What's new

RSO Olaj

Étrangère Légio

Active member
Sziasztok Ha tud valaki rso olajat nekem intézni légyszi írjon rám Ma néztem meg a NÉGYHÚSZ videóját a youtuben és ott irt egy srác hogy neki használt a crohn betegségére Nekem a feleségemnek kellene Köszönöm
 

Creeperpark

Well-known member
Mentor
Veteran
Biztos, hogy hol laksz? Hogyan fog fizetni érte, és milyen törvények vonatkoznak az Ön országára?😎
 

Solon

Well-known member
Leginkább magadnak tudsz csinálni RSO-t, megtermelt virágzatból és a növény talaj feletti többi része is elég jól kivonatolható. Nem hiszem, hogy itt árulna valaki. Külföldről berendelni rizikós. Ki lehet próbálni a CBD olajat, pasztákat is, az is gyulladás csökkentő, persze az étvágyat nem fokozza annyira, de azok szabadon vásárolhatóak itthon. Amit még tudok ajánlani kifejezetten crohn betegségre, az a diófalevél tea. Görcsös időszakokban napi 2 csészével, kúraszerűen elég jól leviszi a gyulladást és enyhíti a görcsöket.
 

Étrangère Légio

Active member
Leginkább magadnak tudsz csinálni RSO-t, megtermelt virágzatból és a növény talaj feletti többi része is elég jól kivonatolható. Nem hiszem, hogy itt árulna valaki. Külföldről berendelni rizikós. Ki lehet próbálni a CBD olajat, pasztákat is, az is gyulladás csökkentő, persze az étvágyat nem fokozza annyira, de azok szabadon vásárolhatóak itthon. Amit még tudok ajánlani kifejezetten crohn betegségre, az a diófalevél tea. Görcsös időszakokban napi 2 csészével, kúraszerűen elég jól leviszi a gyulladást és enyhíti a görcsöket.
Helló Köszi a segítséget de már mindent próbáltunk kivéve a rso-t Meg próbáltam készíteni is de nekem nem jött össze pedig tudok hexánt is szerezni Vagy csak én félek tőle nem olyan mint a videokba néztem most is van 4 növény kb október végére jó Hátha majd most sikerül A feleségemnek szeretnék segíteni rossz nézni minden nap min megy keresztül
 

Robi0516

New member
Szeva 14 éve vagyok Crohnos, RSO-t mindenképpen próbálja ki a feleséged ha tanacsolhatom rizsfőzővel próbáld meg csinálni nem olyan nehéz youtubeon keress olyan videót amin azzal csinálják. Ha mindenképp venni akarsz facebookon van egy csoport KANNABIS OLAJ ez a csoportnev és Dusty Dávid a moderátor vele vedd fel a kapcsolatot.
 
Top