What's new

קלוז-אפ טריקומ'ס

לא יכלת פשוט לתת לקוקוס להיתייבש טיפה?
גידלתי עם קוקוס וגם הגעתי איתו למצבים שלא השקתי כמה ימים כדי לתת למצע להיתייבש
לרוב זה לא מומלץ אבל לפעמים בפריחה זה טוב לתת לחמצן להיכנס פנימה לשורשרים ולהציף שוב
כמה ימים והקוקוס למעלה לרוב מתייבש
רק השכבות מתחת לא
שוב תלוי כמה הצמח שותה וכמה מעלות יש בארון,כלומר כמה אידוי יש בטבעי בלי קשר לשתייה של הצמח

פשוט יפה ומרשים
מעורר השראה'
תהנה! ואולימזו לא הכמות אלא האיכות בסיבוב הזה
נראה ככה :)

ותענוג אמיתי לקרוא מכל הידע והנסיון שלך ושל אחרים פה
נראה שיש פה כמה חברה מאוד מנוסים מגדלים וותיקים ומשקיענים

יש עוד פורום בארץ, יותר מוכר
חבל שלא עושים איחוד או משהו :)

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
איזה עוד פורום יש בארץ? הישראלי ההוא שאומר מראש שאם מישהו ידרוש הוא ימסור את הפרטים שלך?

בשביל לחסל את הזבובונים אני השתמשתי ב-2.5 מ"ל של קונפידור מסביב לגזע של כל עציץ איירפוט בנפח 20 ליטר,בהשקיה הראשונה של הפריחה.....אחרי שני מחזורים לא היו לי יותר זבובונים.

וכמובן בעזרתו של שואב האבק הידני אני מחסל את אלה שמציקים לי בעין,ואני די אובססיבי בקשר אליהם:)

השנה אותו הטיפול שוב פתר את הבעיה.

כל שאר הדברים שניסיתי לא עזרו...

כיסיתי בחול,פרלייט והידרוטונים את החלק העליון של המצע.

ניסיתי טרייסר אולטרה,מדבקות צהובות וסתם לשאוב אותם,אבל הם מתרבים כמו ארנבים ואי אפשר לעמוד בקצב שלהם.

אחרי שראיתי תמונות של הנזקים שהם עושים לשורשים החלטתי שאני מדביר את החארות הקטנים.

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
אצלי קונפידור גם לא עשה להם כלום וגם הייתי מאוד לא מרוצה מזה שיש לי קונפידור בצמחים.

אני חושב שיש גם קשר לשליטה שיש לך על מה שנכנס לחדר.
אצלי יש כניסת אוויר אחת שמכוסה בחלק החיצוני שלה ברשת יתושים שאני מנקה פעם בשבוע.ברגע שנפתרתי מהם פעם אחת קשה להם לחזור,אם יש בודדים אני שואב אותם.

גם אני לא אוהב להשתמש בהדברה כימית אבל מהניסיון הקטן שלי 9-10 שבועות שכוללים שטיפה אחת בינונית באמצע ועוד שטיפה קטלנית בסוף המחזור מספיקים בשבילי..