What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

r0tAk 150w Motavation

Mightyka

Active member
Veteran
Mně to zas tak zlý nepříjde. Ok ta sušina nevypadá uplně zázračně, ale už sem kouřil pár věcí co vypadalo lehce řečeno nic moc, ale výsledek byl super. Těžko soudit jak to kouří z fota, i když ano, zázraky bych taky nečekal.
Nicméně na 150W ty kytky vypadaj dost dobře!
Jinak co se týče vzhledu sušiny v závislosti na watáži, tak z osobních zkušeností (600, 400, 250, 180led) nevidim žádnej rozdíl. Samo teda nemluvim o spodcích.
 

metracek

Active member
Veteran
Mně to zas tak zlý nepříjde. Ok ta sušina nevypadá uplně zázračně, ale už sem kouřil pár věcí co vypadalo lehce řečeno nic moc, ale výsledek byl super. Těžko soudit jak to kouří z fota, i když ano, zázraky bych taky nečekal.
Nicméně na 150W ty kytky vypadaj dost dobře!
Jinak co se týče vzhledu sušiny v závislosti na watáži, tak z osobních zkušeností (600, 400, 250, 180led) nevidim žádnej rozdíl. Samo teda nemluvim o spodcích.

Hur nez susina na me pusobi ty fotky pred sklizni s tim tuzemakem. To jsou fakt skaredy palice, ve spatne kondici. Ze stresu tvorila ta rostlina stale nove pestiky, tim je podle me zpusobena ta hmota. A ocividne na ukor kvality. Proto jsem se ptal, kdo pestuje konopi kvuli mnozstvi zelene hmoty? Kanibinoidy, terpeny atd. jsou v trichomech, kvuli tem tu rostlinu pestujem a tech ja tam moc nevidim. Proto mi to neprislo jako nic zvlast chvalyhodneho. Ale nezminoval bych to, kdyby tady nebyly opacne nazory, ktere me udivily :)

EDIT: A kdyz to ted vidim namackane v te skrince, tak si rikam co plisen? :D Nene, tohle bych ja fakt nekouril.
 

r0tAk

Member
ty palice vypadaly tak jak vypadaly hlavne kvuli presviceni (kytky byly moc blizko lampy) a tem sviluskam na konci. v dalsim kole se tomu snad vyvaruju hehe :))
 
Top