What's new

strejny na ven

M

Miris

zdravím
rád bych zde viděl nějaký téma kde by se řešilavyloženě outdoor genetika. primárně jde o to aby si někdo nekoupil řízky který hezky rostou ale ve finále jdou na kosu třeba až v lysopadu :O (např. euforia, apollo atd)
takže by mě zajímaly vaše zkušenosti s modelama který mají velkou šanci dozrát nanejvýš uprostřed října...
já osobně totiž takovejch modelů moc neměl a furt shánim pořádnou venkovní odrůdu :(

samozřejmě indiky bejvaj na outdoor dobrý ale dávám přednost sativám a tam je to horší : (


zatim fakt dobrá kytka co se povedla celkem brzo byl kříženec dp x ww ...
 

Kronnie

New member
ahoj já musim říct že nejodolnější genetika co zatim mám a co v poho dozrává je kříženec white rhino x orange bud.venku v poho přežívá i zamořenej škůdcema a snese dost hnojek.jen bez vody mu to jaksi nejde :D:D
 
tehle rok White russian komplet hotovej 14. října a
zatím nej out co jsem měl,koukni ke mně do galerky.:D
No pak jsem jel Orange bud ten byl na konci září a taky
luxus tvrdý palice,super high.a ještě snad ruderalis skunk od
sensi seeds ten byl taky kolem konce září.:)Ale určitě těch
modelů bude víc.Jinak dobré vlákno,taky sem přemýšlel,že ho založim.:D
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Ahoj všem....
Dobrych venkovnich modelu co v nasich podminkach v pohode dokvetli, nebyla zadna plisen a kvalita byla taky dobra neni mnoho.
Z rizku co jsem mel byl dobry White Russian, SWK, SSH, Purpurea Ticinesis
Ze semen bych to videl na par veci do DP - Shaman, Khola, Durban Poison....
Dalsi a podle popisu sativa co je do nasich podminek je urcite SoutAfrican Kwazulu. Nádherní obrovská sativa, dokvéta tak v druhy pulce rijna.
Kdyz budu mit prostor a cas, tak chci selektovat aspon 20-30kusu....

U me doma by mohlo byt vhodny na outdoor Cali.O.Ae77 x Deep Chunk, ma kratkou dobu kvetu a palice tvori neuveritelnoui rychlosti.
 

berrea

Member
z těch hodně brzo kvetoucích můžu rozhodně doporučit automatic ak-47 (2 měsíce od zasazení je to zralý a dá tak 10-20g na kytku, navíc je to podobně silný a účinný jako originální ak-47)

druhá taková (lepší) je guerilla gold, zraje cca na konci srpna a dá tak 50g na kytku (ale měl sem jednu, která dozrála začátkem října a dala asi 300g) účinkem je to spíš do sativova a silou někde podobně jako třeba purpurea nebo kc33

ze středních byla hodně fajn kc33, která má výraznou skunkovo-ovocnou chuť, sativovej účinek a dost příjemně se kouří (akorát nemůžu posoudit výnos, protože ty dvě kytky co mi zbyly, byly dost záprtci, přesto z nich bylo asi 50g, takže zas tak zlý to nebylo)

z těch delších byla výborná ssh od sensiho (potažmo od radvánce), která dozrála asi v půlce října a bez jedinýho náznaku plísně (ve skleníku)
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Jo na guerilla gold jsem zapomel..kamos rikal ze takovou rostlinu venku jeste nemel, smrad silene silnej, koureni vyborni, vynos taky a zrala byla v pulce záři.
Ja pujdu i tenhle rok venku do SSh řezů, nakolik jse dostal zasilku z domova a SSh je uplna pecka !!!
zadna plisen, supr chut :canabis:
No minimalne 4 rezy do poradnych jam a hned zacatkem kvetna a mam sativa huleni na celej rok :D:D:D

jinač tady můj SAK spřed 2 let....
WR

WR

SAK - jeden z 4 konaru..ostatni byly beznadejne na zemi !!!

