What's new

RDWC 10x20L, lm301b 480wx3

Anabolictesto

Active member
Na srácok csak nyitok egy naplót első dwc-m közösen vègigvisszük remélem
A lámpa az 480w lm301b samsung csikok
Táp az 6.14.30 plusz calcium nitrat meg kesersó vizem ec je 0.3,a levegőt egy 140liter/ perces pompa fogja kiszolgálni a növények super skunk klónok lesznek lassan összeál hozok képeket is h2o2 mehet? Tanácsokoat szivesen fogadok béke
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
minek h2o2 ?inkább szerezz trichodermát, ami jó hidróhoz

pl ghe félét.. nem értem amúgy mindenre kltesz akkor használj normális tápot is..
mert kell azé még egy két kiegészítő is.. az a ferti vagy agriplant ALAP nak jó végig lófasz
fulvin/huminsavak?
szilikátfélék?
szivárványszinűegyszarvú ?
 

Anabolictesto

Active member
Huminsav ès a szilikát beszerezhetők a ghe tápcsaládból? Nèztem a trikologic ot 10k 10 gram később lehet beszerzem de most nem fussa rá ezzekel egészitsem ki az alap tápom? Vagy mèg kell e valami hozza
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
a seviat még nem használtam, floranova ami most tetszik
mineral magic a Si, a humi meg a diamond nectar
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
mert csak npk és micro. de nem én fogom elszívni.. nekem mindegy mit használsz. szuperkelátot vagy lófaszkelátot. (floranova szuperkelát - agri örüjjéhakelatizált
 

Anabolictesto

Active member
picture.php
[/IMG]
picture.php
 

Anabolictesto

Active member
kaptak 0.1 g calciumot igy most 0.7-0.4-0.1 a ferti ca es keserü arány szèp zöld az új hajtàsok ,viz 22-23 próbálom lejjeb vinni a gyökeren van ilyen barna cumó ami letörölhetô de ez szerintem a dimond nectar
 

Dapk

Active member
Veteran
Hagyd a nectart a faszba ne "hallgassá a buzerantra" és csináld h2o2-vel :D Ez DWC itt aztán fokozottan simán berohad, szóval hagyd az "enzymeket" és minden nap használj h2o2-t!!!
 

Anabolictesto

Active member
Hydroguardot is hagyjam el? A h2o2 mellè mehetne a silicon is igy nemtudom használni nem lehet a mineral megic mellet baktèriumokat szaporitani következô tankcserekor h2o2 vel megyek mennyi legyen az adag?
 

Latest posts

Latest posts

Top