What's new

SZÉKLET JARDIN 600

SZÉKLET JARDIN 600

  • apja faszát

    Votes: 1 6.7%
  • büdös migrás mennyen haza

    Votes: 0 0.0%
  • critical 2+

    Votes: 2 13.3%
  • deríccse ki mire készül brüsszel

    Votes: 5 33.3%
  • az amazonász meg füstöl bazmeg

    Votes: 0 0.0%
  • aggyon 70003172312231 pezetát karcsika ebola kezelésére

    Votes: 1 6.7%
  • kritikál kettőplusz

    Votes: 2 13.3%
  • kussojjon

    Votes: 1 6.7%
  • verje meg az államadósságot

    Votes: 2 13.3%
  • támassza fel a hullákat

    Votes: 1 6.7%

  • Total voters
    15
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.

Széklet Nagyúr

Active member

Pár napja átesett a páciens a MAIN LINING irányelvének megfelelő első toppoláson amikor is belefutottam egy sajnálatos problémába:

A main lining lényege - az eddig olvasottakból leszűrtek alapján - úgy-e az lenne, hogy szimetrikus legyen növény, nagyjából a gyökérzettő egyenlő távolságra elheyezkedő "nód"okkal - hogy egyenlő mértékben jusson minden bugának a jóból. Namármost a probléma az lenne, hogy a növény - a képnek megfelelően - jobb oldali szára nem volt szimetrikus, a képződő oldalága nem azonos nódból nőttek hanem pár miliméter szünetekkel egyik-másik oldalon elszórva, különálló nódokból ( ez a fejletségi állapotukon is látszott, mert hiába tartozott két frissen fejlődő oldalág - elméletileg - azonos levélpárhoz, a főszárhoz közelebbi láthatóan fejletteb volt mint a pár mm el később leválló párja. Így a jobb oldali mellékágon a topolás után csak az egyik - fejlettebb szárat hagytam meg aztán majd később megpróbálok valamit kiügyeskedni, hogy kiegyenlítsem a keletkező új főszárak között a tápanyageloszlási különbséget ( a jobb oldali száron egy szárra koncentrálódik az az energia ami a bal oldalin - szimetrikus szár - ketté oszlik így egy kicsivel már most is észrevehetően jobban fejlődik ).

Kötözésre kipróbáltam egy általam eddig nemhasznált módszert miszerint, a cserép oldalához madzagolás helyett, vastag acél drótókból kanyarintott kampós pálcákkal húztam a közegbe a szárakat, aztán annyira sikerült fellelkesülnöm , hogy a baloldali szárat félig lereccsentettem a tövinél. Le szerencsére nem tört teljesen így pár perc kurvaanyázás után egy kábelkötözővel visszaerősítettem a helyire - elméletileg visszaregenerálódik - oszt majd meglátjuk.
Ennyit még nem kínoztam növényt, kapja az ívet a mama rendesen.
headbanger.gif
 
Last edited:

hobbi ur

Well-known member
Az igazat megvallva még nem találkoztam olyan punával, amelyik ne szerette volna az óvatos és diszkrét, de határozott punasanyargatást... kedélyfokozó. Jó munkát.
 

Széklet Nagyúr

Active member



A jelenleg folyamatban lévő többrendbeni punagyalázás aktuális stádiuma.

Ezúttal nem lett elbaszva semmi említésre méltó, még a korábban ledzsúdózott ág is rendre visszarenegenerálódótt. HÖJJ.
 

Széklet Nagyúr

Active member

Alakulnak a sunák. Megmondom őszintén azon kívül. hogy egy magasságba kötöztem az összes ( 6 db ) szárat mást nem csináltam eddig, oszt úgylátszik ez is elég volt, hogy egyenlő mértékben ossza szét a dzsúzt a növény a fejek között ( elméletileg mindig a legmagasabban lévő nód-hoz kűdi a növény a növekedési hormonok legjavát - mivel úgye a legmagasabban képződő virágzattnak van a legtöbb esélye bekapni a legyet - oszt ha minden nód egy magasságban van így egy idő után baszik rá a növény oszt nem kivételezik tovább, mindenkinek egyenlően jut a jóból )
Az eredeti terv az lett volna, hogy a bal oldali szárat még egyszer toppolom ha eléri a 3-4 nód fejlettséget aztán úgy ügyeskedek tovább 8 szárral, de aztán jobban belegondolva a jelenlegi felszerelés mellett nem sok értelme lett volna 20ezer felé szétbarmolni szerencsétlent lévén perpilanat csak egy 54Wattos fénnyel operálok, illetve a növény egyébként is megoldotta nekem a tápanyag-elosztás egyenetlenség problémáját így "ami működik azt mi a fasznak megjavítani" alapon marad a 6 szár.

Ennek kapcsán kérdezem, hogy jelenlegi állpotától még mennyit vegeljem a növényt ( én még kb egy hétig tutujgatnám - meg kicsit ritkítanám a valalgát illetve talán kapna supercroppingot is - aztán menne virágzásba, de ez úgye attól is függ, hogy milyen ütemben fejlődik ) ?
:pimp3:
 

Széklet Nagyúr

Active member



Csaje a beígért spercropping után, lehetőség szerint széjjel hajlítgattam őket, hogy kicsit szellősebb legyen a növíny nehogy összeérjenek a bugák amikor elkezdi hozni nekem a fél kilós fejeket.
Mostantól számítva még egy hét aztán megy virágzásba, meg pakolok neki guanót is topdressingnek aztán csöcs. Nagyon piszkálni már nem fogom szüretig azon kívül, hogy locsolgatom, illetve az időközben haszontalanná váló leveleket eltávolítom.