SAK

SAK
 

CrTecekk

Member
jinač tady můj SAK spřed 2 let....
SAK - jeden z 4 konaru..ostatni byly beznadejne na zemi !!!

SAK

SAK


RAdvo SAK je preklep z SWK, kdyz tak se omlouvam za neznalost ale co je SAK..diky:biggrin:
SSH je paradni vec na out, vune chut a hlavne kour, stesti mit to kratke pheno..
 
M

Miris

díky
chtěl bych se přímo zeptat na tyhle:
white rhino, nebula, c4, g13skunk, sensi star
a pak ještě sweet mendobog by mohl být dobrej na out - ale zase - kdy že to dokvítá?
 
M

Miris

berrea - ta gg vypadá velmi dobře .) máš semínka nebo tak? ssh a swm ani nevim proč sem nejel minule :O
 
za Bile Rusko se musim primluvit .. nekdy pred tremi lety kamarad vypestoval Bileho Rusaka , to byl drsny zabijak , a krasne to dojelo ke konci zari . Jinak me venku krasne dojel ICE . byl jsem nuceny sklizet o cca 2 tydny driv .. i tak pecka velika . sklizen nejvetsi jakou jsem z out kytky mel . pres tri kila :D (rozmery kytky 3*3*3m :D)
 

berrea

Member
a když už se bavíme o zenseeds... prodávaj věci od esbeho
http://www.zenseeds.com/index.php?p...&category_id=7&option=com_virtuemart&Itemid=1

nebo-li GGDP :)
to je fakt zaručená kvalita... o něco delší květ, než samotná GG (sklízel sem v půlce září), indikovější jak stavbou, tak účinkem... dělá takový typický salámy... taky má trochu větší výnos, než GG (na přibližně stejně velkejch kytkách měla GGDP tak o třetinu víc)

vim, že to pěstoval i exodus a taky si to nemoh vynachválit :)
picture.php
 
M

Miris

...he , co to jsou strejny na ven ??, to je to seminko co nekde zahodis a za 5mesicu prijdes a sklidis kilo ?? Uf na G jsou hydroskera , hehe a tady jsou strejny na ven ?? Kde to to jsme ?? Kazdej vi kdyz venku zakrejvas jakejkoli in model tak ho proste sklidis a nemusis patrat jestli se mi to samo udela?? Zkuste Low raider , to vam vyjde samo ....jinak to vetsinou u seedbank hledejte v outdoor sekci , se mi snad zda .....

...to je neco jako tohle http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=107441 , kdyz nevis co chces tezko ti nekdo poradi .....

muhehe kdybys raději napsal se svejma dlouholetejma zkušenostma něco pořádnýho k tématu...zakrejvat to je jasný ale nemám možnost bejt u kytek 2x denně ještě k tomu v přesnej čas...
lou/háj oder strains - proč by ne?
právě že vim přesně co chci ale nabídka v tomhle ohledu není tak dobrá - a o to jde...se řekne jdi do seedbanky tam najed na outdoor. praxe je jiná než teorie - většinou si připočtu dva až tři týdny k udávanýmu finiši a to už odpovídá praxi víc...a píšu si s breederama a ptám se jich ...
myslíš že je to zbytečný téma? imho naopak víc hlav víc ví ;)
why so serious?

no a ted k tématu :smokeit:

early durban je fajn, tj ...jenže durbana znám a ač je to super tak chci něco novýho..indik je na výběr dobrá řada , to ano...ale early sativ s POŘÁDNOU kvalitou...

berrea - máš fotky celý kytky gg (ggdp)?
 
víc hlav víc ví ;)
:D holt i Hlavy mají své dny

No abych taky něco přidal. Odrůdu ti tady říkat nebudu, stejně většina těch známých tady už padla a sám jich ani nějak moc odpěstovaných nemám.

