What's new

פורום הגידול הישראלי

KhatKa

New member
פורום הגידול הישראלי

שלום חברים מגדלים יקרים,

רציתי קודם כל להגיד שלום ולנצל את ההזדמנות להמליץ לכם על עוד פורום מגדלים שמיועד לישראלים
http://www.isragrow.org/forum/

יש שם אחלה חבר'ה מקצוענים ויומני גידול לפנים :)

img20120912160307.jpg

יש סיכון גדול מאוד עם שימוש בפורום ישראלי
אם אתה מפרסם יש למשטרה אפשרות לדרוש פרטים כמו האי מייל שלך ואיי פי
הם צריכים להוציא צו בשביל זה אבל עדיין
עצם העובדה שזה אתר ישראלי מאפשר להם לעשות את זה
לא יודע כמה זה מומלץ לפרסם שם תמונות מפלילות
גם כתוב שם מפורשות בכניסה לפורום שהאתר שומר את הזכות להעביר את המידע הלאה אם זה רצונו

KhatKa

New member
אההה זה פורום שלא נמצא בישראל - אלא רק כתוב בעברית,

ואיפה רשום שם ששמורה לו הזכות להעביר פרטים?!

KhatKa

New member
** אגב אני חושב שבכל פורום צריך להשתמש באמצעי אנונימיות כמו פרוקסים או TOR
ואז אין מצב לעלות עליך בשום מקום בעולם, ישראלי או לא

כשאתה משתמש בתור על הרשת הרגילה אתה לא מוגן ולא נעליים
אין לי מושג מאיפה הגעת למסקנה הזאת
טור בטוח רק כאשר אתה נמצא באתרים עם סיומת .onion
או אם אתה מתחבר לרשת darknet כלשהיא
כשאתה מחובר לאתרים רגילים יש לך סימני כניסה ויציאה בין אם אתה משתמש בטור או לא
תקרא על זה יותר אחי זה לא כזה פשוט ומוגן כמו שחושבים
צריך לדעת איך להישתמש גם
וכאשר אתה עושה שם משתמש פעם ראשונה תראה מה הוא כותב בשורה האחרונה של התנאי הסכמה של האתר או איך שקוראים לזה... ברח לי מהשם
אבל תקרא את השורה האחרונה
,רשאים לערוך,למחוק,להסיר,להעביר וכו וכו
בקיצור להעביר זה אומר להעביר את המידע הלאה......
אני לא מכיר שום להעביר אחר :)
לא בא להלחיץ או משהו אבל כשאתה בפורום הזה יש לך הבטחה שאתה רקיק קטן בתוך עולם יחסית גדול
ויש לי גם הרבה ניסיון עם בעלי האתר,לא מכיר אותו אישית אבל אני מכיר את ההיסטוריה שלו בערך כבר 12 שנה שבשבילי זה הרבה
הפורום נראה באמת מלא יותר אבל האבטחה שלא ישתפו את המידע שלי הוא בעיה חמורה בעייני
הפורום הקודם שפירסמתי בו שרף את כל ההארד דיסקים שלו לפני שקפצו עליו משטרת קנדה
וגיפסי נירוונה שהיה שותף של האתר הקודם הוא הבעלים של הפורום הזה
אז הם הצילו טונות של אנשים אז מהאף בי איי
אני מדבר איתך על עשרות אלפים של מגדלים
והבנאדם עדיין יושב בכלא בארה"ב
אז אני אישית חושב שזה האתר הכי אמין בקטע הזה

KhatKa

New member
הבעלים של IsraGrow - הכל על גידול מריחואנה, קנביס וחשיש שמורים את הזכות להסיר, לערוך, להעביר או לסגור כל נושא מכל סיבה כלשהי.

איפה כאן הבעיה? למחוק נושאים \ להעביר לפורום אחר וכו' ?

לגבי TOR אחי
למזלי אני עוסק בתחום ואני מבין בזה - ואתה פשוט טועה לחלוטין - ברגע שאתה משתמש ב-TOR BROWSER אתה אוטומטית מחובר למה שנקרא DARKNET

אני יודע שזה מאוד פופולארי לדבר על זה היום - אבל האנונימיות שלך שם היא בדיוק אותה אנונימיות שחלה עליך ברשת של TOR כאשר אינך נמצא שם

גם לטוב וגם לרע :)

לגבי הפורום כאן - אין לי ספק שאתה צודק בכל מילה

אבל ברמה הכללית: אני נוטה לדאוג לאבטחה שלי בכל פורום שאני נמצא, לא משנה איזה הוא ולא לסמוך על אף אחד - חוץ מזה שגם אם תעלה תמונות אין מי שיוכיח באמת את הקשר אליך ואין הרבה שיש להם את האפשרות הטכנולוגית \ אינטרס מספיק גדול כלכלית כדי לעשות זאת....

