What's new

second round 70W

etimaZ

Member
Takže,léto se nám přiblížilo a stím případem příjde i již dlouho očekávaný fesiválek v Trutnově :headbange Proto jsem po zhasnutí prvého growu,nasadil tento rychlostní. Osazenstvo účastníků Trauče je následovné :
1 x Grape fruit foto č.1
1x Durga mata č.2
1x Original mysti
1x Sviss Crypto
všechny tyto modely pocházejí od jednoho hranatého panáčka,touto cestou mu děkuji... :wave:
Fota jsou asi tak měsíc možná míň před pěstem.OM a SC byly zasazeny jako dva stejně malí několikadenní (asi) řízky. Proto nemám jejich žádné fota z růstu :fsu:

Foto č.1


Foto č.2




:fsu:
 
Last edited:

etimaZ

Member
Takže,přes mou fotografickou nedokumentovanost tady mám až 14.den na režimu 12/12

Na fotce je Durga mata,která překrásně voní :dance:

Na další fotce je možno vydět GF který jednoznačně začínal nabírat na růstu a bylo mi úplně jasné,jak to dopadne ;)


Pohled na GF v popředí OM která byla jednou zaštíplá,SC jsem nechal růst tak jak chtěl,jelikož stejně moc nevyrostl,nojo však uvydíte :puppydoge:


dále tu mám srovnávací fotku na GF :D je to rozdíl někde mezi 23.dnem a 37 +- 2dny









dále pak pohled "od spodu"


nějaké makro DM :laughing:


Makro OM


Ochmířený vršek GF


Dále na 37. dnu květu máme GF zboku


OM


Dále jako poslední fota mám ze 42.dnu na 12/12 Holčičky se krásně pocukrovaly,hlavně tedy DM je bílá jak vrcholky hor :woohoo:


DM a její vrcholek



OM Takový 4-ři malý bobečci


Tady se to krásně sluní pod lampou v popředí OM v zádu na pravo DM
v levo GF


a nakonec vrch GF
 
Last edited:

etimaZ

Member
Dneškem je to 52.den na 12/12 ale nemém fotky.Zapomněl jsem ještě
napsat hnojky : růstová fáze Hesi TNT
květová fáze B´cuzz A+B
květináčová náplň se skládá z asi 85% Cocotu 10% zahr.subst a 5%perlitu,na dně je keramzit.Mám ovšem takovou smůlu,že mě navštívyly takový ty malý bílý potvory,co si hověj ve hlíně :fsu: ale což pár dní,nanejvíš tak týden a půl je dokonce,tak to nějak moc neřeším. To by bylo zatím tak vše a o výkendu možná přihodím aktuálnější fota.GrowuZdar eZ
 
Last edited:

etimaZ

Member
newhousegreen said:
Krásný chlupy.Co to je prosimtě za stínidlo?To není takový to z pouliční lampy ne?
Vypadá v celku účelně na 70w.

no já jí mám od souseda,který jí měl na 4-setW kompletu,vyděl jsem jí,že to prodávaj jako celek i s výbojkou...je to rotační parabola,jiný stínidlo jsem neměl a nechtělo se mi dělat narychlo nový,tak jsem ho tam nechal,ale nedoporučuji,tak max. nad jednu matku,je tam velká nevýhoda slepých míst,kam to prostě ta rotační parabola neodrazí,dělá to prázdný rohy.. :frown: příště již bude normální parabola,ale ještě není ani skříňka :wink: eZ.


tadykt je to docela dobře vydět co myslím
 
Last edited:
Top