What's new

SATIVA MADNESS year 2009

M

Miris

3,5 weeks flo

3,5 weeks flo

...tři a půl týdny květu :)

.. měly problémy s výživou (ph) a pak ještě se tam vzaly predátors okolo přepnutí takže mazec :vampire: asi to bylo přeneslým durbanem zvenku kterej stejně nakvetlej dělal tak řídký paldy že sem ho dal pryč
dokonce hodně listů vlivem s největší pravděpodobností (svilustopu plus nissorunu nebo co) tak jako nezdravě stříbrnatilo
pak se to samo skoro bez práce oholilo o spodní část jungle :bravo: ale jede to dál a neni to vůbec dobrý. tuhle kombinaci na sviluchy už nikdy. známému to dokonce kytky úplně zabilo :O
a jedno apollo dokonce uschlo a nedalo to ani po zalití

škoda že leaf coat došel těsně předtím, jako naschvál. ale pomohl jim asi taky nemálo

krmim je i výluhem z různých listů a kopřiv

ani by se z fotek neřeklo že si prožily krušný chvíle :teef: a ony dokonce vypadají a cítí se silnější a snad sou happy :banana:

teplotu mívají 19-29 stupnu co jsem postřehl a vlhkost je tam bohužel dost malá - 30% od 2.tejdne květu

picture.php
 

PERIPHERY

Member
Veteran
Ahoj Mirisku

Pekne sa zazelenali po niakych problemoch,uz takmer ani stopa..
Ked mozem malicku pripomienku..
Skus davat rockwoolove kocky hlbsie..Najlepsie az pod zem..
Zaruci ti to silnejsi korenovy bal a tym lepsi prijem zivyn..
A aj omnoho lepsiu stabilitu,hlavne vo finale kvetu..
Kamaratovi trcali cele kocky von a pri blizsej obhliadke..
Sme zistili ze rastlina nie len ze neprijima vyzivu v plnej miere..
Ale doslova bojuje o prezitie,aby ju vlastna vaha nevytrhla von...

Opatruj sa..
"P"
 
M

Miris

peri - dobrej postřeh ;) tj pravda, dosypu tam pořádně a rovnou vrstvu která drží vodu : )
 
M

Miris

takhle po ránu se odstřelit do výšin : )))

asi 5 tejdnů 12/12
od tedka bez terra bloomu (došel)
favorit mendobog zatim vypadá nejvyspělejc a taky nelepší keřík protože sem z něho neřezal
(4.foto)


picture.php

picture.php

picture.php

swm
picture.php



na tohle se těšim fakt že jo

proplach jak co co 14 dnů
 
M

Miris

btw - upravuju příspěvky časem aby to bylo nakonec přehledný, třeba tedka sem ujasnil první a ostatní příspěvky. zjistil sem že dost neodpovídá aktuální realitě a aby to bylo čistě a přehledně info o indoor počínání...

dneska poslední hnojení mendoboga, za pár dní to samý u pp a apolla který ještě 2x dostanou moučku

a taky mě napadlo že bejvám přes jejich noc v roomu častěji a někdy mívají více CO2 což by měly spíš ve dne a taky se to může podepsat na výsledku
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
a taky mě napadlo že bejvám přes jejich noc v roomu častěji a někdy mívají více CO2 což by měly spíš ve dne a taky se to může podepsat na výsledku

toho bych se moc nebal, ja to delam taky od prvniho indooru a nemel jsem s vynosem ani nicim jinym problem a to nekdy sem jich vybral pres jejich noc i na 1 hodinu ven a zadne zle nasledky jsem nepostreh....
Treba zase brat v uvahu ze i kdyz je v noci tma a je jasna obloho a mesic ma vic jak 3/4 tak je i venku docela vidno..a kdyz to nedelas pravidelne a na dliuhu dobnu, tak nevidim problem.....az ted jsem udelal kytkam den od 22:00-10:00 abych je moch zalivat a fotit hned po vypnuti lampy :muahaha:
 
