What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Sensi Seeds - Northern Lights in out

Status
Not open for further replies.

Medicropper117

Active member
Szép növény. A pot ellenére jó nagy lett és ha kiszolgálod rendesen (ami ugy nez ki h törődsz vele) akkor virágzásra még a kis vihar is gondot fog jelenteni akkora lesz.
Kezdj el gondolkodni azon miképp fogod flo alatt karózni. A csepegtetős öntözés nagyon okos meg mozdulás volt. Felfogtad mi a baja a növénynek és célirányosan oldottad meg ahelyett h a tápot emelted volna az egekbe.
Sok sikert!
 

MGK19XX

Member
Szép növény. A pot ellenére jó nagy lett és ha kiszolgálod rendesen (ami ugy nez ki h törődsz vele) akkor virágzásra még a kis vihar is gondot fog jelenteni akkora lesz.
Kezdj el gondolkodni azon miképp fogod flo alatt karózni. A csepegtetős öntözés nagyon okos meg mozdulás volt. Felfogtad mi a baja a növénynek és célirányosan oldottad meg ahelyett h a tápot emelted volna az egekbe.
Sok sikert!
Kösz Medi,viszont karózni nem fogom tudni,a kis pot miatt nem tudok annyi karót leszúrni.Inkább valami ilyesmi kellene:

70.nap

110cm magas,0.85m2-t foglal el a teraszból,jó nagy bokor lett belőle,mondanom sem kell,hogy mennyire elégedett vagyok. :)
A szaga is elég komoly ha nincs légmozgás,de ha fúj a szél akkor nem para egyáltalán.A potot teljesen benőtte a gyökérzet,szinte már egy szöget sem tudnék beverni annyira kemény,karózni nem is fogom tudni,több perlitet kellett volna kevernem a kókuszba.
Kb ennyi,viszlát egy hét mulva.
 

Medicropper117

Active member
Egyáltalán nem arra gondoltam h a potba szúrsz karót. Ezt sokkal nagyobb területen kell majd támogatni (ha kap fényt rendesen) felejtős a potba szúrt nád....lol
Szomszed nem para? Ez qrva nagy bokor lesz
 

MGK19XX

Member
Nagyon pofas :) esetleg ha talalsz vhol ilyen tamasztot pmbe elkuldhetned a linket :)
Köszi,viszont még nem találtam ilyet,pedig kerestem neten és kertészetekben is de sehol semmi.Marad a home made megoldás.
Egyáltalán nem arra gondoltam h a potba szúrsz karót. Ezt sokkal nagyobb területen kell majd támogatni (ha kap fényt rendesen) felejtős a potba szúrt nád....lol
Szomszed nem para? Ez qrva nagy bokor lesz
Ja,bocs de még nem csináltam ilyet,azt hittem,hogy a potba kell szúrni a karót.
De akkor hogyan?
Huhhhu kiralysag a szomszed ne legyen para, ez pofas cserje lesz csak igy tovabb
Nagyon nem para a szomszéd,meg nem is látta még szerintem,ha ügyes vagyok nem is fogja.
Thx.
 

Medicropper117

Active member
Mondjuk fentről tudsz lelógatni madzagot és felkötözöd. Mivel a teraszt gondolom nem szivesen vernéd fel h leszurhasd a karokat:)
 

Medicropper117

Active member
A fény miatt kérdezte. Elég sűrű szövésű az a háló, sokat takar;)
Ugyes megoldas amugy. Ha tudsz vagj ra jopar lyukat még. Az se baj ha annyit vagsz amennyit csak enged
 

GK_420

Active member
Meg a pára megáll belül szerintem. Nem tudod a karót a vödörhöz kívülről rögzíteni?
 

MGK19XX

Member
77. nap Beindult a virágzás. :woohoo:

A fajtát tekintve 45-50 nap alatt levirágzik,most tart a 6.-nál.
A tápot is ehez mérten kapja:
Bloom:7.5ml/10l
Micro:5ml/10l
Grow:2.5ml/10l
Ec:1.2
pH:?
Bud XL-t majd csak az utolsó 4 hétben flush-ig kapja.

Ez a hálós megoldás egészen bevált,szinte az összes ág kint van,napi 9 óra napfényben.Persze forgatni is szoktam,hogy egyenletesen kapja.
A párársodástól nem nagyon tartok,van elég légmozgás odabent.Ha meg majd sárgulnak a levelek,akkor meg úgy is ritkítom a őket.
Flush elött pedig az összeset levágom,hogy onnan se tudjon tápot elszívni.

Thanks for watching

 
Last edited:
77. nap Beindult a virágzás. :woohoo:

A fajtát tekintve 45-50 nap alatt levirágzik,most tart a 6.-nál.
A tápot is ehez mérten kapja:
Bloom:7.5ml/10l
Micro:5ml/10l
Grow:2.5ml/10l
Ec:1.2
pH:?
Bud XL-t majd csak az utolsó 4 hétben flush-ig kapja.

Ez a hálós megoldás egészen bevált,szinte az összes ág kint van,napi 9 óra napfényben.Persze forgatni is szoktam,hogy egyenletesen kapja.
A párársodástól nem nagyon tartok,van elég légmozgás odabent.Ha meg majd sárgulnak a levelek,akkor meg úgy is ritkítom a őket.
Flush elött pedig az összeset levágom,hogy onnan se tudjon tápot elszívni.

Thanks for watching

<a href="https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=67496&pictureid=1637350" target="_blank">View Image <a href="https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=67496&pictureid=1637349" target="_blank">View Image <a href="https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=67496&pictureid=1637348" target="_blank">View Image


this plant becomes more and more beautiful !
very good
I've planted an automatic NL = )
I continue to follow:tiphat:
 
Status
Not open for further replies.
Top