What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

[SEEDSMAFIA] - Első Gerilla

füstjelek

New member
Első projektem lenne, amit kint szeretnék véghez vinni. Már több éve filózok rajta, aztán a háromfeles pakkok motiváltak arra hogy belevágjak a dologba.
Remélem majd tanácsokra meg tippekre számíthatok tőletek. 😁

A magok a SeedsMafiától vannak, zökkenő mentesen hozta a GLS futár, kézpénzel fizettem.
Próbáltam olyat választani ami kezdő kertészek számára is optimális.
3db - AUTO SOUR DIESEL
1db - AUTO SUPER HASH
1db - NEW YORK CITY
1db - HINDU KUSH FEM


Az autokat június elején fogom kitenni, a femeket meg május 10-én, remélem az nem számít annyira későnek.

Itt van pár okosság amit az oldalon találtam, a kezdőknek mint nekem biztos hasznára válik: ✅
Közeg: 6.5 pH-s virágföld, perlit, kokuszrost (5:3:2) (30l)
Csigák ellen: Detia, Sör, Metaldehid
Élősködök ellen: Dohány permet, Mospilan, Vertimec
Gomba ellen: Champion

Hernyó ellen: Dipel

A szárítást is csak kint tudom majd megoldani, ezért azzal akadhatnak problémák, találtam egy elhagyatott pincét csak a szellőzése rossz, arra gondoltam beszerelek egy akus ventillátort és ott nyomatom majd, annyira nem nedves a pince fal. 😁

Amint van fejlemény jelentkezem!:yay:
 

Latest posts

Latest posts

Top