SUPERCROPPING ha esetleg akad olyan aki nem tudná miaz.
 

Széklet Nagyúr

Active member



Kicsit csupaszítottam az alfelét a nunának, vasárnapig még vegeltetem aztán megy virágzásba. Végül egész szimmetrikus lett a lelkem, csak úgy fossa majd nekem a kokót szerintem másfél mázsa SZÁRAZON simán kinéz belőle.
 

Széklet Nagyúr

Active member



No úgy-e a tervek szerint ma lett volna esedékes átkapcsolni 12/12 a ződséget, de ez sajnos csúszni fog pár napot.

Lévén kezdtek eléggé egymásba nőni a levelek ezzel nehezítve a jövőbeni bugák közötti szabad légáramlást így nekiálltam szellősítés címén széjjelebb huzogatni a szárakat meg mégegszer supercroppingolni ( ezúttal befelé ) aminek elsősorban a korábban összeerőlködött esztétika ( amire a penész egyébként magasról szarik ) másodsorban pedig a baloldali oldalág látta kárát mivel az LST-nek induló majd hárdkór bdsm-mé fajuló művelet során kis híjján sikerült teljes hosszában ketté hasítanom.

Még pár nap kell a növínynek, hogy kiheverje az operációt oszt megin nekikezdjen intenzíven növekedni, majd AKKOR kapcsolok. Egyébként se gyorsvonat amúgy meg a reálisan elvárható 400 tonnát ígyis hozza majd.
sasmokin.gif


- Ettől függetlenül a topdresszinget megkapta -
 

Széklet Nagyúr

Active member



Beiktatásra került egy garázsvégéből exhumált kőkorszak előtti pécéből precíz boncolási eljárással menekített 80mm-es venti, hogy bal alulról enyhén felfelé irányítva vegye el a penész kedvét az illegális bevándorlástól ( ehhe ).

Meg a termosztátot is letekertem 22 celziuszra mer virágzás alatt a kender asszereti. ( 18-24 C elméletileg az ideális hőmérséklet tartomány ebben az életszakaszban ).

Az első kép lenne a ventillátor beszerelés után - a képet tessék 90 fokban balra elfordítva elképzelni -

A második kép pedig a komplett jelenlegi felállás baloldalt a fűtőlámpával ami a mai bütykölés közben korrektül belepírított az alkaromba, ezzel jelezvén, hogy tökéletesen funkcionál.
 

hobbi ur

Well-known member
szép munka, fejlődik ügyesen, organikusan, azt hiszem vegeltetném még 3 hetet, nagyobb lámpával - nem késő visszakapcsolni, még most kezd belelendülni, hadd legyen lendületben mint a kormány (orbánkormány), a kihívás is nagyobb lenne... (mármint hogy organikus anyagokkal ki tudd szolgálni egy nagyra nőtt koca igényeit), tényleg vegeld már nagyobbra
 

Széklet Nagyúr

Active member
És azt a kétszázötvenhatezer mázsát utána ki fogja elszíni HE ? Majd ha ezt sikerül nomrálisan levezetni indítok egy Kritikálplusz2 -t hasonló körűlmények között, korektül végrehajtott tréninggel meg több fénnyel, de öszintén szólva, amennyi várhatóan erről potyog nekem azis elég lesz vagy fél évig. Azér nem is kezdtem 5trillió gigawattos aparátussal mer utána meg miafaszt csinájjak fél kiló ződdel BÁMEG.
 

Széklet Nagyúr

Active member
VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁááááááááááááááááááááááá

Demér ?

Egybéként multkor néztem magokat venni, aztán akkor kapcsoltam, hogy korábbról maradt itt még nekem a blúdrímen kívül 9 mag ( 3 kritikálplusz2, 3 kritikál bilbó meg 3 kritikál xxl - ez utóbbit ajándékba kaptam még valami mellé ) aztán még azokat se tudom mikor fogom megcsinálni, kritkál kettőplusszról meg már hallottam jókat, de akkor maga most mit javasolna helyette ?
 

hobbi ur

Well-known member
És azt a kétszázötvenhatezer mázsát utána ki fogja elszíni HE ? Majd ha ezt sikerül nomrálisan levezetni indítok egy Kritikálplusz2 -t hasonló körűlmények között, korektül végrehajtott tréninggel meg több fénnyel, de öszintén szólva, amennyi várhatóan erről potyog nekem azis elég lesz vagy fél évig. Azér nem is kezdtem 5trillió gigawattos aparátussal mer utána meg miafaszt csinájjak fél kiló ződdel BÁMEG.
add el, drágán
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
mer a critical tudod mi ? egy ujrahasznosított bigbud.... csak épp nem skunk1 afghan hanem afghan x skunk1 vagy forditva ...
mit javasoljak ? mit akarsz a végterméktl ...?


inkább mennyé ássá elő valami másik hullát
[youtubeif]lgSLz5FeXUg[/youtubeif]
 

Széklet Nagyúr

Active member
Hát , hogyis mondjam, hamár megvan akkor elhasználom. Másrészt, meg függetlenül a termék körüli marketing-ügyeskedéstől, azért még jóféle karalábé nőhet ebből is.



add el, drágán

Nem szívesen foglalkozok ilyesmivel, gondozni meg termeszteni jó, ha mellette pöfékelni is van róla mit az mégjobb de biznisszel nem akarok szarakodni, föleg azért sem mert az összes olyan ismeresőm akivel egyáltalán szóba állnék ezügyben már rég elhúzott innen a picsába - sajnos - , ezek az agymosott fidesznyik mintaproli kutyák akik maradtak meg ciángázt szívjanak ciklonBével ne a füvemet BÁÁÁÁÁZE
 
Status
Not open for further replies.
Top