M

Miris

50 days flo

50 days flo

doufám že nakynou : ) na fotce to vypadá dobře jinak je to ale tenký ještě :teef:

picture.php

picture.php

picture.php


jo pár lidí to taky tak má a říkali že CO2 no problem...mno jináč v padesátym dnu je to dost bída - šišky sou většinou menší imho. asi sem tak trochu čekal výsledek jak minule - obrovský palice NL/Haze : ))
tahle úroda tak dlouho jak sem si plánoval asi nevydrží zato vše nasvědčuje tomu že bude štavnatá jak nic předtim protože je to pocukrovaný nemálo

tedka sem si dal prda z malý paličky mendoboga a ... notyvole .. hezkej ovocnej kouř :sun:

jinak blubery dělá dobrý "oštěpy" a ta skoro lesní vůně, mnamka fakt žejo

kali mist paldy menší, vůně tak trochu tropická ale hlavně - královna sativ :) obsypanost taky víc

apollo taky menší paldy (ale velkej odpalovák), vůně nasládlá

power plant vypadá na nadprůměr ve všech směrech, vůně taková kořeněná + sladší skunková jakoby (chr chr pčik )

a sweet mendoBOZI půjdou do deseti dnů na sušení a vlastně bych měl pořešit prostory k sušení voní hezky ovocně, obsypaný docela dost
 

sensi23

Active member
Veteran
cau miris nevim jestli mas nase pheno kali mist (rezivo od aeromana) ale jestli jo tak neboj nic kali dela docela velky salamy jen potrebuje svuj cas (75-80 dnu)
jinak to zatim vypada docela k svetu myslim ze se to vse jeste nafoukne
 
M

Miris

dneska, v 57. dnu sklizeny vrchní palice swm a apolla. spodky nechám tak tejden ještě. swm sem už konzumoval - nejmenší kytku ze všech sem sekl asi před tejdnem...tak můžu k tomu něco napsat:

... vzhledově to není nic extra - dělá dobrý keře ale hlavní cola není nijak ohromující. to vše je vynahrazeno vůní a hlavně chutí - musim dodat že je to dobrůtka. ovocně zemitá chut a zůstává sladkej ocas na jazyku celkem dlouho...zmaštovadlo taky slušný a hlavně palice tvrdý a obsypaný

apollo nevoní nijak extra jen trochu a vůně po růžích z oficiálního infa celkem sedí..obsypaná taky dost. a ten špek co sem kouřil tenkrát při předávání řezů byl moc dobrej takže to bude asi kvalitní nadprůměr ale kvantitní podprůměr

:joint:

picture.php
 
M

Miris

sklizeno imho ještě trochu dřív než v úplný síle .. na mě působí jako perfektní relaxant a nějaký pure sativa madness se nekonají ale je to zajímavý zkouření dost dá se říct že mojí náladě se přizpůsobí

chutová stránka je výborná - prostě luxusní ovocně zemito skunko trochu i kyselo ... výdech KOUŘE je nezapomenutelně ovocný a sladkej ocas zůstává ještě dlouho
...
neznáte nějaký model který voní po kakau? tenhle mi připoměl taky zajímavý chvilky který se mi zapsali hloubš podobný tomu kakao weed : ))

gramy vůbec netušim a dávat mín do plic se vyplatí jinak nemožnost zvládat každodenní povinnosti : ) při většim množství je to zabiják pro nezkušený, ti ostatní si prožujou až tři celkem zajímavý hodiny a měl by se brát ohled na set a setting taky dost

odeznění nemusí být úplně příjemné, občas celkem vysekaný prázdný čumilství ale to taky záleží na okolnostech

a taky je ještě dobrý zmínit celkem solidní sucháč po zakouření

VÝSLEDEK: spokojenost a taky se těšim na zbytek. swm mi nesedí úplně i když je fakt kvalitní
 