Spíš bych ti poradil to, že pokud chceš sklidit dřív tak nasekej klony, ty dozrávají o 7-14 dní dřív než kytka ze semene (obzvlášt u sativ).
A pak by asi ještě stálo za pokud vyzkoušet metodu kterou PERI zminoval myslim že na MNS a to mít klony na 24h periodě a ty pak, když se venku začne zkracovat den, vysadit. Jestli si dobře vzpomínám byla to Kali Mist a sklízel někdy začátkem října, kdyžtak sem pak hodím quote nebo PERI upřesní jestli si to přečte.

edit: tady sou ty citace:

Originally posted by curious101
my best tip for outside growing to get plants in and out of the ground with a good harvest ASAP is to start the plants inside under 24/7 lighting if possible...put plants outside (and be sure to acclimate them to the stong hps in the sky) after the summer solstice...after two weeks i see flowers beginning to develop and if u have a strain that takes a good ten weeks it can easily finish before the middle of sept. with early early Oct. being the latest (only extremely sativa plants seem to vegetate a bit)...also stick with strains with a good amount of Afghan genetics cuz all the affie crosses i've grown will flowering relatively quickly and don't seem to hesitate to start their flowering cycle once they've left the 24/7 lighting...works for me and a few m8's great and the stronger sun results in a better yield and potency

Originally posted by PERIPHERY:

Same method I used many times curious 101
My mothers & clons are in 24/7 regime..
First years I used only Indica genetics..Sensi Star,L.U.I,Mazar..
But this method is good MAINLY FOR MOSTLY SATIVA GENETICS!!
Because 12-20cm clons finished as a 80-140cm plants..
According to genetics & pheno..
Indicas need long time vegetative grow,or else tiny..
I plant out fastest pheno Kali Mist & Casey Jones clons 15 july..
They were all time 24/7 & 12-20cm high..
Sensi Star & L.U.I. react after 5-10 days..
Kali Mist & Casey Jones came in flower after 10-15 days..
10-11 weeks genetics ripen early-mid october!!
In 2mX1,2m space I used 'outdoor sea of green project' with 40 clons..
And prize ?Big top buds (more leafy-characteristics for outdoor) and
high grade ice-o-lator hash
Suitable for genetics like Mango Widow,SSH & too for fastest phenos
Afghan Haze or Mango Haze..

Take care
"P"


btw. zminovals tady white rhino což je zabijácká indika (aspon teda ta pravá), takže to by pro tebe asi nebylo to pravé ořechové když hledáš sativu ;)

Já letos plánuju Master Kush x Skunk,asi Spice (obojí květ 6,7-9 týdnu), a snad nějaký ty klony SSH, NHS (jestli ještě žije).
At se zadaří.
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
...he , co to jsou strejny na ven ??, to je to seminko co nekde zahodis a za 5mesicu prijdes a sklidis kilo ?? Uf na G jsou hydroskera , hehe a tady jsou strejny na ven ?? Kde to to jsme ?? Kazdej vi kdyz venku zakrejvas jakejkoli in model tak ho proste sklidis a nemusis patrat jestli se mi to samo udela?? Zkuste Low raider , to vam vyjde samo ....jinak to vetsinou u seedbank hledejte v outdoor sekci , se mi snad zda .....

...to je neco jako tohle http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=107441 , kdyz nevis co chces tezko ti nekdo poradi .....

Ne kazdy muzu zatmivat a tady jde o osobni skusenosti.
je jasny ze pokazdy muzes natrafit na jiny pheno, ale proste nektere modely ti venku nedozrajou.
Myslis si ze ti co maj partizanske policko i jako ja ze mohou chodit k rostlinam kazdej den ???
Hlavo nic proti, ale stvyma skusenostami napises takovej blud :dunno::biggrin:
A ak ti tohle vlakno vadi tak ho smaz (ak ti urobi radsot), nebo ho normalne ignoruj :D:D:D
 
Top