בכל מקרה אני מאוד ממליץ על הפורום \ גם בלי להעלות תמונות זה אחלה מקור למידע בעברית :)

isranabis

Active member
Veteran
מה זה תור?? על הדרקנט שמעתי בטלוויזיה אבל חשבתי שזה לא אמיתי להזמין רצח ולשלם און ליין ,אם אפשר תנו כיוון לדרקנט אני סתם סקרן אבל רק אם זה הפעלה קלה אני זקן ודברים מסובכים לא הולך לי טוב

KhatKa

New member
הכי פשוט בעולם להכנס לשם , תוריד את זה:
https://www.torproject.org/projects/torbrowser.html.en

תפעיל את הדפדפן ותראה שהוא התחבר לרשת האנונימית

תכניס בכתובת את זה:
kpvz7ki2v5agwt35.onion
(כתובת של אינדקס אתרים של הדרקנט - יש עוד הרבה כאלו)

ותהנה מכל הזבל שם
אם אתה רוצה לקנות את כל הסמים בעולם עד הבית תשיג ארנק ביטקוינס ותכנס לפה:
http://silkroadvb5piz3r.onion

בהצלחה :)

קאטקה אני ממליץ לך לקרוא עוד על האבטחה ברשת הזאת כי נראה לי שפספסת כמה מאמרים שאני קראתי :)
כאשר אתה עובר מהדארקנט לרשת הרגילה,קלירנט אתה משאיר נקודות פתוחות
בנקודות הפתוחות האלה אפשר לאתר אותך וכל הזמנה שתעשה על אתרים רגילים חשופים לגמרי
הדרקנט בטוח מכיוון שכל המידע עובר דרך 7 רשתות שונות ומקודד בכל אחת מהן
ברגע שאתה משוטט ברשת הרגילה אין לך שום 7 רשתות ושום נעליים
יש לך רשת אחת חשופה מאוד
הרעיון הוא תמיד להישאר על אתרים של אוניון ואם אפשר תמיד לקודד את כל ההודעות שאתה שולח דרך הפי,.גי.פי

ישרא - לא הייתי ממליץ את זה למבוגרים,הרשת הזאת היא רשת עצמאית,כלומר אין לה משאבים כמו לאינטרנט ולכן לוקח המון זמן לשוטט בה
יש כמה יתרונות ברשת הזאת מכיוון שזה שומר על אנונימיות של גולש אבל עדיין צריך לזכור ששום דבר ברשת זה לא כזה מאה אחוז
בשביל לעשות הזמנות שם כמו שצריך ,צריך להבין טוב מאוד בחומר,כלומר צריך לקרוא הרבה באנגלית ואני לא בטוח אם יש לך כוח לזה
אני קראתי המון חומר כדי להבין איך להשיג ביט קוין בצורה הכי בטוחה ואיך להישמר הכי טוב ברשת וזה ממש לא פשוט כמו להוריד את הטור ולגלוש
אין לי מושג איפה קראת את זה אחשלי אבל אני בא מחברה של אנשי היי טק ,כולם עובדים בתחום כבר 12 שנה וגם אני למדתי איתם הרבה
נראה לי שכדאי שתקרא שוב אחרת אתה עלול לסבך את עצמך
הרעיון הוא לקנות ביט קוין לא דרך המחשב שלך,כלומר ללכת לאיזה אינטרנט קפה,להיתחבר ברשת הרגילה לספק של ביט קוין(mt.gox) ולקנות אנונימית
כלומר בלי לתת שום פרטים,ת.ז. ועוד
אם אתה מתחבר לאותו השרת עם הטור ומנסה לקנות ביט קוין
הם ידרשו ממך לת.ז. או פרט מזהה אחר מכיוון שאתה אוטומטית מוגדר אצלהם כמלבין כספים כך שלשוטט עם הטור לא תמיד מומלץ באתרים ברשת הרגילה
אתה הולך לדואר ישראל,מטעין כרטיס אשראי בצורה אנונימית,יש לך עד 1000 שקלים
ואז אתה הולך לאיזה אינטרנט קפה ועושה את ההזמנה משם
מעביר את הביט קוין לארנק הדיגיטלי במחשב שלך ופוף
אין דרך להוכיח שהכסף הגיע ממך :)
ואז כל מה שנשאר זה להיתחבר לסילק רואד או כל קישור אחר אמין שאתה מוצא שם(גם בעיה קשה מכיוון שכל אחד יכול לפתוח שם אתר משלו ו"להגיד" שהוא מוכר וסתם יגנוב לך את הכסף
יש שם המון מקרים שאנשים שלחו כסף לאיזה אתר ולא קיבלו כלום
אז זה לא מומלץ לאנשים שלא באמת מתכוונים לנצל את זה עד הסוף
לדעתי בכל מקרה :)

