What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Purple Urkel von Metracek; Zajda's way

Nadrzajda

Member
To cim fotis uklada informaci o orientaci fotky do exif a icmag ten exif soubor s fotkou nenahraje, takze pak nevi jak ma ta fotka stat. Ja to pripadne delam tak, ze tu fotku pred nahranim otevru v pocitaci v nejakym prohlizeci fotek a ulozim tak jak chci aby stala. Tim se ta informace o orientaci zapise do fotky a na icmagu je pak tak, jak ma byt.

bohuzel,ted uz jsem jen pres mobil na 2 mesice :) radsi to sem dam, abychom o to neprisli pri pripadne ztrate.
 

Nadrzajda

Member
# pheno 3

- opticky je to nejmasitejsi holka, avsak co se tyce profilu vune je ze vsech nejslabsi, fialkova je tam jen po duslednem pomackani a celkove je takova nemastna,neslana.

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php



picture.php
 

Nadrzajda

Member
Tak bohuzel tim koncim az do momentu, co je zkusim jet znovu. Co neudelas sam to nemas a tak, kdyz poprosis at to daj do sklenic, az to bude za 3-4 dny suchy, daj to do sklenic za 3 dny, kdy se to zapari a zapareny to zustane 2 mesice a stane se z toho tak trosku hnojovina. Bylo to nastesti suche uz dost, aby to nezplesnivelo, ale zatuchlost z toho cpi. Po zasuseni to je hulitelny, ale rekl bych, ze terpeny dostaly na frak.
 

Nadrzajda

Member
Muzu jen pochvalit sve minule prozretelne ja, jez naloadovalo photony, neb se mi podarilo v desti na cestach utopit telefén.
 

sensi23

Active member
Veteran
Tak bohuzel tim koncim az do momentu, co je zkusim jet znovu. Co neudelas sam to nemas a tak, kdyz poprosis at to daj do sklenic, az to bude za 3-4 dny suchy, daj to do sklenic za 3 dny, kdy se to zapari a zapareny to zustane 2 mesice a stane se z toho tak trosku hnojovina. Bylo to nastesti suche uz dost, aby to nezplesnivelo, ale zatuchlost z toho cpi. Po zasuseni to je hulitelny, ale rekl bych, ze terpeny dostaly na frak.

A pritom to stacilo dat do papirovych pytlu :moon:
 
Top