What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Razno

K

kiree

je slučajno naslov prejemnika različen od naslova imetnika kartice ? Če so ti napisali da bo banka popravila napako, potem tako bo. Nisem še sišal da bi pri boutique-u koga zaje*ali.
 

MasterYodaSlo

New member
Jah, možno je, da je kaj narobe ker imam v imenu in kraju šumnike, ki jih nisem vpisal ker naročilo ni bilo sprejeto. Zanima me še če bi moral pod State/Province: še enkrat vpisati mesto, ker jaz sem tu pustil prazno? Drugi naročate tako, da direktno pošljete denar?


Tu je se citat mail z odgovorom na vprašanje zakaj je prišlo do zapletov:
It looks like the order did not pass the AVS security check and so could not be
accepted. We need a valid security result to be able to accept an order.


lp, MYS
 
K

kiree

to je to. AVS check ponavadi zajebava ko je "Shipping address" različen od "Billing Address-a". Ali pa že če imaš shipping in billing address enaka in se ne ujemajo s podatki kartice/banke.

Več ali manj vsi pošiljajo keš. lahko pa dobiš na banki obrazec za "money order" in gre bolj hitro skozi. če pa naročaš semen za kr konkretno cifro pa so opcije samo nakazilo-money order ali kartica. Glej da daš tisti naslov na katerega dobivaš račune kartice oz izpiske (vsaj kot billing). Če spet ne gre skozi, daš tudi shipping address enak. Odvisno od banke in kartice. Meni gre z americanom skozi tudi če so različni naslovi.

Pokliči na banko in se poznaimaj...reci da kupuješ CD-je prek spleta al krneki...

"We accept Visa, Mastercard and American Express. We dont not accept Discover or Maestro cards at this time. In order to pay by credit card the shipping address MUST match the billing address on the card. Your card issuer must provide full AVS checking, if all the information you submited is correct and your order is declined this is probably why."
 

UndercoverBro

New member
Lp...mam eno uprasanje..zanima me sorta ice cream ....hudic lepo cveti sam sem mal zaskrbljen zaradi njenih listkov ...pravi raptorji mi zgledajo ..zdej nevem a je to kak lock ..al ta sorta rada kremplje formira...drugace pa prav hudo cveti tk da mi ni neki jasno ...je pa res da prvic vidim taksne kremplje.any clue pa Lp
 

blaugrana

Member
obiski

obiski

whats up smokers...ja spet en problem...sej sam takrat se oglasim k nekaj rabim :dunno:
Ja zadeva je sledeča...v kratkem pride lastnik stanovanja počekirat kakšno je stanje v mojem brlogu, ker bova podalšala pogodbo ( hope sow), in v sobi imam šotor, z 8 lubicami pa me zanima če imate kakšen dober prelog kaj narediti v eni uri..rekel je da se bo prej najavil...torej neki časa bo tako da bo treba hitro akcijo izpelat!!

Kakšna ideja??

peace bros
 
jah probaj jih v kakšno omaro preselt za tist čs, pa tent pospravš in je to to. Še kašno dišečo svečko pržgat če kej smrdijo...
 
K

kiree

ko je prišu k meni lastnik prečekirat stanovanje sem jih dal v sušilni, pomivalni stroj in hladilnik (smell proof). reflektor sem vzel iz šotora in obesil par cimrovih slik notri (kao fotografski triki...sušenje itd)...malo pogledal okoli, spil kavo, podpisali pogodbo in spi*di domov ! in box za "razvijanje slik" mu je bil zelo zanimiv...če ne fukneš vse v kopalnico, odpreš vodo, zakleneš vrata in rečeš da se punca tušira (pol se more še depilirat, posušit lase itd.) tako da sigurno ne bo čakal za pogledat.
 
K

kiree

dela za DEA-o hočeš reč :D....tudi če bi...who the fuck cares....dokler je stran gor je meni cool. DEA ti lahko tebi kot slovencu tolko škodi kot RIAA če pobiraš komade z neta. Poveži se čez proxy in ne dajat slik gor če se ti zdi stran sumljiva.
 

tjann

New member
Lepo pozdravljeni vsi skupaj,
eno hitro vprašanje... nekaj je čudnega na tej roži:
picture.php

picture.php


Ma slučajno kdo kako idejo?? raste ko da bi bil pubec, čepav dela tudi dlačice, ki se lepo vidijo ... zrasla(?) je iz arjanove (z malo zač. za moje pojme) semenke, in to FEMINIZIRANE (regularnih MNS se ni dalo dobit :(
Al je možno da se to samo meni zdi...? Pa grinhaus kao oglašuje da nimajo hermijev spljoh...
 

tjann

New member
zaj oglašuje da ma 100 procentne femike pridobljene na neki nov način brez živega srebra... veš ki ja... franco neke buče prodaja.
Pol torej ni opcije da na kak čuden način dela bule ta flanca?? Vidu sem že hermiče, ko naredijo banane na koncu, zadnje 3 tedne, v tak zgodnjem cvetu pa še nikoli...
kaj mislite?????
 

Latest posts

Latest posts

Top