What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Technické konopí

papaja

Active member
Veteran
na jaře jsou mé balkonovky posety pylem z řepky vypadá to jak zlatej prášek ..hu kdyby místo řepky byla technika ..letos jsem rozsvítil v bytě a ve skříňce co nevidím pyl z řepkového pole kilometr vzdáleného

Technické konopí jsou variety specilně vyšlechtěny, aby splňovaly zásadní podmínku-minimální obsah THC ve výsledné sušině..
V mnoha státech jsou to jediné konopné variety, jež lze pěstovat beztrestně i na mnohahektarových polích.
Důsledně zde varuji před těmito varieatami. mám za to, že je třeba nešířit tyto geny..
Jsem především venkovní pěstitel a tato mnohahektarová pole jsou doslova zkázou pro venkovní šlechtitele...Varuji před společností Konopa.Ta šíří svoji ideologii technického konopí..a semínka..další společnosti je hempflax a podporuje je i sensi seeds, jež rozjela akci 5000 semen za 100 euro
Je to varieta Uso-31
jde o technické konopí:nanana:
kdo chce si přečíst reklamu na tuhle akci
zde:
http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues
stáhni si výtisk soft secret 2 2OO9
STRANA 33
 

CrTecekk

Member
ale ale ja sem pro jen at se konopi siri do podvedomi obcanu a jeho vyuziti jak ve stevebnictvi tak v jinem odvetvi prumyslu ci lekarstvi to je takova dan kterou budem muset podstoupit ma-li se ono mineni zlepsit..treba u nas kde mam kousek od baraku 20km nekolika hekterove pole techniky tak sem rad (kolem hodonina). a jedina moznost jak zajistit aby clovek nesklizel 1000 a jedno seminko je sazet pozdeji...ona vetsina techniky uz v cervenci (zacatkem) je odkvetla a dela semena......ale pyl k nam dokonce dorazi treba jeste o nekolik stovek kliometru dal z vychodu jak psal nekdy iqtyq naprklad az z ukrajiny...buhuzel se s tim musime smirit vim ze pro nektere je to pohroma, ale sem rad ze tahle stara plodina se vyskytuje opet po nekolika desetiletich na osevnich plochach
 
G

Guest 6345

Varuji před společností Konopa.Ta šíří svoji ideologii technického konopí..a semínka..další společnosti je hempflax a podporuje je i sensi seeds, jež rozjela akci 5000 semen za 100 euro
Je to varieta Uso-31
jde o technické konopí:nanana:
kdo chce si přečíst reklamu na tuhle akci
zde:
http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues
stáhni si výtisk soft secret 2 2OO9
STRANA 33

lol lol lol

nebo spíš

:wallbash: :1help: :abduct:

myslím že rozvoj technického konopí je daleko přednější než papajovy (a vůbec všech) outy...
 

papaja

Active member
Veteran
lol lol lol

nebo spíš

:wallbash: :1help: :abduct:

myslím že rozvoj technického konopí je daleko přednější než papajovy (a vůbec všech) outy...

tak pro mne rozhodně ne!:nanana:
viděl jsem už několik odrůd techniky a nic velkýho to není to mnohé sativy s obvyklým thc mají lepší strukturu stonku atd..
technika je obvykle hermafroditní a v další generaci už překračuje limit thc, takže ta generace už se nesáže..takže si musíš koupit zase tu hrůzu..
atd.
prostě vidím , jak někdo sáže kokotinu
co k tomu říci?
 

papaja

Active member
Veteran
imu|:
snažím se šířit kvalitní konopí-rozdávám semínka a klony a konopa šíří zmetka asi tak
 
G

Guest 6345

imu|:
snažím se šířit kvalitní konopí a konopa šíří zmetka asi tak

nebo papaja porušuje zákon konopa ne?

proč konopa šíří zmetka?!
to že se z technického konopí nezhulíš neznamená že je to zmetek nebo snad ano? (nebo Ti vážně jde jen o to se dobře zhulit a vše ostatní je na pič*?! :) )
 

papaja

Active member
Veteran
opakuji jsou sativy, které dají technice na prdel- mám varietu-egypt x bg , který je lepší na vlákno i biomasu, semena atd. než všechny techniky dohromady..
egypt , boggle gum , herm?
picture.php

:woohoo:
není geneticky upravený ani nehermí atd..
jasně můžeme se na to koukat , jako na šíření konopí..ale až bude technika rozšířená všude , bude pozdě!
dokonce jsem četl v tisku, že normální konopí je technické a potom jsou ty nenormální , co mají vyšší obsah thc..
proč je tecnika tak oslavovaná?
kvůli biomase a stonkům a semínkům
vždyť z ní není možné ani udělat mast na opar
 
G

Guest 6345

tak když je to taková pecka proč ji nedáš konopě na prosazení pěstování v Čr? když ti jde o to šířit kvalitní konopí.....
 

papaja

Active member
Veteran
tak když je to taková pecka proč ji nedáš konopě na prosazení pěstování v Čr? když ti jde o to šířit kvalitní konopí.....
já nemám technický variety , proto konopa ode mne nic nechce
na mmm jsem mluvil s lidma z konopy a tyhle argumenty jsem jim říkal a oni mi řekli
ty se bojíš o svoje kytičky, že ti je naše technika oplodní, co?
ano mám hrůzu ze zmetku jménem technické konopí:dueling:
jak říkal ministr propagandy třetí říše, stokrát opakovaná lež se stane pravdou
takže šlechtění se přesune do indooru a budou nutné filtry i na přítah
jak už jsem psal měl jsem letos ve skříňce pyl z řepky na každém lístku vevnitř úplně trnu, kdy nějakej pitomec u našeho města vysadí techniku od konopy nebo sensi seed
 

cornfield

anthropomorphic personification
ICMag Donor
papaja má recht !
dneska není při technickém konopí podstatná ani tak rychlost produkce biomasy, nebo kvalita vlákna.....o odolnosti vůči nemocem a škůdcům nemluvě, na 1. místě je co nejnižší podíl THC. osobně si navíc myslím že to skončí podobně jako s mákem v austrálíi......tj budou se pestovat "patentované odrůdy" možná "lehce geneticky pozměnené" tak aby vyhovovali průmyslu a pro nás byly nepoužitelné....tj dle mého pohledu na věc cesta do pekel :fsu:
 