KhatKa

New member
אין לי מושג מה קראת אבל אתה רושם מידע שגוי לחלוטין
איזה 7 רשתות הצפנה ואיזה בטיח
TOR = DARKNET = בדיוק אותו DNSFLUX עליו עובד TOR...
לקידוד הודעות דרך PGP אין שום קשר לרשת עצמה
והצורך לעשות זאת רק אומר שהתקשורת בפני עצמה לא מי יודע מה מאובטחת
אולי נפתח פורום אבטחת מידע? :)

ולא הבנתי למה כתבת כל כך הרבה כדי להציג לו את השיטוט ברשת הזאת ככל כך מסובך אני בטוח שהוא כבר מזמן פשוט הוריד את הדפדפן של TOR ועשה שם סיבוב :)

rootcap

Member
טוב, אני חייב להתערב פה, אני לא יכול להתעלם מהשטות הזאת...
קאטקה, קודם כל איך שזה נראה, אתה פה בשביל לקדם את הפורום שלך שלא בדיוק הולך לך איתו...
דבר שני, עדיף שתעשה חיפוש בגוגל לפני שאתה ממליץ על עוד שטות כמו TOR...
דבר מספר אחד רק כדי שתבין עד כמה "טור" לא כזאת מאובטחת... כל אתר בעל "ג'אבה סקריפט" יכול להוציא את הכתובת איי.פי שלך... יותר נכון לא יכול להוציא, אלה מוציא... ומאחר ורוב האתרים היום כוללים "ג'אבה סקריפט" אז אתה לא כזה מאובטח ברשת....
יותר מזה, מספיק שתכנס לאתר אחד ברשת הרגילה וכבר ניתן לעקוב אחריך...
בקצרה, במידה ואתה מרגיש כל כך מאובטח עם השטות הזאת, אתה מוזמן להמשיך להשתמש בה, אבל תעשה טובה, לפני שאתה ממליץ על שטות תבדוק את עצמך טוב טוב...

how secure is tor

שיהיה בהצלחה עם הפורום... :tiphat:

isranabis

Active member
Veteran
אני לא הולך לקנות כלום סתם סקרנות, השאלה אם אני לא מזיק למחשב עם כל מיני באגים,חוץ מזה איזה סיכון יכול להיות?? לא יעצרו אותי על גלישה לא חוקית או משהו כזה

rootcap

Member
את האמת, אף פעם לא נכנסתי לדבר הזה יותר מדי.
אין מצב לעצור אותך על שום דבר שקשור לזה, אתה לא עושה שום דבר לא חוקי. גם בקשר לבאגים במחשב אין מצב ששום דבר יקרה אם תתקין את הדפדפן שלהם... הוא בנוי על פיירפוקס לפי מה שזכור לי
מה שכן, אני לא מבטיח בקשר לחדירות של אבטחה ודברים כאלה, כל המערכת של הדבר הזה עדיין לא עברה בדיקות מקיפות, ולפי הדוגמאות שנתתי, כבר ככה זה נראה לא כמו שהם מבטיחים, אז לך תדע...
אני אישית, לא הייתי ממליץ לך להכנס לזה יותר מדי עכשיו עד שהשטות הזאת תיהיה יותר פופולרית ותעבור יותר ביקורות של משתמשים ושל קבוצות אבטחה למינהם...

ישרא-מבחינת באגים וכאלה אתה לא מרגיש אותה,זה כמו כל תוכנה שתתקין במחשב
כל עוד אתה לא מפעיל אותה אתה לא מחובר ואין שום דבר שמפריע
מה שכן רוטקאפ צודק ומסיבה אחת נוספת
הרשת הזאת היא רשת מוצפת האקרים משועממים
יש כל מיני דברים מאוד מגעילים שם כמו פורנוגרפיה של ילדים שאני לא יודע אם אתה לא עלול בטעות להיתקל בזה בזמן השיטוט שם וזה דבר מאוד לא נעים לראות
יש כמה קבוצות של האקרים שפועלים נגד האתרים האלה אבל בכללי הרשת הזאת היא עדיפה לאנשים שמבינים קצת בעניין
למשל ממליצים לך לכסות את המצלמה שלך אם יש לך אחת שמחוברת למחשב
גם אם היא לא מופעלת כרגע
לא יודע מזה יתן להאקר משועמם לראות אותי מגרבץ אבל בכללי זה אומר שיש סיכון כלשהוא
קאטקה אם אין לך מושג מזה ה7 רשתות אז אין לי מושג איך אתה מדבר בכזה ביטחון
כל האתרים שנגמרים בסיומת .onion
זה אתרים שעובדים על רשת מאובטחת שבנויה מ7 רשתות שונות שמקודדות,כל ההודעות מפורקות שם
בלי קשר לזה אתה עדיין חייב לאבטח הודעות שאתה שולח בפי גי פי מכיוון שאם פורצים לאתר אפשר לקחת ממנה את כל הרשימות שלה ועוד הרבה דברים אחרים
ברגע שזה מאובטח עם פי.ג.פי לפחות זה מבטיח לך שכל מה שיראו זה חרטא ולא את המידע האמיתי שלך
אתר של פורנוגרפיה לילדים הופל וכל המשתמשים הרשומים שם פורסמו
גם המבריחים מבקשים ממך להישתמש במפתח
תמיד יש סיכון כלשהוא ברשת ובסופו של דבר כל פורץ יכול לחדור למערכת,הכל תלוי כמה קשה צריך לעבוד
אז גם אם אתה עובד עם טור אתה חייב לעשות חשבון אי מייל ברשת השנייה המאובטחת אחרת אתה מסכן כל פעם את הפרטים שלך
ואתה חייב להישאר רק באתרים עם הסיומת הזאת בשביל שתישאר ברשת לא מנותרת

