ,απευθείας στο έδαφος ,με αυτόματο πότισμα .
 

tsiftis

New member
Βάλτα να σκάσουν Τσίφτη , μια χαρά προλαβαίνεις στην εξοχή .
Και εγώ έχω βάλει 3 αυτόματα μόλις πρόσφατα .Το ένα έσκασε μύτη πριν 2 μέρες ,τα άλλα με αγχώνουν ακόμα . Ψώνισα πρώτη φορά από Mephisto Genetics , έχω βάλει 2 Sour Bubbly και ένα Toof x Alien . Θα τα βάλω στην εξοχή στο τέλος Ιούνη ,απευθείας στο έδαφος ,με αυτόματο πότισμα .

.....αντε ρε παιδια:)...να ειμαστε καλα..και με καλες σοδειες!!!!
...μου σκασανε μυτη!!..για αρχη καμια 20αρια ωρες στη φθωριου,για μερικες μερες και μετα στην αθανατη ελληνικη υπαιθρο!!!
 
Top