What's new

Speed Queen, Cheese, Budha, Voodoo, Oldtime Moonshine - 250W

VoDvaR

Member
Zdravim,
z outdooru mi zbyly nejake maminy, tak jsem je hodil na kvet at je v lete co do huby... Neni to zadny profesionalni grow, jsem hold outdoorar... Jedu to v nedodelam boxu 1x1x2m pod 250W... a co nejdriv musim poridit pachac inac me sousedi vystreli z gati...

Osazenstvo:
3x Speed Queen
1x Budha
1x Voodoo
1x Cheese
2x Oldtime Moonshine

Hnojky:
Alga Grow
Start-Up
Alga Bloom
Phytamin
Cropmax
Topmax
Fish Mix
 

VoDvaR

Member
Priblizne 35-45 den kvetu, jak co... ja to nepocital :)

Priblizne 35-45 den kvetu, jak co... ja to nepocital :)

Celek


Cheese


Old Time Moonshine


Voodoo


Budha


Speed Queen
 

VoDvaR

Member
Nejake detaily...

Nejake detaily...

Old Time Moonshine


Old Time Moonshine


Old Time Moonshine


Voodoo


Voodoo


Budha


Budha


Speed Queen


Speed Queen


Speed Queen (double vrcholovka)


Cheese


Cheese
 

VoDvaR

Member
No nadhera ani ne... ono je to vsecko jen tak na rychlovku, takovy prvni testik boxu, uz se chysta nova vybavicka a to 400W tak na to se tesim, tipek od nas ted sklizel pod 400W a jakoze palice aspon dvakrat takove co pod 250W... ale na druhou stranu kdyz ji milujes neni co resit :)

Voodoo mno vypada divne to jo, je to rok stara mamina co si prosla hodne krutyma casama tak se ani nedivim, venku ve foliaci to delalo o dost mohutnejsi palice, pod lampou spis jakysi hybridni palicky... ani to nema tolik pryskyrice co ostatni... nechame se prekvapit konecnym produktem...
 

VoDvaR

Member
Diky za K+ ktera potesi...

Jinak jeste jednou bych se opakoval...
Nesnazil jsem se o zadny top grow, jedna se o mlade maminy ze kterych se rezalo na out, pak se poridil novy box a tak se tam souply na test... Ted koncem kvetu je problem s vlhkosti... v mistnosti 80%, v boxu 70%, chybi odzvlhcovacka... OTM a Cheese nadmernou vlhkosti dost trpely a proto sly pod kosu o neco driv, jinak bych je klidne tak tyden jeste nechal... smoke report jiz brzo... peace
 
Top