What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Sklepmistr>400w-mostly Malonica,test grow

Sklepmistr>400w-mostly Malonica,test grow

  • sativy

    Votes: 12 42.9%
  • indicy

    Votes: 5 17.9%
  • obojí v jednom pěstu(indica+sativa)

    Votes: 11 39.3%

  • Total voters
    28

newhousegreen

-.-
Veteran
Malonica(Malawi GoldXChronic)
picture.php


je jich tam 9,mám jich ale 10:D

Doufám,že moje se těmhle alespoň přiblížej:D
















By Marijuanamat
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Co myslíte?-je to dobrý na stínidlo,popřípadě čim byste to vylepšili vy?...mě napadá tak akorát to zevnitř buď vylepit odrazovou páskou,nebo natřít stříbřenkou.:1help:
jinak je to kryt compu:joint:

picture.php
 

praxer

Member
newhousegreen:
co tak polepit diamantovou folii z g shopu? nekde jsem to tak uz resene videl...
A imugnio psal ze si vyrabel stinitko z casu od PC, tak bych mu zkusil napsat.
 

Machoman

Active member
Kup velkou hobbynu za pár stovek a máš klid.

Diamantovová folie te vyjde skoro jak novy stinítko:D
 

newhousegreen

-.-
Veteran
newhousegreen:
co tak polepit diamantovou folii z g shopu? nekde jsem to tak uz resene videl...
A imugnio psal ze si vyrabel stinitko z casu od PC, tak bych mu zkusil napsat.

Do plastovejch folií se mi moc nechce...


Kup velkou hobbynu za pár stovek a máš klid.

Diamantovová folie te vyjde skoro jak novy stinítko:D

Docela uvažuju o koupi N-Lite 220W,což prej s hobby stínidlem neni moc synchronizovaný,zkusim nejdřív tohle..

Ještě jste se nevyjádřily ke stříbřence:D,počkám na ima

Další možnost,co mě napadla,je seškrábat tu šedou barvu na tom...nemám co dělat,takže jdu na to:)
 

Wickkk

Active member
Do plastovejch folií se mi moc nechce...




Docela uvažuju o koupi N-Lite 220W,což prej s hobby stínidlem neni moc synchronizovaný,zkusim nejdřív tohle..

Ještě jste se nevyjádřily ke stříbřence:D,počkám na ima

No střibřenkou bych to rozhodne nestřikal nebo nenatiral bude tam teplo a střibřenka bude smrdet :fsu: .. Takže bych dal na radu Machomana a koupil Hobby stinidlo .. stoji par stovek a bude to i trošku vypadat než ten ohnuty plech s PC :yoinks:
 
G

Guest 6345

Co myslíte?-je to dobrý na stínidlo,popřípadě čim byste to vylepšili vy?...mě napadá tak akorát to zevnitř buď vylepit odrazovou páskou,nebo natřít stříbřenkou.:1help:
jinak je to kryt compu:joint:

picture.php

Můje case stínidlo je zde:

(tak jak koukám v galerce fotku nemám, ale zkusím večer doma něco pohrabat a zítra ho tu nahraju)

hrubý popis práce:
1) roztáhnutí stínidla (určitě bylo rozevřené víc než ho máš teď)
2) uřezání kraje fričkou, tak aby se mi vešlo do skříně (přece jen když se ten plech rozevře uplně má tak metr dvacet skoro)
3) vzal sem bílý latex a natřel ho na bílo (možná by se dal použít chrom, ano ano, to je ten sprej kterým toyové stříkají své první piecy :) , ale nevím jestli to není zbytečné :) )
4) přimontoval jsem háčky na zavešení a patku na přišroubování cool tuby :)

thats all, funguje ještě do dneska :)

a člověk z něj má větší radost než z čehokoliv jiného, a hlavně vyřeší velký problém "kam se starým nepotřebným case" :)


macho repektive wicku: jaký je rozdíl mezi ohnutým plechem na hobby stínítko a ohnutým plechem na case? krom toho že hobby stínidlo má o dva ohyby více a je zbytečně drahé :)
 

newhousegreen

-.-
Veteran
a člověk z něj má větší radost než z čehokoliv jiného, a hlavně vyřeší velký problém "kam se starým nepotřebným case" :)


macho repektive wicku: jaký je rozdíl mezi ohnutým plechem na hobby stínítko a ohnutým plechem na case? krom toho že hobby stínidlo má o dva ohyby více a je zbytečně drahé :)


