What's new

Pure AK by dekadan

stryju

Member
nie pamiętam gdzie to czytałem i nie pamiętam czy nadmiar potasu czy fosforu pali włoski
(pistille?) :joint:


42dzień 12/12
 
4

4-LifeMan

great update
niech się szroni hehe
oby do harvestu bez problemowo szło

pzdr
 

cnsdpg

New member
dobra robota widzę zbiory coraz bliżej; poniżej mały topik pure ak

picture.php
 

dekadan

Member
@zamiatatorthc maja po 60cm

@cnsdpg do twoich to jednak jeszcze duzo im brakuje, srodkowy w ogole cos w huja tnie i nie wiem co z niego bedzie
 

lipasss

Active member
no dekadan kozacko sie zapowiada.
jak popuchnie do konca to niezłe pały będą. Już teraz łąsnie wygląda. no i bardzo ładnie ustawiona na jednym poziomie.
Bardzo mi się podoba uprawka :) tak trzymać ! I kilograma życzę.
 

Feel Fine

Member
Dekadan swietna uprawa , bardzo mi się podoba ! Mam takie pytanie jaki stosowałeś cykl oswietlenia i czy nie czujesz ze donice są za duże czy może w sam raz , pytam bo sam mam ochote na takie maluchy :)
 

dekadan

Member
szczerze to po zmianie lampy z 32000 na 55000 lum spodziewalem sie nieco lepszego efektu bo poprzednie uprawy wcale nie byly gorsze a bynajmniej plon mnie satysfakcjonowal, a tu wizualnie wydaja sie paly tylko przy tym czasie narazie to sa same wloski

weg trwal jakies 35 dni na flo sa od 43 dni, co do donic to dalem wieksze takie ktore akurat sie zmieszcza w szafie na 3 planowane krzuny a wiecej ziemi zawsze bedzie korzystniejsze dla plantow niz by mialo jej byc za malo:joint:
 

kfjatek

Member
szczerze to po zmianie lampy z 32000 na 55000 lum spodziewalem sie nieco lepszego efektu bo poprzednie uprawy wcale nie byly gorsze a bynajmniej plon mnie satysfakcjonowal, a tu wizualnie wydaja sie paly tylko przy tym czasie narazie to sa same wloski

weg trwal jakies 35 dni na flo sa od 43 dni, co do donic to dalem wieksze takie ktore akurat sie zmieszcza w szafie na 3 planowane krzuny a wiecej ziemi zawsze bedzie korzystniejsze dla plantow niz by mialo jej byc za malo:joint:

spokojnie ziom jeszcze ze dwa tygodnie je potrzymaj a zobaczysz ;]
 

QKI

Member
piękne są :D porządny flush po ripenie żeby smak wrócił i jeszcze sporo napuchną. 2 tygodnie myślę tyle im zostało. Przepłucz je wodą z miodem. Stosowałem to w zamian ripenu bo ostatnio mi smak strasznie zepsuł.
Pozdro!
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
Ladnie idziesz za ciosem ...
Rosliny cud malina palce lizac hehe
twraz na czystej wodzie lub z miodem i powinny zakonczyc za jakies 2-3 tygodnie ( jest taka niepisana zasada , jak ci sie wydaje ze juz czas scinac to dodaj jeszcze tydzien ) wszystko na najlepszej drodze , a co tam planujesz na nastepny wsad ?

pozdro
 

dekadan

Member
elo thx, nastepnym razem nie wiem jeszcze ale pewnie jakas latwiejsza hybryda dajaca w nie duzym czasie dobre plony:p
plant 1

plant 2

plant 3
 
Top