ישרא - אם אתה ממש סקרן תיכנס ותראה את הסילק רואד,מקסימום כשתרווה את הסקרנות תמחק את התוכנה ושלום על ישראל :)

אין ספק שמה שאתה רואה שם זה מעניין מאוד

מצאתי שם אתר מאוד מצחיק
הנושא לא אבל מה שהיה מצחיק זה איך שהם בנו את האתר
זה היה אתר שהציע נערות ליווי
אבל מכיוון שזה סיומת של הדארקנט אין לך מושג מאיזה מדינה זה
והם לא רושמים
חחחחח
כאילו הינה יש לך בחורות,באיזה מדינה אתם שולחים אותם... אממממ... אמממ.... הא... מעניין לא חשבנו על זה
חחחחחחחחחח
יש שם הרבה אתרים כאילו שמוכרים סמים וסתם עובדים על אנשים מכיוון שאין ביקורת על אתרים או יכולת להגיש תביעה או משהו
יש מעט מאוד פורומים ומה שיש שם מבחינת מידע הוא לא מספק
אבל בהחלט אתה מוצא שם דברים נורא הזויים שבחיים לא היית מוצא ברשת הרגילה

KhatKa

New member
אחי אתה פשוט מדבר שטויות גם...

אז מה עם יודעים מה כתובת ה IP שלך דרך TOR ?
מה שמוצג בתור הכתובת שלך הוא רק מה שנקרא
EXIT POINT
כלומר כתובת IP שרחוקה עשרות כתובות מהכתובת האמיתית שלך
זה בדיוק כל העניין מאחורי זה ומדוע זה מאובטח , מציע ללמוד קצת על הנושא לפני שאתה כותב עליו - בתכלס אין היום אף אחד שמסוגל להוציא את הכתובת האמיתית שלך כשאתה גולש עם תור.

מה שרשמת לגבי JS , זה פשוט מגוחך בהקשר הזה כי כאמור
כשאתה גולש לאתר רגיל דרך תור ומישהו מוציא את ה IP שלך - זה לא הכתובת שלך אלא כתובת יציאה של תור
כאשר כל הכתובת לפנייה עובדות בתקשורת מוצפנת.
ללמוד וללמוד הרבה לפני שכותבים שטויות

לגבי הפורום, כולה ציינתי בהתחלה המלצה עליו , מאז אנחנו מקיימים דיון של חסרי הבנה באבטחת מידע :)

KhatKa

New member
מה שכן - מצטרף להמלצות של קודמי - על לא להוציא שם כספים או משהו כי זה רשת סקאמרים רצינית מאוד בשל האנונימיות :)

KhatKa

New member
למה אי אפשר לערוך הודעות?

angeldust30 :

הכי פשוט -
http://en.wikipedia.org/wiki/.onion
http://en.wikipedia.org/wiki/Onion_routing

איפה הדבר הזה עם השבע רשתות? שלח מקור.
בכלל אני חושב שהדיון שמתקיים כאן -
"האם תור זאת אופציה שאין שום דרך לשבור אותה"
הוא דיון לא רלוונטי -
השאלה היא:
"האם תור מספיק מאובטח כדי לשלוח דרכו תמונה של צמח"
והתשובה היא כן, בהחלט.

isranabis

Active member
Veteran
ברגע שצריך להוריד דפדפן זה כבר בא לי כבד כי אני לא בטוח מה זה בכלל דפדפן [חשבתי שזה אקספלורר]אבל אני לא מבין אף אחד מהמושגים שאתם זורקים ככה חופשי,אם אין כתובת שאפשר להכנס עם איזה סיסמא אז זה כבר סרט קולנוע באורך מלא כנראה זה מתאים למי שרוצה לקנות ילד ויאטנמי בשבילי זה לא מתאים גם ככה לא חסר לי צרות