What's new

Sativa

RED 1

Active member
Ποτισε τα,και κοπιασε
Homemade all mix
:)

Η πιτσα,επιδόρπιο 01.00 today ,γιατι η ολη ιστορία άρχισε,11.30 Πρωτομαγιά
Γλυκαθηκαν τα καραντινατα τα μυαλακια τους,θελαν και συνέχεια τα κακομοιρα τα buddies
Είχα φάει 8ωρο να βάζω αναρριχώμενα :biggrin: και μου εμφανιστηκαν τα καυμενα "πεινασμενα"

:)
 
Last edited:

RED 1

Active member
Η πιτσα,επιδόρπιο 01.00 today ,γιατι η ολη ιστορία άρχισε,11.30 Πρωτομαγιά
Γλυκαθηκαν τα καραντινατα τα μυαλακια τους,θελαν και συνέχεια τα κακομοιρα τα buddies
Είχα φάει 8ωρο να βάζω αναρριχώμενα :biggrin: και μου εμφανιστηκαν τα καυμενα "πεινασμενα"

:)

:)
 
Last edited:

thandee

Active member
Ποτισε τα,και κοπιασε
Homemade all mix
:)
Α εσυ το χοντρενεις φιλε red...ευχαριστω και για την πιτσαρα με την κοκα,κοπιαζωωω!:biggrin:
Νασαι καλα!για το all mix!σαν φρουτοποτο ακουγεται:biggrin:
 

RED 1

Active member
Α εσυ το χοντρενεις φιλε red...ευχαριστω και για την πιτσαρα με την κοκα,κοπιαζωωω!:biggrin:
Νασαι καλα!για το all mix!σαν φρουτοποτο ακουγεται:biggrin:

:biggrin:
Mazar Dutch Passion
 
Last edited:

RED 1

Active member
Good morning

Good morning

Για να δούμε τι έχουμε
Mazar Dutch Passion (top right)
Orange Sherbert Barney's Farm (top left)
GT3 Thai #1 Ace Seeds
Panama Haze Ace Seeds
GT3 Thai #2 Ace
Zamaldelica Ace
Orient Express Ace
Dos Si Dos 33 Barney's Farm
:)
 
Last edited:

RED 1

Active member
Good afternoon

Good afternoon

Ξέχασα τα 2 auto κατω δεξια
J.Hustle κατω αριστερα
 
Last edited:

RED 1

Active member
Αχορταγε!:biggrin:
Η αμηχανία που προκάλεσε ο "ιός",σε καλό βγήκε,η,εγω τουλάχιστον έτσι πιστεύω Τ.
Δεν ενοχλώ πια,γιατι βλέπω και τον "πλούσιο" γείτονα να βάζει ντομάτες,και να το γουστάρει
Αυριο μπορεί να βάλει και τα "φάρμακα" του?,και,τοτε να δεις για ποτέ γυρίσαμε στα παλιά που θα μοιραζομαστε παλι
Για αρχή,την ντομάτα,πιπεριες κλπ
All cool,oldschool
Κοιτάμε την ατομική μας υγεία,μοιραζομαστε,ποτιζουμε,πινουμε....ήμαστε χρόνια μπροστά
:)
 

thandee

Active member
Η αμηχανία που προκάλεσε ο "ιός",σε καλό βγήκε,η,εγω τουλάχιστον έτσι πιστεύω Τ.
Δεν ενοχλώ πια,γιατι βλέπω και τον "πλούσιο" γείτονα να βάζει ντομάτες,και να το γουστάρει
Αυριο μπορεί να βάλει και τα "φάρμακα" του?,και,τοτε να δεις για ποτέ γυρίσαμε στα παλιά που θα μοιραζομαστε παλι
Για αρχή,την ντομάτα,πιπεριες κλπ
All cool,oldschool
Κοιτάμε την ατομική μας υγεία,μοιραζομαστε,ποτιζουμε,πινουμε....ήμαστε χρόνια μπροστά
:)
Ναι red σε καλο μας βγηκε και το λιγο καθισιω στο σπιτι λογο του ιου...
Απο ντοματες και ζαρζαβατια γενικα καλα παμε...
Καλο ειναι να τα μοιραζομαστε κιαυτα....
Και συνεχιζουμε να ποτιζουμε και να πινουμε κανονικα!:)
 

RED 1

Active member
Και ναι παμεεεε!:biggrin:
Έβγαλε λιθρινια :) Είχαμε και τα κρεατικά just in case
Διαλύθηκε μεν με τα 35αρια μέσα στην κουφόβραση,ο άλλος κόλλησε με την φωτιά καμμία ώρα,μεσα στα 35αρια και αυτός,φυσικα έστριβε ο φίλος σου τις αφρικανικές σατιβες..........:),άστο το ρεντ,γιαουρτι περισσεύει?
KA5H εχει μεινει μονη στον κηπο,απ'τα αλαναρικα
Μετά από 30+ χρόνια,ο γείτονας,παρασυρθηκε και έβαλε φασολάκια?,στον τοίχο κοντά στα "άγνωστα μικρά".Τα έκοψα όταν γύρισα το βράδυ από παραλία
Χάρηκα που έβαλε,και από ένα τελείως διαφορετικό background ανθρωπος,βρηκε το θαρρος επιτελους να ανοιξει συζητηση
Καραντίνα? το είχε ανάγκη,και εγώ για το καλημέρα που και που,καλο παιδί,οικογενειαρχης,μια χαρά
Είχα πιει Bubba NJ,πολυ δυνατο,καθαρο χαι,το γουσταρω μονος,στην αναγκη, με διαυγεια κανεις συζητηση
:)
Προσπαθώ να μην πολύ νταντευω τα μικρά,καποια σκιά έξτρα χρειάζομαι,κανα δυο φύλλα τα είδε λίγο περισσότερο απ'οτι επρεπε,πολυ αέρα τελευταία
 
Last edited:

thandee

Active member
Έβγαλε λιθρινια :) Είχαμε και τα κρεατικά just in case
Διαλύθηκε μεν με τα 35αρια μέσα στην κουφόβραση,ο άλλος κόλλησε με την φωτιά καμμία ώρα,μεσα στα 35αρια και αυτός,φυσικα έστριβε ο φίλος σου τις αφρικανικές σατιβες..........:),άστο το ρεντ,γιαουρτι περισσεύει?
KA5H εχει μεινει μονη στον κηπο,απ'τα αλαναρικα
Μετά από 30+ χρόνια,ο γείτονας,παρασυρθηκε και έβαλε φασολάκια?,στον τοίχο κοντά στα "άγνωστα μικρά".Τα έκοψα όταν γύρισα το βράδυ από παραλία
Χάρηκα που έβαλε,και από ένα τελείως διαφορετικό background ανθρωπος,βρηκε το θαρρος επιτελους να ανοιξει συζητηση
Καραντίνα? το είχε ανάγκη,και εγώ για το καλημέρα που και που,καλο παιδί,οικογενειαρχης,μια χαρά
Είχα πιει Bubba NJ,πολυ δυνατο,καθαρο χαι,το γουσταρω μονος,στην αναγκη, με διαυγεια κανεις συζητηση
:)
Προσπαθώ να μην πολύ νταντευω τα μικρά,καποια σκιά έξτρα χρειάζομαι,κανα δυο φύλλα τα είδε λίγο περισσότερο απ'οτι επρεπε,πολυ αέρα τελευταία
Στην θαλασσα δεν σε βλεπουμε red μεσα...γιατι?:biggrin:
Γιαουρτι θες για την πλατη σου ,ναι περισσευει!:biggrin:
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top