What's new

Sativas

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
az a ko chang, hogy lett virágzó nyár közepére ? automata vagy 10/14 be tartottad?
 

pilis

Active member
na akkor beszeljunk meg valamit.
van 2 nagy cannabis csalad,az indica es a sativa.
(van meg a rudalis de az nem nepszeru)
mit csinal az indica?
ugy elkabitja a testet hogy lefekszel es felig halottan ott fekszel meg el nem megy a hatas,elfelejtesz mindent mert most jo.
mit csinal a sativa?
a sativa nem az egesz testre hat hanem csak az agyra,fejre.
felvisz olyan magasagokba ahol mas gondolataid lesznek mint a normalis eletben ezert hasznaljak sok zeneszek,irok,szineszek.
ahogy elnezem itten nem sok sativa termeszto van mert a fonokon kivul a 90 olvaso kozul senki sem valaszolt.
novemberben voltam laoszban hogy hozzak uj magokat Vientiane es Xayabouri kornyekerol,sikerult 6 kulombozo fajtakat szerezni.
eljen a sativa!
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
pont ezt magyaráztam pár napja valakinek, amikor hazeröl volt szó,,, mert csodálkozott, hogy skunktól nem érzi jól magát xD

egy jó hibridben szerencsével ki lehet fogni jó tipusokat,

és ezért linkeltem, a két másik témát, ott értékelni fogják

atyaafiuésaszenthéézek
picture.php
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
nem éri meg, másik, hogy mindent az amerikai hülyeség dominál, ha megnézed az elmúlt10 évet og gelato dosido majomglue cookies biszbaszmindenféle cukorka hamburger
meg ezek különösen nyavajásak tudnak lenni az igényeikben. a legtöbb, ami kell nekik az pedig, az idö, és azt kevesli mindenki.. a tápot meg nem sajnálja és úgy nem lesz haze.
 

f2obsession

Active member
...mindent az amerikai hülyeség dominál, ha megnézed az elmúlt10 évet og gelato dosido majomglue cookies biszbaszmindenféle cukorka hamburger...

Na, ez szívemb?l szólt (bár az elsoroltakból egyiket sem próbáltam ki).

Mit ajánlanál figyelmembe a mai kínálatból, figyelembe véve, hogy ezeket favorizáltam: Dannyboy, AK-47, White Russian, Hindu Kush, WW, SSH...

Tényleg, a ma népszer? Kushoknak (pl OG Kush) van köze a Hindu Kush-hoz? Vagy az is Amerika lekvár?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
perszehogy van,

eredetileg valami bagseed hindukushból az elsö og kush.


:D nem tudom, felsoroltál 5 fajtát, ami mind más hatású :DD


de, ha helyedben lennék és magamra hallgatnék, kc brains nél venék pár fajtát,

nekedvalónak ítélem:
-mindbender
-white kc
-haze special
-mango
-leda uno
-brains choice
-tnr
 

f2obsession

Active member
perszehogy van,

eredetileg valami bagseed hindukushból az elsö og kush.


:D nem tudom, felsoroltál 5 fajtát, ami mind más hatású :DD


de, ha helyedben lennék és magamra hallgatnék, kc brains nél venék pár fajtát,

nekedvalónak ítélem:
-mindbender
-white kc
-haze special
-mango
-leda uno
-brains choice
-tnr

Köszi
 

Coldplay001

Active member
ahhh Dannyboy... addig bassza a fantaziamat mig megcsinalom a g.. ibe... lehet nem. lesz olyan de akkor is.. annyira jo highja volt aaaaaaaa :bis::bis::dance013:
 

f2obsession

Active member
ahhh Dannyboy... addig bassza a fantaziamat mig megcsinalom a g.. ibe... lehet nem. lesz olyan de akkor is.. annyira jo highja volt aaaaaaaa :bis::bis::dance013:

Úgy rémlik, az egyik általad nyitott topicban valaki (nyilván külföldr?l) beírta, hogy van neki egy csomag orig magja bel?le. Ott lenne a lehet?ség újraéleszteni, csak valahol messze...

Nem tudom, hogy legalább a Scarlet Queen elérhet?-e még valahol, ha valamib?l, abból f2-zve lehetne kiszelektálni valami hasonlót...

Nekem is hiányzik. Szerintem a nevelése legalább akkora öröm volt, mint a fogyasztása...
 

foazegyensuly

Well-known member
na akkor beszeljunk meg valamit.
van 2 nagy cannabis csalad,az indica es a sativa.
(van meg a rudalis de az nem nepszeru)
mit csinal az indica?
ugy elkabitja a testet hogy lefekszel es felig halottan ott fekszel meg el nem megy a hatas,elfelejtesz mindent mert most jo.
mit csinal a sativa?
a sativa nem az egesz testre hat hanem csak az agyra,fejre.
felvisz olyan magasagokba ahol mas gondolataid lesznek mint a normalis eletben ezert hasznaljak sok zeneszek,irok,szineszek.
ahogy elnezem itten nem sok sativa termeszto van mert a fonokon kivul a 90 olvaso kozul senki sem valaszolt.
novemberben voltam laoszban hogy hozzak uj magokat Vientiane es Xayabouri kornyekerol,sikerult 6 kulombozo fajtakat szerezni.
eljen a sativa!
akkor a trichomáknak véletlen sincs közük hozzá aham. mesélj még kérlek...
272798757_5473822069299947_2340438428724433447_n.jpg

ja és nem véletlen hogy van Indica és Sativa így van meg az egyensúly mert fő az egyensúly. :)
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top