What's new

SenSiKundovo Zátiší

SenSiKind

Member
Ahoj po opravdu prijemnem lete :) :wave:

tak vam ukazu svoje venkovni zatisi. je to PotOfGold z rezu, prezival skoro od jara jako 2,5 centimetrova palice bez listu a bez korenu. :d stejne jako dalsich cca 10, nejdriv v dokvetajici skrini, po sklizni za oknem, od kvetna venku. tak sem si rikal ze si je necham na okrasu a pro prdel, presadil do asi 2.5dcl kvetniku. po asi 6 tydnech silenych mutaci, pri kterych by jen trenovane oko poznalo o jake rostlinky se jedna (bohuzel nemam zdokumentovany :noway:) zacali asi v pulce cervna pomalu rust a tvorit KYTKY, nekolik presazeni do spravny hliny+fishmix udelalo svoje. 1 ale jela nejlip tak dostala uz poradnej kvetnik + allmix (biobizz), zacal jsem se ji venovat.
picture.php


picture.php


po navratu z dovci, bylo trochu sucho, vlastne sem byl rad ze je mam tak pri ruce :) - rozdejchaly
picture.php
 

SenSiKind

Member
ostatni bezceny sem vyhodil a nechal si jen tu jednu jedinou :))= uz sem ji nemoh mit doma, tak v srpnu sla do prirody. zalivka s hnojkama jen 1x 10L v hodnotach asi jako na zacatek kvetu (kdy to taky bylo), pak uz jen 3x 10L destovky (0.02). mel jsem ji tak blizko cesty ze sem se na ni koukal kazdej den co sem sel se psem kolem :)) a kontroloval.
po tydnu snehu a deste (mozna jeste dyl) jsem to psychicky nevydrzel a z obavy plisni ji dnes v noci 21.10. odtah domu a za rannich hodinach sek :violin: samo ze probehlo nespocet obeti a par slz. hlavne ale uleva a radost :joint: zdrava 100% bez plisne a nezadoucich zivin
se s vama podelim:
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

SenSiKind

Member
Ahoj

Ahoj

Zdravim vsechny lidi tady, hlavne ty pestuchtivy :) :smokeit: :smokeit: po drobne odmlce jsem rozjel novy grow
(nemam co hulit:witch:)

6 rostlinek, jedna uhnila, cisty kokos, hnojky tentokrat plagron
trosku jsem doupravil skrinku, a to novou "diamantovou" folii + nejaky drobny zmeny.
tentoktat nehodlam trpet svilusky, to se ale uvidi pozdejs :whistling:

hned po presazeni:
picture.php


picture.php
 

SenSiKind

Member
Cau, uplynul nejaky cas a jsem tu z5 s novinkami ze skrinky.
Hned po prepnuti se zacly holky poradne vytahovat. Uprimne sem to tak sileny necekal :D takze sem valil oci o kolik denne vyrostly :puppydoge: :puppydoge:
Vlastne jsem se zapomel zminit co sou holky zac.
Takze to hned napravim:

1x Molokai Kush ( Bubba Kush x Molokai Frost)
1x AfganSkunk/Herijuana #6
2x Cali Chunk ( Cali.O.Ae77 x Deep Chunk)

(big thx 2 Radvancan)

picture.php
 

SenSiKind

Member
Vytahlo se to tak ze uz nebylo kam rust, nejvetsi CCH se dokonce trochu prismahla. Musel jsem to nejak resit. Nic drastickyho se mi delat nechtelo, tak jsem vymyslel nastavbu (ze spoda). Celej den prace, priste bych koupil rovnou skrin novou :D ale nejak to dopadlo a zvednul jsem to asi o metr, co sem trochu prehnal
(zkourenka:tiphat:tesi me) :dance013: :tiphat:
picture.php
 

SenSiKind

Member
Ahoj :wave: tak kytky vlitly do 6. tydne po hlave a ja jsem tu s dalsim reportem (jestli to nekoho zajima :) je mi fuk) :dance013:
Konecne jsem je taky vyndal a vyfotil.

CCH7
Cali Chunk ( Cali.O.Ae77 x Deep Chunk)

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
1

1000ARMSofKALI

ááááá radvovo kytízz, radva pomalu ale jistě rozšiřuje svůj vliv:biggrin:

dobrá práce SensiKinde:good: rád se zamykáš na gauči?:bump:

ta CalioDC vypadá jako dc co hodně dává...jsi spokojen s výnosem? naesthesie vypadá na heri pheno, krásné indiky a ty barvičky hmmm:blowbubbles: díky za ukázání pěkného growu...molokai kush je velmi zvláštní s těma tlustýma celerovýma stonkama, květy jsou trochu menší ale stejně osypané wow

a je co hulit!

kali:wave:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
ááááá radvovo kytízz, radva pomalu ale jistě rozšiřuje svůj vliv:biggrin:

:woohoo:
:tiphat::tiphat::tiphat:
Rozsirit muze i k tobe na jaro ak bude zajem :D:D:D
Ano anesthesia co jsem jsi nechal je nejvic po Herijuane, nejrychlejsi a zaroven nejvic pryskyrice.
Cali.O.Ae77 x Deep CHunk je samo o sebe spickovy huleni, s luxusni chuti, zejmena #8 ...jak kdyby jsi si v ruce zmolil pomarancouvou kuru.
Vynosove jsou vsechny me mutanty priblizne na stejny urovni. Vynos je stredni u nekterych neco vyssi.
Ja hlavne vyberam phena podle vyzoru, chuti a dojmov. Vynos u me nehra hlavnou roli.
I tak jsou všechny mutanti i vynosove na tom dobre.

Sensi...jj budem proplachovat spolu. :D:D:D
Vypada to moc dobre, nádherne barvicky..urcite jsi budou tve chutovy pohariky uzivat.
Budes mit nebicko v ustech. :smoker::smoker::smoker:
 

Latest posts

Latest posts

Top