What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Skodljivci

C

coxswain

Ojla ... na "cannabis infirmary" sem postal o mojih nadlogah. Ce vam ni tezko bi vas prosil, da malo pokomentirate. Gre za identifikacijo zuzkov ter najbolj ucinkovito sredstvo za zatiranje golazni.\

Link na "Help me ID these bugs"
 

mastif

Member
ne, hvalabogu mi še ni bilo treba.
verjamem da je jeba, a pošpricat s tem al ne.
jst bi jih vsak dan brisal. če že niso po vrhih kje.

lp
 
C

coxswain

Kaj cox si rešil golazen?
Pa dej s tem kar si napisal vsako posebej nucat ne vse hkrati :D

Ne se. Danes zjutraj sem pogledal moske C99 ki so bili prejsnji vecer popsricani z Celaflorom. Nasel zivo prsico prelko. Zjutraj se enkrat posprical z tobakovim cajem.

Je pa stevilo golazni obcutno padlo.
 

lasko

Member
ne tako delat bos vse zjebal. pospricaj pa ponovi cez en teden. je pa celaflor bolj ucinkovit ce kar zalijes rastline z njim, potem v naslednjem tednu crkne vse kar sesa rastlino
 
C

coxswain

ne tako delat bos vse zjebal. pospricaj pa ponovi cez en teden. je pa celaflor bolj ucinkovit ce kar zalijes rastline z njim, potem v naslednjem tednu crkne vse kar sesa rastlino

No po moje jim ne bo hudega. Sem eksperimentiral na eni rastlini predno sem sel na vse. Itak pa zaenkrat maltretiram samo moske. :D Aja ... zalil sem tudi. Hahaha.
 
C

coxswain

Heh. Jebat ga. Ne more vse ratat prvic. :D V tem tednu bom pa verjetno nabral zadostno kolicino cvetnega prahu. Z rozami, ki pa so zunaj pa so tako ali tako problemi 10x manjsi. Can't beat the great outdoors.
 

lasko

Member
vzami v merkurju koncentrat celaflor al neki podobnega, zmesi z vodo in zalij bilke, je sistemski insekticd, s piretinom bos sprical ko mona preden se bos resil prsic ker deluje kontaktno

evo to isci
Insekticid CELAFLOR, Careo, koncentrat
 
Top