What's new

שלום לכולם

G

guest85124

שלום חברים
לא ידעתי שאתם קיימים. איזה כיף למצוא אתכם.
אז סחטיין לכולם על הגידולים. כן ירבו !!! אמן
מצרף להנאתכם תמונות של כמה צמחים שלי , יש שם
critical / dinafem
chocolat rain / ******s
new blue diesel / ******s

בהצלחה לכולם

rootcap

Member
נראה שאתה הולך להנות בקרוב...
הילדות שלך נראות טוב, אחלה תמונות.
בנות כמה הקטנות האלה ?

G

guest85124

תודה רבה על התגובות. זה המקום היחיד שאני יכול לקבל תגובות על התחביב שלי.אז כיף שהוא קיים
הצמחות נמצאות בשבוע השביעי של פריחה. עוד שבוע כבר יש לי מה לקטוף. אבל חלקן הגדול ישאר עוד שבועיים או שלושה. אעדכן בקרוב שוב.תמיד כיף לראות תמונות מארץ הקודש ,לא ? י
בברכת גידולים טובים וריחניים לכולם

נראה מעולה אחשלי
גנטיקה טובה ופרחים שמנים.. כמו שצריך
אתה מגדל בארון או בחוץ?

Bud+

Member
את זו בתמונה האחרונה הייתי מדשן למשך עוד שבוע עם תוספת סוכרים (מולסה, דקטרוזה, פרוקטוז, דבש או סילאן, כף ל5 ליטר) אם אתה לא מוסיף כבר עכשיו ושוטף לשבוע.
את השאר עוד שבועיים דישון ואז שטיפה.

עם הקריטיקל ובכלל הפרחים השמנים שיצאו לך תזהר מעובש בשלב הזה, היו לי כבר תקריות.

הן נראות נפלא!

שיהיה אחלה יום,
באדי

Murp

Member
הקרט מןבק ערם' צשאקץ ן שצ מק' אם איןד דןאק שמג ןא ןד מןבק אם דקק םאיקר חק'ןדי צקצנקרד אישא ישהק ש דןצןךשר ןמאקרקדאץ

ן 'שד נםרמ שמג רשןדקג ןמ ןדרשקךץ 'יקמ ן 'שד ש ביןךג ן עםא ןמארםגובקג אם בשממשנןד נט צט בםודןמ 'ים 'שד עקאאןמע פשןג אם ערם' שמג דאוגט בשממשנןד נט איק עםהקרמצקמאץ איק רקדא ישד נקקמ יןדאםרטץ

ן שצ ערם'ןמע ביםבםךשאק רשןמ נט דשממןק מם'ץ ן 'ןךך ישהק דםצק פןב ופגשאקד איןד 'קקלקמג 'יקמ ן ישרהקדאץ

פקשבק שמג עםג נךקדדץ

G

guest85124

אהלן חברה
תודה על הפוסטים שלכם.
אנג'ל - אני מגדל בבית תחת מנורה
באד- אחלה טיפ.גם לי היו תקריות של עובש בפרחים הצפופים והדחוסים. עכשיו יש לי גם מאוורר תחתון בגובה העציץ
בשביל למנוע את זה.
בקשר לסוכרים - לא מכיר את הנושא למרות ששמעתי הרבה על מולסה , צריך לחקור על העניין קצת
מה ? את פשוט מוסיף את זה למי השקייה ?בשימוש גם בשלב השטיפה ? מה זה נותן ? י

עצמאות שמח לכולם

Bud+

Member
מערבבים את זה בתמיסת השקיה עד שזה מומס.
מולסה, דבש וסילאן עדיף להמיס בכוס עם מים חמים כדי שלא ישקע וידבק לכלי.
דקסטרוז או פרוקטוז (סוכר ענבים) נמכרים בתור ממתיק קל לעיכול לתינוקות בבערך 10 שקל לקילו ליד המטרנות והרבה יותר קלים להמסה.
במולסה יש גם מגנזיום שקנביס צורך המון בשלב הסופי של הפריחה, בדבש יש גם כמה שטויות וסילאן זה פשוט זול יותר.
דקסטרוז \ פרוקטוז באים מזוקקים ומכילים רק סוכרים.

סוכרים משמשים כמקור אנרגיה לצמח בדיוק כמו לנו.
הבעיה היא שהם גם משמשים מקור אנרגיה למיקרואורגנימים שאתה לא תמיד רוצה במצע (למרות שאפשר לעשות סלקציה ולהרבות את המ"א הרצויים בעזרת תוספי סוכר) ככה שעדיף לא למלא את האדמה בסוכרים האלו.
מעבר לזה הסוכרים הנוזליים סותמים טפטפות.

בחצי השני של שלב הפריחה אתה רוצה גם לעודד קצת פעילות מיקרוביאלית באדמה כדי לפרק את מאגרי הנוטריינטים שנשארו בה ככה שהסוכרים עוזרים גם לזה.

יש כאלו שמוסיפים סוכרים בכל תהליך הגידול (באדמה), יש כאלו שמוסיפים בפריחה רק (אני כזה בקוקוס) ויש כאלו שמוסיפים רק שבוע לפני השטיפה כדי לעודד ניפוח טוב.

יש גם שאומרים שזה עוזר לטעם של הפרחים. יש בזה הרבה הגיון אבל לא בדקתי את זה עדיין לעומק.

יום זכרון עצוב ויום נכבה שמח

G

guest85124

סחטיין על ההסבר אחי. סגרת לי כמה פינות בעניין הזה. אני כבר אנסה על צמח אחד לראות איך זה משפיע. תודה

G

guest85124

תודה סטיבה :)
יש לי פה כמה תמונות של הארון גידול . 1 * 1.2 ועוד שתי תמונות של מצמח שיצא פשוט מפוצץ בשרף. אני לא חושב שאני מצליח להעביר בתמונות חצי ממה שהוא . פשוט מדהים
מקווה שתהנו
עם ישראל היי

isranabis

Active member
Veteran
אני רוצה להעלות תמונות יש לי רק מצלמה בסמארטפון,יש משהו שצריך לעשות לתמונות כדי שלא יראו מאיפה זה? תודה מראש

קופי פייסט בצייר של חלונות
אפשר גם להשתמש בתוכנה supersizer
שגם מקטינה אותן על הדרך

Latest posts

Latest posts