What's new

Smoke raport

Status
Not open for further replies.

weedsmoker

Active member
Siema
Mysle ze przyda sie taki thread. Bedziemy pisali w nim TYLKO smoke raporty palonych przez nas strainow. na takiej zasadzie ze na poczatku postu bedzie nazwa odmiany a pod spodem jej smoke raport
pozdro
 

Tonny

Member
fajny pomysł ale po co sie rozgraniczac? i tak tego duzo, moze wysyłajcie pomysły do moda a on oceni czy warto cos takiego robić.
na siłe trzeba cos wcisnąć ehh...
to moje skromne zdanie.
:joint:
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
hehe,

moze w takim razie fishu nazwijmy Polish Strain Guide po polsku, czekam na propozycje nazwy, co by wszyscy zalapali...
 

GanJah

Member
Ja bym proponowal tylko przetlumaczyc istniejacy thread na polski i dodac do juz istniejacego, czyli by bylo "@@@ POLISH STRAIN GUIDE - POLSKI PRZEWODNIK ODMIAN @@@"
 

Chirurg

Member
Hawaiian Snow GH

ma kopa ,że aż ciśnienie w żyłach się rozchodzi po całym ciele . Do tego dość psychodelic i krzywe akcje wychodzą w porozumieniach hehehe na początku myślałem ze to Lemon Skunk bo czuć było w nim skunka okropnie. Jeden Hit stykanie żeby się ufanzolic na dobre 3 h jak u mnie .Strzał w dziesiątkę jednym słowem :dueling:

picture.php


Lemon Skunk GH

Płynny high jak u mnie taki trensik w główce nie to co te Hawaiian Snow jebudu jebudu i paranoic . Dymek Lekki przyjemnie w smaku nic nie drapie ,słodko topek pachniał .W sam raz na śniadanko z rana w upalny dzień gdzieś na łące i lenić się lenić się lenić się nic nie robić z uśmiechem na twarzy hehehe

picture.php
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Err, chirurg odświeżyłeś stary thread, którego w zasadzie powinno nie być, przekopiuj proszę swojego posta do threadu POLISH STRAIN GUIDE. Nie ma co mnożyć niepotrzebnie threadów raportujących.

pozdr, kov
 
Status
Not open for further replies.
Top