What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

second round 70W

etimaZ

Member
Takže,léto se nám přiblížilo a stím případem příjde i již dlouho očekávaný fesiválek v Trutnově :headbange Proto jsem po zhasnutí prvého growu,nasadil tento rychlostní. Osazenstvo účastníků Trauče je následovné :
1 x Grape fruit foto č.1
1x Durga mata č.2
1x Original mysti
1x Sviss Crypto
všechny tyto modely pocházejí od jednoho hranatého panáčka,touto cestou mu děkuji... :wave:
Fota jsou asi tak měsíc možná míň před pěstem.OM a SC byly zasazeny jako dva stejně malí několikadenní (asi) řízky. Proto nemám jejich žádné fota z růstu :fsu:

Foto č.1


Foto č.2




:fsu:
 
Last edited:

etimaZ

Member
Takže,přes mou fotografickou nedokumentovanost tady mám až 14.den na režimu 12/12

Na fotce je Durga mata,která překrásně voní :dance:

Na další fotce je možno vydět GF který jednoznačně začínal nabírat na růstu a bylo mi úplně jasné,jak to dopadne ;)


Pohled na GF v popředí OM která byla jednou zaštíplá,SC jsem nechal růst tak jak chtěl,jelikož stejně moc nevyrostl,nojo však uvydíte :puppydoge:


dále tu mám srovnávací fotku na GF :D je to rozdíl někde mezi 23.dnem a 37 +- 2dny









dále pak pohled "od spodu"


nějaké makro DM :laughing:


Makro OM


Ochmířený vršek GF


Dále na 37. dnu květu máme GF zboku


OM


Dále jako poslední fota mám ze 42.dnu na 12/12 Holčičky se krásně pocukrovaly,hlavně tedy DM je bílá jak vrcholky hor :woohoo:


DM a její vrcholek



OM Takový 4-ři malý bobečci


Tady se to krásně sluní pod lampou v popředí OM v zádu na pravo DM
v levo GF


a nakonec vrch GF
 
Last edited:

etimaZ

Member
Dneškem je to 52.den na 12/12 ale nemém fotky.Zapomněl jsem ještě
napsat hnojky : růstová fáze Hesi TNT
květová fáze B´cuzz A+B
květináčová náplň se skládá z asi 85% Cocotu 10% zahr.subst a 5%perlitu,na dně je keramzit.Mám ovšem takovou smůlu,že mě navštívyly takový ty malý bílý potvory,co si hověj ve hlíně :fsu: ale což pár dní,nanejvíš tak týden a půl je dokonce,tak to nějak moc neřeším. To by bylo zatím tak vše a o výkendu možná přihodím aktuálnější fota.GrowuZdar eZ
 
Last edited:

etimaZ

Member
newhousegreen said:
Krásný chlupy.Co to je prosimtě za stínidlo?To není takový to z pouliční lampy ne?
Vypadá v celku účelně na 70w.

no já jí mám od souseda,který jí měl na 4-setW kompletu,vyděl jsem jí,že to prodávaj jako celek i s výbojkou...je to rotační parabola,jiný stínidlo jsem neměl a nechtělo se mi dělat narychlo nový,tak jsem ho tam nechal,ale nedoporučuji,tak max. nad jednu matku,je tam velká nevýhoda slepých míst,kam to prostě ta rotační parabola neodrazí,dělá to prázdný rohy.. :frown: příště již bude normální parabola,ale ještě není ani skříňka :wink: eZ.


tadykt je to docela dobře vydět co myslím
 
Last edited:
Top