What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

sour diesel gallery

D

Dogon

chut je opravdu zažitek,, :smoker:

zrovna si užívám ecsd jeto tak zážitek je fenomenální ale stejně mám radši riri

ecsd
picture.php
 

Mightyka

Active member
Veteran
4 týdny flush a koupelnovej odtah udělaly svoje, nicméně stejně jsem spokojen :)

Riri
picture.php


picture.php


ECSD
picture.php


picture.php
 
M

miris

...jakej je teda rozdíl v riri a ecsd ? riri mi připadalo že lépe voní v průběhu květu, ale to už je taky pár let zpět co jsem ho cítil
 
D

Dogon

přesně tak záleží jak se zadaří :) mě příjde riri lepe naladěn na moje receptory síla+šmak jsou u riri o třídu vejš :biggrin:
 

metracek

Active member
Veteran
ECSD- rad bych taky vyjadril sve nadseni nad timto gurmanskym zážitkem. Ale tady slova nestaci. Kdo zna, ten vi. Kdo nezna, o strasne moc prichazi....diky moc ze muzu patrit k tem co znaji!

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
Last edited:

Mightyka

Active member
Veteran
Ten "DNA cut" bych měl mít do podzimu, prej je to super, ale chut víc připomíná OG. Zdroj :)D) pěstil Riri, dhk a snad ještě jeden a řikal, že tenhle mu vyhovoval nejvíc.
Osobně si nemůžu pomoc, ale OG mi chutnaj tak nějak víc, ale bez pochyb ECSD je bomba! :)
 

sailinder75

Active member
tez pridam neco ze svojej zahradky toto bylo v 59.dni este ich ceke nejaka ta cesta,ale uz sa 5dni cistili nech to je na konci to prave orechove... este potom neco postnem pri kose

picture.php


picture.php
 
Top