What's new

Снимки на ........ в цъвтеж

focktor

Member
Жалка работа е тази година при мене.Бяха поръчани на един приятел да донесе от .нл семенца.Донесе ги,АК47...Ок АК47 ще е тая година.Опаковката скъсал още там,незнам в какво ги е държал.Но от 10 ,нито,НИТО 1 не излезе.Такова нещо не бях виждал до сега.Не съм го питал каде ги е държал,може би в "Д"-то си.... Не ми и пукаше...
Нямаше време и рандом сеедс.Квито има.Плаче ми се :(

DSC03456.jpg
DSC03457.jpg
DSC03458.jpg
DSC03459.jpg
DSC03460.jpg
DSC03461.jpg

Миналата ,това беше хилаво...
DSC02623.jpg
 

_Ina_

Active member
Veteran
focktor:е че какvо им е? Не хvащат ли? Ето и аз ще cложа една,дvе преcни от Ice. глаvите не cа много големи но като цяло cъм доvолна тази година. Непалката нищо,cеди и и тоvа cи е,не цъфти.
 

Attachments

  • IMG_3623.jpg
    IMG_3623.jpg
    62.6 KB · Views: 31
  • IMG_3627.jpg
    IMG_3627.jpg
    71.1 KB · Views: 31
  • IMG_3631.jpg
    IMG_3631.jpg
    85 KB · Views: 33
P

piankata

И мойта чубрица поналя горе долу..Ще има още слънчеви дни.
481885.jpg
 

gwan

Member
El jardinero
много свежарско зелен цвят,красиви са и много здрави а уханието е супер нали,!пет последователни реколти гледах този за мен шампион в селекцията,обаче последната реколтичка беше много слаба от към напушване,иначе количеството беше в норма,моля те направи една рецензия за напушването след като прибереш реколтичката.още колко мислиш да ги чакаш? мойте уважения,имаш отлични и в превъзходно здраве цветя.
 
E

EverLast

Респект и поздравления момчета снимките на всички са много яки...различни сортове и различни вкусове:tiphat:
@El jardinero
Друже продължавай все така!:tiphat:
@focktor
Това много хейзи изглежда.....пълни ми душата все пак съм Sativa head :D
@yoss
Колко дена още остават нещо макроси ако можеш постни..ах тея мексикански сортове:bump:
 

yoss33

Well-known member
Veteran
Респект и поздравления момчета
@yoss
Колко дена още остават нещо макроси ако можеш постни..ах тея мексикански сортове:bump:
Тези снимки са от 30 Септември, няколко дена след това заради лошото време беше жътбата. Ето малко макроси на свежо и сухо :)
 
Top