What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Rákosova indoor galerie

Rakosnicek

Member
Veteran
tady je druhá etiopie, vypadá o dost víc divoce.. první se mi zdá o dost slibnější
picture.php


picture.php


a poslední c99 bx, vůní na dost podobný vlně jako dvě předešlý bx
picture.php


picture.php


třetí c99 f1, nejvytáhlejší kytka z kola
picture.php
 

Rakosnicek

Member
Veteran
tak jo, konečně přišel čas přidat nějak postupně fotky tak za poslední rok :D

první jsou tu věci ze současný selekce, je tam f13 throwback od shorta, old time moonshine x f13 od mahakaly a c99 f2 od joey weeda + pár testovacích klonů jen tak bokem

dneska máme 43. den 12/12 a už to vypadá dostatečně dobře na focení

první je testovací blueberry fem. (seedsman) - pěkná velká vitální kytka, velký palice, voní parádně svěže po grepu, s blueberry to asi moc společnýho nemá :D
picture.php

picture.php


jo a v druhym stanu mi tahle věc posrala kolo, byly tam další 4, ale dvě z nich zahermily jak svině a všiml jsem si toho pozdě.. takže ve 25. dnu zabito a zrušeno pro solidní oprcání
 

Rakosnicek

Member
Veteran
další je ta f13 throwback, z jednoho paklu mam 7 samic a dva samce + jednoho uplně mutantního jsem už zabil

nákvět je o dost pomalejší, ale poslední dobou se to pěkně rozjíždí, vypadá to docela podle očekávání, ale ta vůně je zatim u většiny fen hodně nevýrazná, doufám, že zesílí..
jinak na 3 holkách bylo pár banánů, taky podle očekávání :D

tady je č.5, až teď začala nabírat, ze začátku to vypadalo dost marný, ale voní skoro nejlíp, je v tom i taková zajímavá sladkost
picture.php


č.2 je docela úlet, palice maj hodně divný tvary a jsou malinký, ale dost se mi líbí :D navíc bude pěkně vybarvená, voní hodně kořeněně, tak houbově a i docela silně (akorát je to ta s nejvíc banánana)
picture.php

picture.php
 

Rakosnicek

Member
Veteran
č. 9 je zatim asi nejlepší, palice začaly dost nabejvat a vybarvovat, má teda nejvíc pokroucený listy, ale nehermí

picture.php

picture.php


10 je zatim málo vybarvená, ale už to taky začíná.. ani stonky nemá červenofialový jako ostatní, smrad má ale solidní :D

picture.php

picture.php
 

Rakosnicek

Member
Veteran
7 je asi nejhoší, vůně se od ostatních nijak pozitivně neliší a paličky jsou fakt hodně podprůměrně malý, navíc jsem na ní dneska našel nekolik malinkejch ložisek padlí, akorát už je na ošetření pozdě, tak jsem jí akorát oholil listy

picture.php


6 je dost kompaktní a začíná stoupat mezi nejlepší :D ale ještě je stejně brzo něco rozhodovat

picture.php

picture.php
 

Rakosnicek

Member
Veteran
a poslední č. 11 je zmatená, má dva vrchy a každej je uplně jinej, dost se vybarvuje a fakt fest smrdí po pepři a nějakym koření

picture.php

picture.php


pak tu mam klon lemon garlic og od humboldt seeds, v prvním kole nic moc a ted je parádní a voní hrozně zajímavě, takovej og s nějakym drobnym ovocem, akorát jsem nedopatřením matku zabil a zapomněl z ní podržet řízek :D

picture.php


a tady je malej klon mutant cookies od mightyky v kelínku od jogurtu, hermí to dost, pokud nebude super extra tak jde

picture.php
 

Rakosnicek

Member
Veteran
další je druhá testovací jogurtová - gth1 od sensiho, krásně voní - taková citrónová ssh

picture.php


pak trainwreck bx, to je fakt extra kořeněná vůně :D nechal jsem vykvést matku která tak nějak revegovala od léta nebo kdy a pořád se nepřepla uplně zpět do růstu, teď z ní mam klon co to už zvládnul, tak snad bude stát za to

picture.php


no a teď otm x f13, těch mam 7, ale jedna byla vedle v tom přerušenym kole, takže zatim 6

ty fena jsou tak prostě od otm po f13, sladký po smradlavý :D

tady je č.7, ta je hodně kompaktní, skoro vůbec se nevytáhla, voní sladce zajímavě a docela vybarvuje
picture.php
 

Rakosnicek

Member
Veteran
8 je poměrně podobná, stejně malinká, ale má větší paličky a je možná ještě sladší

picture.php


pak je tu 1, ta je spíš do f13, smrdí skoro jak ty f13t :D na začátku květu jsem na ní našel jednu kouli

picture.php

picture.php


6 je asi nejhorší, nijak zajímavá

picture.php
 

Rakosnicek

Member
Veteran
3 se rozjela teprve teď, vůně hodně do f13, hutná kořeněno zatuchlá

picture.php
4
picture.php


a poslední je 10, má nejmenší paličky, ale nejvíc robustní stavbu a velký listy, voní sladce podobně jako osttaní po otm

picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
hustý výsev :D kytky moc hezké. jen otm není moc sladké, jisotu sladksot má, ale je spíš taky smradlavá imo. popisují to jako musky. **********: A true Hashplant, selected for its outstanding production of large, clear gland heads. This mostly indica hybrid really packs a musky/fruity punch with a medium height producing large, dense buds glistening with trichomes. She is more musky than fruity with a burgundy/earthen flavour at cure. Top notch Moonshine!
 

Rakosnicek

Member
Veteran
no mě to připadá že ty f13throwback jsou musky a k tomu dost kořeněný a houbový, to ty otm x f13 část fen taky a ty který považuju za otm dominantní jsou takový musky/berry a nasládlý

každopádně jsou to docela těžko zařaditelný vůně, jsem zvědavej jak se vyvinou v plný zralosti

edit. jo a jinak koukám že ani to minulý kolo tady nemam do konce, tak to sem taky během víkendu nahážu + veci od dogona do toho jeho vlákna
 

spachal

Well-known member
Veteran
Dik za fotky a popis, vazne radost pohledet! Drzim palce, at to vse bez problemu dojede, moc pekna selekce! :]
 

Rakosnicek

Member
Veteran
pokud by jste někdo chtěl něco z toho zkusit tak neni problém a výměnou za pár fotek budou řezy :D ale zatim spíš uvidim jak se to smrskne po prvním kole

dneska přidám ty c99 f2, s těma je to složitý, mam jich 11, teď kvetu 8 a jsou tak uniformní, že jsem to snad ještě neviděl :D ale žádná neni jasnej vítěz zatim
 
Last edited:

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
hmm to je dobrá nabídka, každý grower by si měl zapestit ty blues. doporučuju zdejším členům toho využít. nemusíš kupovat semena, dostaneš řezan od rákosníka a je to... musky berry floral mushroomy cedar earthy :D
 
Top