M

Miris

kali se suší nakonec skoro zralá myslim dokonce přesně 65.den...je to síla :)
takže nakonec vypadá že nejpozdějš bude power plant, i blueberry vypadá rychlejš

ale dozrávání je i dost o podmínkách takže tak...
picture.php
 
M

Miris

69

69

tož sem zkrátil periodu na 10/14 a je znát že se ženou trocha rychleji k finiši. tentokrát těmhle nechám nějakou tu tmu ... ještě max 15 dní ... mezitim kali mist ... dost sem ji rozvětvil a ještě tak týden chtěla tak nemá takový veliký palice a je svěží dobrá a silná. i když chtěla ještě tejden tak to nemám zas až tak moc dobrý...sto pro zkusím znovu někdy a jinak

dozrávající středospodky apolla
picture.php


power plant nakořeněný "skéro"
picture.php


blueberry pronikavá svěží vůně trochu z lesa ...
picture.php
 
M

Miris

v sedumdesátym pátym dnu po nějaký tý tmě seknutý všechny paldy moc toho neni nakonec ale spokojenost je jinak veliká : ) příště bych si zkusil nějaký to vlastní vyselektování (objednal sem sanieho jacka což je selekce ze 150 semínek od sensi myslim) a asi si založim new thread abyste mi mohly do toho kecat a radit páč sem ještě nikdy neselektoval. taky na to pudu ještě jinak než doposud zase sem si pár věcí ujasnil během tohodle growu

nakonec bych možná napsal že ty řezy od hlavy sou dost vychvalovaný (na groweru) ale mám prostě lepší zkušenosti s jiným matkářem a čekal sem aspon trochu lepší výsledky. apollo i power plant a sweet mendo co se kvality týče jsou dobrý ale ty palice nejsou tak velký jako jiná genetika prostě tak nevim jestli sem udělal chybu já...no co tak zdarec :beer:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
v sedumdesátym pátym dnu po nějaký tý tmě seknutý všechny paldy moc toho neni nakonec ale spokojenost je jinak veliká : ) příště bych si zkusil nějaký to vlastní vyselektování (objednal sem sanieho jacka což je selekce ze 150 semínek od sensi myslim) a asi si založim new thread abyste mi mohly do toho kecat a radit páč sem ještě nikdy neselektoval. taky na to pudu ještě jinak než doposud zase sem si pár věcí ujasnil během tohodle growu

nakonec bych možná napsal že ty řezy od hlavy sou dost vychvalovaný (na groweru) ale mám prostě lepší zkušenosti s jiným matkářem a čekal sem aspon trochu lepší výsledky. apollo i power plant a sweet mendo co se kvality týče jsou dobrý ale ty palice nejsou tak velký jako jiná genetika prostě tak nevim jestli sem udělal chybu já...no co tak zdarec :beer:

Ahoj Mirisi :wave:
Moc se tesim na selekci sanieho Jacka..... zatim co jsem videl reporty tak moc dobry a v celku stabilni genetika.......
Jinac se nemas ceho bat bo na selektovani nei nic tezkyho a nic zloziteho..jenom mit dobry popis rostlin, oznaceni a pujde to samo....a zas budes jenom cekat :muahaha:
 
M

Miris

hh ale asi semka postnu info až bude co ukazovat nebo při problémech ... už trochec líp vim jak mám co dělat a tak při organickym pěstování aby to bylo efektivní a jelo celkem rychle a bezproblémově (soudím podle outdooru : )

jj jmenovky v tom budu ráznej :D
 
M

Miris

takže menší zhodnocení modelů - blubery je vonavá ale celkem slabá : ( kali mist má dobrej tropickej odér a kvalita mi vyhovuje tak akorát :) rozhodně patří k těm víc silnějším modýlkům ale naštěstí to pro mě osobně není zas taková násilnost jak pro některé lidi může být ... snažím se hulit při dobrých příležitostech a ty toulky lesem při západu s kali jsou srovnatelné s lehčím tripem :O
apollo 11 je taky výtečný kvalitou i chutí a hlavně obsypaností ... power plant mi nějak nevybočuje a nevím jestli je to tím že prostě sem zvyklej hulit nebo je prostě průměrnej i když dobrej....takže tak nějak

těšim se tu nabudúce tentokrát s panem JACKEM :bye:
 
M

Miris

apollo 11

apollo 11

ještě na závěr makra apolla 11 sklizeno v 75. dnu a tak podle trichomů bych řekl že je bylo tak akorát (byly to dozrávající středy)...
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 
M

Miris

...semínka přišly za 4 dny od odeslání plus pět freebie accidental haze a bacto (myko houby ) tak myslim za 45 éček feer : )
 

Latest posts

Latest posts

Top