What's new

RQS Auto Amnesia + GHS Jack DWC, LED +Smart Tent

afromen

Member
:DDDDDDD tibiatya nukleáris vizeletébűűűűűűűűűűűű minimum

Annyi alkoholtól még a levegő is begyulladna. Az új jövevényt megszabadítottam kocka rabszolgaságából, és beledobtam perlitbe, vermikulitot nem kaptam :(
 

Attachments

  • IMG_20210616_174017.jpg
    IMG_20210616_174017.jpg
    65.3 KB · Views: 74
  • IMG_20210616_174131.jpg
    IMG_20210616_174131.jpg
    38.2 KB · Views: 73

afromen

Member
A képek kedden készültek. A kisjövevény kedden bújt ki 7 napja, ma is hasonló méretű a levél de gondolom, hozzá tesz hogy közel 40 fok van a sátorba a pára 80% körül. Jövhéten jön a klíma utána már jobb lesz a helyzet. A másik 2 növény is szépen fejlődik, szerintem fő probléma volt a nagyon nagy pára főleg amikor 28 felé kúszott a hőmérő. Minden nap kapják a h2o2-t. Sajnos a 30%-os H2o2 -t már magán személy nem vásárolhat (suck me EU :crazy:) ezért 12%-osokat kapnak. Amnesiánál megkezdödött a virágzás, de az is csoda hogy egyáltalán eddig túl élt engem ) :lightning:A napló folytatásra kerül ahogy csak tudok jelentkezek :)
IMG_20210622_175651.jpg
IMG_20210622_175819.jpg
IMG_20210622_175826.jpg
 

afromen

Member
Itt már a Fű se nő? A történet, hogy hétfőn észrevettem hogy nem akarodzik nőni, ezért átcsaptam DWC-be, szép kis gyökeret eresztett aminek külön örültem, úgy voltam vele hogy átrakom és akkor szépen kinövi magát, másnap látom hogy leestek a levelei, azóta egyre szarabb, sajnos nem volt netem ezért csak most tudok jelentkezni. Pára van, RO készülékbe az összes szűrő cserélve, tisztitva a rendszer, abból kapott vizet, és tápot. Ec 0.6 körül, Ph: 5.5-5.8. Én a melegre gyanakszom, 25-38 között szokott lenni, ma jön a klímás és vége ennek a "pokolnak". Mi a faszt basztam már el megint? Vagy ez mag probléma? Vagy mivan már? Télen esküszöm olyan növényeim voltak hogy jobban felizgatott a növény látványa mint az asszonyé.

Ui: most látom hogy a kép elég fos, barnás/sárgás folt van a szik levelen.
 

Attachments

  • IMG_20210701_191409.jpg
    IMG_20210701_191409.jpg
    85.1 KB · Views: 68

Solon

Well-known member
40 fok + hidró. Áhh itt a magokkal lesz gond... Mindent jól csináltál, csak a kurva magok!!! Amúgy szerinted 38 fokban, hány fokos egy vödör víz , ha otthagyod?
 

afromen

Member
40 fok + hidró. Áhh itt a magokkal lesz gond... Mindent jól csináltál, csak a kurva magok!!! Amúgy szerinted 38 fokban, hány fokos egy vödör víz , ha otthagyod?

Az attól függ, hogy az északi pólus hánykor cserél a nyugatival. De már csak péntekig lesz ez a pokol. Pénteken gyün a klíma. Bájdövéj, ezt a jelenséget már a perlitben kezdte el, 25 fokon. :chin:
 

afromen

Member
Kedves Urak. 2 hete víz csere minden nagyon fasza, hőmérséklet 19,5-25 ( Délután 2 és 7 között 22-25 fok tartományba a többibe stabil 20-20.5 celsiun van a hőmérséklet, klíma napi 8kw-t zabál a pénztárcából) Ec 1,5 Ph 5.5-5.8 ( 5.8 felé nem engedtem sose nem se) Pára 60-70% szellőztetés 45-60 percenként 15 perc elszivó+ ventilátor. Elmentem 2 nap táborba,, (előtte napi szinten kapta a h2o2 adagját) és TESSÉK! Tegnap este erre értem haza. Cseréltem vizet mert bevolt rohadva, azon kívül mi történt? Most a vízcserénél a Ph-n és egy kis H2o2-n kívül semmit nem raktam bele várom bölcs segítőkész meglátásaitokat. Ja és a legfontosabb, a gyökérről leszedtem a íziplágot már nagyon hosszú ideje, csak álánatúrba van az agyag golyók között. Valami nagyon peches szériába érzem jelenleg magam :(
 

