What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

שאלה בנושא טמפרטורה נמוכה ולחות גבוהה שב&#14

David1975

Member
שאלה בנושא טמפרטורה נמוכה ולחות גבוהה שב&#14

הזן הוא אלמנה לבנה .טמפרטורה חדר בשעות שהתאורה דולקת היא 24 מעלות. וכאשר התאורה כבויה הטמפרטורה יורדת ל 18-17 מעלות.
לחות החדר בין 67% ל78% שזה די גבוהה . השאלה שלי היא אם יכולות להיות לזה השלכות אני נמצא בשבוא שני לפריחה והכל מצויין יש התחלה של פריחה יפה הצמח אוכל טוב ונראה מצויין . יש לזכור שאנחנו רק בתחילת החורף והטמפרטורות יכולות לרדת עוד . תודה מראש .:thank you:

kamikaza

Active member
טמפרטורה נמוכה ולחות גבוהה זו סכנת עובש

אבל בטח לא בשבוע שני לפריחה, רק בסוף הגידול

תמיד אפשר להתגונן מעובש עם איוורור חזק

David1975

Member
:thank you::thank you:וחוץ מבעיית עובש ? אין שום השפעה על התפתחות הצמח ? יש אפשרות להדליק מפזר חום מה שיגרום ללחות לרדת ולטמפרטורה לעלות רק שמפזר חום צורך כמו 4 מנורות של
600 w:thank you:

ganesh5000

Member
תוריד עלי מניפה תחתונים שלא מקבלים אור, שים שתיים שלוש קופסאות של סנו פרש באוהל, יוריד לך את הלחות ב-20-30 אחוז. אני שם 4 כאלה אם יש לחות גבוהה מדי וחשש להתפתחות עובש
זו השיטה של העניים שלא רוצים לקנות מייבש לחות :)

David1975

Member
s&p לי סופח לחות של
. רק נראה לי שהוא לוקח יותר חשמל מאשר הוא מועיל ֿ
,אומנם הוא סופח לחות לתוך המיכל כ 4 ליטר ומפסיק. אבל הלחות עדיין לא משתנה
התקנתי לו צינור לתוך מיכל שיעבוד ללא הפסקה וגם לא מוריד מספיק אני עומד סביב ה 70 % לחות .לגבי הסנו פרש זה חדש לי שמעתי שיש סופחי לחות מחומרים שונים השאלה לכמה זמן הם יעילים ומה העלות

isranabis

Active member
Veteran
אל תפחד מלחות גבוה
לחות גבוה זה מצויין
רק תדאג לאיוורור טוב
הבעייה היא טמפרטורה נמוכה
אם אתה עובד עם לאד
אז כדאי שתכניס גם נל"ג
זה עדיף על חימום מכל סוג
הקרינה האדומה של הנל"ג
מחממת את העלים
לכן עם לאד צריך לגדל בטמפרטורות גבוהות
האידאל זה 30 מעלות
זה כמו 25 עם נל"ג
אני מזמן הגעתי למסקנה
לא לגדל עם לאד בחורף
כי זה יוצר בעיות עם האיוורור שמביא קור
אני אוהב להגזים עם איוורור
הכוונה לאוויר מבחוץ ולא למאוורר פנימי
שעושה רק סירקולציה
בלי העשרה של פד"ח חייבים הרבה אוויר מבחוץ
סומך עליך שתמצא פיתרון
בהצלחה

David1975

Member
תודה רבה על כל האינפורמציה
אז ככה אני עובד עם נורות נל״ג 4*600
יש לי סירקולציה טובה של איוורור
ולפחות שעתיים ביום הכל פתוח
אבל עדיין קר טמפרטורה נמוכה כאשר הנורות כבויות 17 מעלות וכאשר הנורות דלוקות הטמפרטורה 24-26
לחות בין 78% ל67%
בסך הכל הם נראים מעולה וגם קיבלתי את עצתו של ganesh5000
לגבי עלי המניפה וטיפלתי בהם בעדינות
בסך הכל אני לא כזה דואג בנתיים הכל נראה טוב אשמח לקבל עצות בדישון לשבוע שני לפריחה
תודה

ganesh5000

Member
מצב העניינים אצלך דומה לשלי, 17-16 כשהאור כבוי ו-25 ליד העלווה. אחלה של טמפרטורה, מניסיון. אמנם היה עדיף שיהיה 20 בדיוק בחושך, אבל ככה זה כשעובדים עם אוויר מבחוץ.
אני עובד ככה כבר כמה עונות והכל פנאן, אין לך מה לדאוג.
תשמור שקולות לא יגעו אחת בשנייה, שיהיה קצת מרווח בין העציצים ושעלים לא ישבו על פרחים, ומאוורר קבוע על הפרחים.
בינתיים הזן היחידי והצמח היחידי שהוציא אצלי עובש היה של בארני, פיינאפל צ'אנק, והוא בכלל גדל מחוץ לאוהל ככה שלא היתה בעיית לחות.

