What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Pune o intrebare,primeste un raspuns

E

evilkid

salut oameni buni sunt si eu noi aici si am o problrma cu planta imi apar niste puncte albe mici pe frunze .
si pe spatele frunzei sunt niste paienjeni mici cu ce solutzie scap de ei nu ii mai suport.
iau in fiecare zi la sters frunzele cu apa si tot apar
:(

se numesc spider mites. cauta la magazine de specialitate solutie pentru ei
 
A

AlexFermieru'

am schimbat pamantul, le-am facut vreo 4 flushuri..acum sa vedem ce se int in cont..pamantul ala chiar era o mizeria, mirosea a mlastina, si nu e la apa .
 

wouldubreakfree

user b4nn3d
Iti poti lua o camera noua , de exemplu eu am un DSC W350 de la Sony , are 14 mp , filmeaza in HD , face poze panoramice (ff largi) totul la doar 700 RON . In caz ca nu dispui sau nu vrei sa dai atata pe o camera iti poti lua ceva mai ieftin .

Uite niste poze facute de mine cu camera respectiva :

View attachment 89163

View attachment 89164

View attachment 89172

View attachment 89171

View attachment 89167

View attachment 89170

View attachment 89168

View attachment 89169

View attachment 89166

View attachment 89165

te vezi in farul de la masina. hahahahhahah
 

Gigel2

Member
dar despre numarul de inamtriculare? :))sau despre fata din fotografie care sigur are o legatura cu el pentru ca el insusi a afirmat ca sunt poze facute de el...
mai bine ai sterge pozele
 

Gigel2

Member
:)) pacat de el...eu zic de`acum :))
offtopic...in dimineata succesoare noptii alea cand ramasesem doar eu cu tine pe chat ...am vomitat de 6 ori :))
am baut si 2l vin am fumat si 0.8 fara tutun plus 0.6 de`alungul zilei...nu stiu cum am supravietuit si nici de ce am facut asta...:))
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
cand bei un pahar sau doua de vin bun se considera aliment. sa bei e cu totul altceva..
 

marian123

Member
Ma cu tracking number-ul recunosc ca mi se poate afla adresa , cu toate ca nu cred ca exista cineva pe forum sa faca anchete de genul asta

Dar ca am pus o poza cu un steag si o fata mi se pare irational sa spui ca "poti avea probleme , mai bine stergi pozele" .

E ca si cum eu as face acum pe strada o poza a unui om si as upload-o pe forum . De unde stiti voi unde sta omul ala ? Poate eu nu o sa-l mai intalnesc vreodata in viata , sa-l vad ma refer .
Sunteti prea exagerati , in loc sa spuneti si voi alte lucruri utile intrebari daca "nr de la masina este al meu" , " fata aia are legatura cu tine " .
De acum inainte nu vreau sa mai aud comentarii de genu asta , m-am saturat de atitudinea exagerata cu privire la siguranta , cat timp nu imi scriu aici adresa nu vad vreo problema . Am mai vazut pe forum fete de oameni prin poza , chiar foarte clare unele , iar nimeni nu zicea nimica . La noi insa , nu inteleg de ce tre sa fie asa si nu putem fi si noi ca ei .

Inteleg ca este lucrul cel mai important , dar nici chiar asa .
 
G

growcase

Gata ma colegi de cannah, lasati-l pe marian123 in pace.
Cred ca sa saturat si el dar si noi cat i-am spus ca siguranta e pe primul loc.
Lasati-l sa vedem ce va face si unde va ajunge, cred ca toti sunteti curiosi cum va da /fail sau /arrested :)))))
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
aia ar fi cea mai buna metoda de a ajunge la bulau. sa apuce sa recolteze.. :)
problema este ca doar cu informatiile care le-a dat pana acum unii dintre noi pot da de el. desigur, nu maine e importat sa se intample asta.. ci altadata.
si daca chiar nu crede asta acum, atunci va fi foarte surprins. - si cu asta am incheiat.
 

MJgrow

Active member
de ce nu lasati omul in pace?

Daca el si-a pus in cap asa ceva noi de ce l-am opri ?

I-am prezentat riscurile si el a concluzionat ca va continua in ceea ce va face :)

Eu ii urez spor la treaba !
 
A

AlexFermieru'

asta e gandirea noastra ca romani..daca unul vrea sa incerce ceva mai "extravagant" , nu numai in weed growing, deja nu face parte din grup si toti incearca sa isi bata joc..marian chiar este un baiat ok, dupa cum se pare, eu, cel putin, daca eram asa luat peste picior de aproape tot forumul , ma cacam in el icmag si imi faceam treaba singur..eu cel putin asta iti spun mariane, sterge de aici tot ceea ce are legatura cu tine si continua-ti treaba singur..oricum, in caz ca nu ti-ai dat seama, pe aici toti incearca sa isi bata pla de tine..de la un outdoor s-a ajuns la politie si parnaie..taranismul din romania nu are limite.
 
ce nu intelegi tu...sfaturile sunt spre binele lui...si al nostru...ar atrage prea multa atentie
dar pe unii atat ii duce capu...
 
A

AlexFermieru'

singurul care i-a dat sfaturi a fost explo..restul stau si isi bat pla de el..treaba asta cu marian si outdooru lui magic e de luni de zile, vad ca nici acum nu terminati..dupa cum vedeti, nimeni nu i-a schimbat dorinta de a scoate super plante, asa ca lasati omu in pace.nu va baga pe voi la bulau daca e prins, ce plm atata galagie ptr nimic.hai bft
 
Top