What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Pure AK Female Seeds

cadavruslos

Well-known member
Stiu ca nu e cea mai buna calitate da am zis sa va faceti si voi o idee cum sunt :tiphat:
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 

cadavruslos

Well-known member
Puare AK 77 de zile de infloriere

Puare AK 77 de zile de infloriere

11 saptamani si tot mai vrea , tot arunca pistili albi si niic urma de amber pana akm , nici una dintre ele nici sativa nici indica . Se pare ca nu e chiar asa un soi rapid , de 8 saptamani . Stiu ca rabdarea e cheia da parca e prea de tot , in schimb toate frunzele s-au ingalbenit si au cazut cel putin frunzele mari , tricomi sunt 70 cloudi restu sunt transparenti , o mai las o saptamana si cred ca aia e sau cel putin asa sper . raman si fara material de fumat , dar problema e ca nici nu vreau sa culeg leustean dupa atata timp ... Va salut !
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Nu e vorba de fumat brocolli, dar, pe langa ca mai creste putin cantitatea pe final, se imbunatateste high-ul si aromele budului. De aceea iarba de o vand astia, chiar si in locurile unde e legal, e proasta in 99% dintre cazuri. E culeasa dupa ce se umfla buzii, dar inainte sa creasca si calitatea pe masura.
 

cadavruslos

Well-known member
Big Update , 85 de zile 12 saptamani de inflorire

Big Update , 85 de zile 12 saptamani de inflorire

Salut ! Revin cu un update , plantele incep sa parcurca usor ultima suta de metrii a vietii lor , avem 5 10 % amber , inca o saptamana si foc . Asteptarea va lua sfarsit in curand , si sper ca va fii pe masura , am facut o scobitoare de test dintr-un 0.25 , e strong de rupe capu , monstra am luat-o din indica dar highul a fost de sativa , nu am fumat pana akm sativa ca high da dupa 2 3 ore cat m-a tinut highul vreau sa va spun ca am avut nevoie de 1 ora de somn , tun , senzatia e de vis , si la 5 zile cat am lasat-o sa se usuce va rog sa ma credeti ca nu am avut usturime pe gat nici un pic , plantele cred ca au pana akm vreo 4 saptamani de cand le fac flush , deci sa vedem si niste poze ca atata vorba e destul , va salut si ne vedem la HARVEST !:tiphat:
Multumesc tuturor care au fost langa mine pe acest drum pana akm si care m-au sprijinit cu parerile lor , va doresc fumuri usoare si ne auzim peste o saptamana !

picture.php
picture.php
picture.php

picture.php
 

cadavruslos

Well-known member
Update 90 de zile de inflorire

Update 90 de zile de inflorire

salut bine v-am regasit , desi am zis ca azi le voi da jos m-am hotarat dupa cateva vizualizari cu microscop mai performant decat lupa initiala sa le mai las o saptamana , sau poate 100 de zile de inflorire , o gramada de timp cand stai si te gandesti dar asta e , asta imi transmit ele ca inca nu sunt gata si mai au nevoie de putin . si cateva poze cu doamnele la varsta a 3 a .. :biggrin:

picture.php
picture.php
picture.php
 

cadavruslos

Well-known member
Foarte bine arata, ai pastrat si tu o clona ceva?

Explo din feno cel de indica da .. din cel sativa nu , nu mi sa parut asa interesant la inceput , are ceva potential insa mugurii nu sunt asa pietre ca la indica , totusi la high se poate sa o intreaca .. poate fac un reveg totusi sa vad cum stau cu spatiul ..
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Da, buzii de sativa nu is niciodata prea densi. Ar trebui sa merite high-ul. La sativele 100% eu consider ca esri castigat si daca ai gramele la jumatate fata de o indoca sau un hibrid. Highul e altceva si potenta la fel, chiar te distrezi mai mult si mai bine cu juma de gr de sativa adevarata decat cu 1 gr din altceva mai indicos. Bine, asta e parerea mea. Vezi ce iese si la tine.. spor!
 
Sa și mor mor amu pe loc dacă nu m-au luat nervii ca pe Piramidon când a zis că a luat clonă din indica pt că are mugurii mai atractivi.
 
Top