אבל תמיד לפקוח עין גם על העלים, לחפש כתמים לבנים, התחלה של פטרייה ורצוי להעיף את הנגועים איך שרואים בלי לחכות, גם אם יש ספק, בטח לקראת סוף המחזור.

ganesh5000

Member
תוספת קטנה - אם אתה עובד עם אוויר שנכנס מבחוץ, ברגע שמתחיל להיות ממש קר במהלך היום, 14 ומטה, אני מפסיק להכניס אוורור מבחוץ ושם שרשור שמכניס אוויר מהחדר בו נמצא האוהל. חדר נפרד, בלי חימום אז קר שם מספיק בשביל לקרר את האוהל. כמובן שזה תלוי באזור שאתה גר בו וכמה קר בו במהלך היום.
במקרה שאני רואה שחם מדי באוהל תמיד אפשר להחזיר בשניה את האוורור הרגיל.
בהצלחה.

David1975

Member
שאלה לגבי העלת תמונה (ככה תוכל לעזור לי יותר )
אם אני מעלה תמונה ממק בוק דרך דפדפן של
torbrowser
זה מספיק בטוח?

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
הזן הוא אלמנה לבנה .טמפרטורה חדר בשעות שהתאורה דולקת היא 24 מעלות. וכאשר התאורה כבויה הטמפרטורה יורדת ל 18-17 מעלות.
לחות החדר בין 67% ל78% שזה די גבוהה . השאלה שלי היא אם יכולות להיות לזה השלכות אני נמצא בשבוא שני לפריחה והכל מצויין יש התחלה של פריחה יפה הצמח אוכל טוב ונראה מצויין . יש לזכור שאנחנו רק בתחילת החורף והטמפרטורות יכולות לרדת עוד . תודה מראש .:thank you:

נשמע כמו מתכון לאסון

isranabis

Active member
Veteran
לדעתי אחלה פרמטרים
אם אתה רוצה לשפר את הטמפרטורה בחושך
תחבר את המפוח לטרמוסטט
כי כאשר הטמפרטורה תרד זה יהיה משמעותי
הטרמוסטט לא יקר וקל להתקנה ועובד לנצח
בקשר ללחות גבוה זה מצויין רק תדאג לאיוורור טוב
אם הצמחים נראים טוב זה אומר שאתה עושה מה שצריך
קאנביס גודל מהר בלחות גבוה
כל עוד אתה לא עובר 80% הכל בסדר
גם אני פחדתי בעבר מלחות גבוה
אבל הניסיון הוכיח לי אחרת
אם יש איוורור טוב לחות לא מזיקה
היא רק עושה טוב

David1975

Member
isranabis ?גם אני חושב כמוך, למרות שהייתי רוצה תשובה מפונזי יותר מפורטת שהוא אומר אסון

מאוד רציתי תשובה של מנהל בכיר, בסך הכל אני מכיר את הפורום הזה שנתיים שלוש ונעזר בוא הרבה, אנני נוהג לתת טיפים מאחר ואני מרגיש גם לאחר מספר שנים של ניסיון חוסר ידע בנושאים מסויימים.

David1975

Member
ולגבי הטרמוסטט הרכבתי אחד כזה למפזר חום תלוי בתוך החדר כאשר התרמוסטט יושב מול האויר שיוצא מה שמבטיח דיוק עם הטמפרטורה וגם דואג ליבש מעט את החלל בקיצור אני נמנע מלהישתמש בדרכים אלו מאחר ומפזר חום צורך חשמל כמו 3 נורות של 600 אז אני מתיעץ איתכם כאן לגבי פתרונות וגם להרגע כאן יחד אתכם היחיד שמלחיץ פה זה דווקה פונזי

David1975

Member
showthread.php

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
הפרמטרים שלך רחוקים מהאידאל. אתה לא רוצה יותר מ3-4 מעלות הפרש בין שעות האור לחושך ועדיף לא לרדת מ20 מעלות.
הלחות שלך בשמיים