CrTecekk

Member
ale bohuzel pokud se legislativne nezvedne max limit obsahu thc z 0,3% na nejakou jinou hodnotu bude se muset slechtit konopi aby melo tuto indispozici...a to vede samozdrejme k oslabeni i dalsich faktoru potencialni uzitne hodnoty rostliny, sou kvalitnejsi rostliny ale ty maji negativni vlastnost tu ze sebou nesou vetsi obsah thc nez povoluje legislativa tudis se nedaji uplatnit, a ono konopi prosazuje kolega na odpadech jako vytecny faktor dekontaminace pud tak mozna diky nemu budes papajo nasrany kdyz se stane nejaka havarie pobliz tveho mesta a oni tam nasadi konopi aby vazalo do biomasy rezidua....bohuzel nevidim do toho tak moc jako tady kolegove jen rikam ze sem rad ze se zvetsuji osevni plochy konopim ktere se tak dostava do podvedomi populace ze tahlerostlina konecne neni tek hrozna jak to podavaji jeji odpurci....a ktomu slechteni se zamyslete tak ozelite dva mesice v roce kdy se pil vyskytuje a nez se inaktivuje jeho moznost vykliceni na blizne...staci sazet trosku pozdeji treba v cervnu a je to v klidu pac to rychle kvetouci technika nestihne opylit nase holky...
 
M

Miris

v blízké budoucnosti se veřejně nestane že se bude upřednostnovat konopí které představuje společenskou hrozbu. a o to jde. já i ty víme že technika fuck a je tu lepší řešení. ale to je na dalekou budoucnost, zatím sme rádi že sme rádi : ) neni lepší nechat šlechtění zatim v undergroundu? imho to takhle nikdy fungovat nebude jaxi přeješ
jináč je pravda to s tím že druhý rok už je pěstitel techniky nucen znova kupovat kvůli tomu thc? lol obchod je obchod
 

papaja

Active member
Veteran
v blízké budoucnosti se veřejně nestane že se bude upřednostnovat konopí které představuje společenskou hrozbu. a o to jde. já i ty víme že technika fuck a je tu lepší řešení. ale to je na dalekou budoucnost, zatím sme rádi že sme rádi : ) neni lepší nechat šlechtění zatim v undergroundu? imho to takhle nikdy fungovat nebude jaxi přeješ
jináč je pravda to s tím že druhý rok už je pěstitel techniky nucen znova kupovat kvůli tomu thc? lol obchod je obchod
nikdy neříkej nikdy
třeba se dožiju pole s tisícema bílých rusů a vdov:1help:
a opravdu se v další generaci technika dostává nad 0.3 procenta a zemědělec je tak nucen kupovat semena stále od těch odborníků na techniku:nanana:
....a ktomu slechteni se zamyslete tak ozelite dva mesice v roce kdy se pil vyskytuje a nez se inaktivuje jeho moznost vykliceni na blizne...staci sazet trosku pozdeji treba v cervnu a je to v klidu pac to rychle kvetouci technika nestihne opylit nase holky...

sázet v červnu mi nepřipadá jako dobrý řešení tohohle problému
 

cornfield

anthropomorphic personification
ICMag Donor
sázet v červnu je 3.14čovina, páč tam kde jsem potřebuju sklidit v srpnu. :2cents:
 
G

Guest 6345

a pak bude papaja chodit a ničit všechny venky kolem ptže jsou méně kvalitní než ty jeho.... lol lol lol
 

berrea

Member
jako... technika je zprasenina... ale na druhou stranu, která polní rostlina není? sic se taky bojim, že něco přiletí a moje pokusy o nějaký "šlechtění" pudou do hajzlu, ale lepší, když lidi vidí na poli technický konopí, než kdyby se démonizovalo konopí coby celá čeleď... ale je to těžký... hlavně se musí nějak pohnout zákonama
 

papaja

Active member
Veteran
a pak bude papaja chodit a ničit všechny venky kolem ptže jsou méně kvalitní než ty jeho.... lol lol lol

jasně založím konointerpol a budu vrtulníkama zjištovat , kde to zatracený technický konopí roste
dále sestavím tým s plamenometama a ty to budou likvidovat jak obtížný hmyz:nanana:
 

cornfield

anthropomorphic personification
ICMag Donor
jasně založím konointerpol a budu vrtulníkama zjištovat , kde to zatracený technický konopí roste
dále sestavím tým s plamenometama a ty to budou likvidovat jak obtížný hmyz:nanana:

vrchný veliteli papájo,
rád bych se přihlásil do teho týmu drsňáku s tema plamenometama,
neb bych si rád skusil, jaké to je, někde seskočit z helokopotvory a poničit někomu pole i z kusem okolí, zatím sem to totiž zažil pouze z pozice majitele najdeného a navštíveného políčka (zas ale kolik lidí se může pochlubit tím že místo kytek najde na poli bílé BVP s nápisem policie a tlupu orgánů :yoinks:)
a moc mě to nenadchlo.
 

Latest posts

Latest posts

Top