Jj souhlas s tebou...ta radost:) a přeci jen,zas se něčemu přiučit:D
Latex tu ještě mám,takže NO-problemo
seškrábání bylo celkem k ničemu...musel bych fakt mega moc tlačit,než bych něčeho dosáh,-a ta plocha:wallbash:(MOC!!!)
 

Wickkk

Active member
Prave že neni v tom tvaru jak je hobby stinidlo . nemá ani takovy povrch ani nebude mit takovy odraz ... A myslel jsem že ten kdo chce prezentovat fotky tak at to taky trošku vypada .. Neřikam že je to špatne delat stinidlo home made , ale myslim si že za tech par stovek což mi neřikejte neni tak strašny a koupit normalni stinidlo s growshopu ... tot muj názor .. ale at si dela každy co chce .. free
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Na lampu bude asi normal. hobby,to jo,spíš na tu spořivku se mi to nezdá...možná to bude naopak?-uvidime
Jinak jsme tam s kamošem přetáhli netkanou textilii kvuli izolaci...zejtra tam zkusime natáhnout průhlednou folii kvůli vlhkosti,pak už snad konečně fotky něčeho zeleného.-dávám naklíčit semena:laughing:,konečně,ani nevíte jak jsem se na tu chvíli těšim a jak dlooouhooo:yoinks:

picture.php


:woohoo::woohoo::woohoo:
 

aero1

Member
zajimavej počin :)see you :) :p
s tim stinitkem taky jsem to mel podobne rešene a daval jsem tam stribrnou folii :)
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Tak dneska dorazily nějaké věcičky.-Stavebnice triákovýho regulátoru a teplo/vlhkoměr
Z triáku jsem jelen,takže
Nevíte někdo jestli to je zapojený správně???

picture.php


Vlhkoměr/teploměr
picture.php
 
Čus, grow zajímavej, držím palce at ti to všechno roste pod rukama.
Taky bych se chtěl zeptat kde a za kolik jsi koupil tu stavebnici triakovýho regulátoru ... poslal bych ti pm, ale .....
Klidně pak smažu
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Už se derou-36 hodin některým stačilo:yoinks:

picture.php


Ty dvě seeds na pravo jsou Green Devil F1 a Green DevilX?

Ještě jsem dal klíčit 5 semen California FestivalXMénage A Trois
a 5 semen F2 Ménage A Trois
:nanana:

Za chvíli letim pro úsporku:woohoo:
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Už je doma:)
Chtěl jsem N-liteku,ale Growshop s nima má o víkendu zavříno-takže jsem vzal 200w Plug&Grow
Svítivost:13 000 lumelů
Výdrž:8 000 hodin
picture.php
 

Hlava

Member
Tak dneska dorazily nějaké věcičky.-Stavebnice triákovýho regulátoru a teplo/vlhkoměr
Z triáku jsem jelen,takže
Nevíte někdo jestli to je zapojený správně???

picture.php


..hele mam to doma a muzu se ti na to podivat , tam je dulezity dat spravne ty male odpory , nejlepsi je to zmerit na voltmetru , ale chvili vydrz , ja to sem dam ...do zitra zatim , kdyby bylo pozde tak to smazu , cau Hlava
 

newhousegreen

-.-
Veteran
..hele mam to doma a muzu se ti na to podivat , tam je dulezity dat spravne ty male odpory , nejlepsi je to zmerit na voltmetru , ale chvili vydrz , ja to sem dam ...do zitra zatim , kdyby bylo pozde tak to smazu , cau Hlava

Jooo?,budu hrozně vděčnej...máš naprostou pravdu-ty malý odpory... nejsou moc označený,nejvíc si nejsem jistej těma pruhovanýma dvěma...zelenej je zapojenej určitě blbě si myslim,modrej snad ok
Dik new
 

Latest posts

Latest posts

Top