Attachments

  • IMG_20210725_092724.jpg
    IMG_20210725_092724.jpg
    51 KB · Views: 73
  • IMG_20210725_092730.jpg
    IMG_20210725_092730.jpg
    57.3 KB · Views: 72
  • IMG_20210725_092734.jpg
    IMG_20210725_092734.jpg
    54.9 KB · Views: 72
Last edited:

afromen

Member
Kedves Urak. 2 hete víz csere minden nagyon fasza, hőmérséklet 19,5-25 ( Délután 2 és 7 között 22-25 fok tartományba a többibe stabil 20-20.5 celsiun van a hőmérséklet, klíma napi 8kw-t zabál a pénztárcából) Ec 1,5 Ph 5.5-5.8 ( 5.8 felé nem engedtem sose nem se) Pára 60-70% szellőztetés 45-60 percenként 15 perc elszivó+ ventilátor. Elmentem 2 nap táborba,, (előtte napi szinten kapta a h2o2 adagját) és TESSÉK! Tegnap este erre értem haza. Cseréltem vizet mert bevolt rohadva, azon kívül mi történt? Most a vízcserénél a Ph-n és egy kis H2o2-n kívül semmit nem raktam bele várom bölcs segítőkész meglátásaitokat. Ja és a legfontosabb, a gyökérről leszedtem a íziplágot már nagyon hosszú ideje, csak álánatúrba van az agyag golyók között. Valami nagyon peches szériába érzem jelenleg magam :(

Tapasztalatok és kitaláció útján én ezt egy tápanyaghiánynak nézem, midőn a mai napra kicsit rosszabbodtak a levelek. Meg is kínáltam megfelelő tápmennyiséggel, a holnap hozza a választ a lépésemre :) :clock watch::wtf:
 

afromen

Member
Helyzet jelentés: -Az Amnesia már a virágzás vége felé tart holnap rakok fel képet.
-Jack növekszik, kapott tápot mint atom, szedegeti össze magát, sajnos a ph mérőm tönkre ment (a tartalékok is :thinking:) ezért fingom nincs mennyi a ph, de bízok a legjobbakban :D

Kérdés: El raktam 2 Amnesiat pár napja, szépen ki is hajtottak, úgy gondoltam ki próbálnék valami mást is hidron kívül, WHIPEDMEAT láttam hogy több embernek ajánlottál Coco+perlitet, ebben kérnék egy kis eligazitást, Mekkora "vödörbe" rakjam, milyen coco -t érdemes használni, milyen keverési arány, naponta hányszor öntözzem stb.Vagy hol találnék róla megfelelő leírást? Segítségedet, és ezen felüli segítőkész commenteket hálásan köszönök.
 
Last edited:

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
Miert akarsz visszafele fejlodni ? Tanuld meg normalisan a hidrozast vagy csinalj masfajta setupot ne dwc hanem topfeed hidrot. Agyaggolyoval

Ja szerezz be cseppes pH merot a digik mind szarok
 

afromen

Member
Miert akarsz visszafele fejlodni ? Tanuld meg normalisan a hidrozast vagy csinalj masfajta setupot ne dwc hanem topfeed hidrot. Agyaggolyoval

Ja szerezz be cseppes pH merot a digik mind szarok

Nem gondoltam volna hogy ez visszafejlődés. Az a baj hogy nem tudom hogy tanuljam meg rendesen a hidro -t, szenvedésnek érzem, és az a fura hogy volt 2 olyan köröm ami pazar volt DWC-be.Van csepegtetős rendszerem, viszont ott 1 tartályt kapnának mindannyian ami nem túl jó, jelenleg meg vegyesen vannak a csajok.
 
Top