What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Super Hindu Kush (sumo seeds) semințe (experiment)

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Eu am văzut pe secțiunea cehoslovacă unu care a crescut White russian 4 regulare toate femele in ghivece de 3,6 litri le-a îngrămădit de le-a luat draq și a făcut niște muguri mari și frumoși, a scos 50g pe fiecare total 200 g ,și boxul același 40x40x120! Deci se poate dar se numește masochism!
Că după ce fumez din ea îți dă cu paranoia la cat le-ai chinuit , asta nu mai așa sa se răzbune pe tine! :muahaha:
Noroc! :tiphat:
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Încă nu și-a arătat sexul ! A stagnat un pic că i-am făcut transplantul târziu, de asta inca nu a dat preflower! Oricum în câteva zile sau o săptămână îmi arată organul!
:muahaha:
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
După cum am promis !

picture.php

Si are 24 de zile și încă nu are preflower!
 

legalizeRO

Active member
La celelate 2 nu ai facut poza?
Uita-te tu atent la nodurile de sus, pe toate partile. Si ia si tu o camera care poate macar 2 megapixeli.
 
Last edited:

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Frate mă crezi bătut în cap cu măciuca?? Și nu știu cum arată preflower??
Și camera e de 8 megapixeli dar când reduc mărimea pozei se reduce și calitatea!
picture.php
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
Eu fol vso image resizer. Trec de la rezoluția camerei la 800 x 600 și pozele ajung sub 100kb.

Eu mare lucru nu vad în poza aia. Pana nu vad un firicel alb sau o biluta nu îmi dau cu părerea.

Arata sănătoase și fericite. Thumbs up hermano!
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Mersi Gantz de info!
Eu folosesc photo scaler ! Nu știu cât e de eficienta aplicația! In fine ! Fetele dăduseră un semn de deficiență , se schimbaseră culoarea frunzelor la un verde deschis, așa că le-am dat un pic de fert de la norther garden pentru citrice că are toate micro elementele necesare și am aruncat și un pic de sare amară și și-au revenit incredibil de repede! Am impresia că pământul e fertilizat pe 6 săptămâni dar nu conține micro elementele necesare! Doar NPK ! Nu știu sigur că pe sac nu scrie ! Și dacă nu scrie trag concluzia că nu are!
 

legalizeRO

Active member
Eu tai sau acopar ce e compromitator in paint. Ramane doar ce e relevant. Apoi sterg toate informatiile din proprietati.
Nu stiam ca e limita de spatiu pe site. De cat e?

Eu intru cu proxy pe imgur, las poza fara cont si-mi iau link-ul fara legatura cu mine. Calitate maxima, informatie 0.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
vreo 150 kb/ poza si 1000x1000 pixeli sau ceva de genul asta. sau poate chiar 800 x 800 pixeli.
mie imi apar si variantele 1024x1024 la 1 mb si 1200x1200 la 1 mb, dar alea sunt probabil din cauza ca sunt subscriber. de 1200x1200 stiu sigur ca e voie doar la subscriberi si admini, de 1024x1024 nu stiu ce sa zic, puteti verifica voi la attachments (go advanced) cand scrieti un post.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Vad ca in pagina de subscription zice ca membrii au dreptul la 1024x1024 150 kb, si daca devii subscriber, 1200x1200 200 kb. La mine imi da voie si 1 mb, dar tot la maxim 1200x1200. Oricum m-am invatat sa fac economie cand postez poze, avand in vedere ca de abia sunt bani pentru a tine serverele. Asa ca si cand postam 1200x1200, tot incercam sa stau sub 150 kb.
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Explo e un caracter frate , nu ai ce zice !
Ar putea și el sa nu îi pese de forum și să îl lase de izbeliște, ce va fi va fi! O om care chiar îi pasă de forum, că altfel s-ar alege praful!
Mă uit la cehii frate , cresc numai frumuseți frate și fac schimburi de geneticii, clone , samd. Și noi românii abia creștem o buruiană , și aia cu morcovul in cur !
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
Când vad treaba asta mai că m-aș face distribuitor. Plata prin PayPal și pachete stealthy cu expeditor fantomă. Da, ar ieși ceva bani deși nu prea mulți pt ca e al dracu de scump sa trimiți un pachet în ro din Spania.
Sa îmi risc eu libertatea și vreo abordare la granița doar ca să ajut câțiva începători ce refuza sa își facă temele?
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Pe deoparte ai dreptate Gantz! Nu merită să îți riști pielea pentru niște începători care nu au inca școala făcută!
Dar să știi că uneori mă indispune când văd că asta de fapt se întâmplă în România! As vrea mai mult de la românii noștri, că doar putem , dar nu ne pasă!
:tiphat: spart!! :smoker:
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
Ma irita cel mai mult refuzul de a accepta ca poate nu le știu pe toate și nu vor nici sa învețe. Orice asemuire cu concetățenii noștri mai tuciurii e jignire pura dar nu ii doare gura sa se plângă de preturile semințelor.

E un hobby riscant, necesita ceva munca și studiu și te va costa ceva bani. Simplu!
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Pe mine mă irită in fiecare zi felul asta de a fi! Mai ales că eu lucrez cu moldoveni care sunt mult mai în urmă noastră (României) , și sunt ceva mai măricel deci pentru mine e horror in fiecare zi! Care din ei nu vorbesc română , care se face că nu înțelege, care îi doare in cot! Etc. Am zis că în maximum un an sfârșesc la nebuni!
Din fericire mă mai tine pe poziție iarbă asta că mă mai calmează!
Mare presiune zi de zi!
Fumuri ușoare Gantz !
 
Top