What's new

προβλημα!!!

καλησπερα παιδια.χρειαζομαι την βοηθεια σας. εχω δυο φυτα εικοσιτεσσαρων ημερων σε εσωτερικη καλλιεργεια κ εδω κ τεσσερις μερες κατι μου τρωει τα φυλλα κ δε ξερω τι να κανω.
αν μπορει καποιος να βοηθησει...
 

ganja_hasi

natural mystic
ICMag Donor
Veteran
kalos irthes dance world,
gia na boresoume na se boithisoume den xriazomaste syndesmous apo ta magazia pou pires
ta sporia alla tha prepei na mas dikseis ta fyta sou..sygekrimena ta simeia sta opia anaferese!!
:tiphat:
 
μαλιστα! τωρα δε προλαβαινω να βγαλω φοτο γιατι θα σβησει η λαμπα οπου να ναι. πρωι πρωι ομως θα βγαλω κ θα τις ανεβασω.
σευχαριστω πολυ!
 

makedon

Member
Veteran
μαλιστα! τωρα δε προλαβαινω να βγαλω φοτο γιατι θα σβησει η λαμπα οπου να ναι. πρωι πρωι ομως θα βγαλω κ θα τις ανεβασω.
σευχαριστω πολυ!
φιλε σου στειλα πμ αλλα δεν το πηρες
πρεπει να σβηνεις καθε μυνημα που παιρνεις η στελνεις για να μπορεις να λαβεις η να στειλεις.
 
καλημερα!
makedon sorry δε το ηξερα.
να φωτο απτα φυτα μου. μερικες ειναι θολες.λιγη κατανοηση ομωσ γτ τα χερια μου δ λειτουργουν καλα...
album.php

album.php

album.php

album.php

album.php
 
παω βημα βημα αλλα στο τελος μου βγαζει αλλο εικονιδιο.
αν πας στο προφιλ μου στοy albums φαινονται;
 

makedon

Member
Veteran
πω ρε φιλος....ζημια
περιμενε να σου πουν οι επιστημονες τι να κανεις(εγω δεν εχω ιδεα τι ειναι)
παρεπιμπτοντως τα μωρα σου κ τα μωρα μου εχουν μαζι γεννεθλια:biggrin:
 
αστα να πανε γαμωτο...
ελπιζω να τα σωσω...
χαχα να τους κανουμε παρτυ οταν γινουν τριων μηνων....
 

makedon

Member
Veteran
ενα για σου λεγα κ πως πανε τα μωρα(στο πμ)
παρτυ :party:κ μετα:tree::smoker:
 

Rondelia

Active member
pwpw filaraki , se indoor tetoio prama ? Mou fenetai san akrida h kampia h tpt paromoio.
Den jerw na sou pw ti na kaneis giati edn to exw ksanasinanthsei auto alla mporw sigoura na sou pw oti tha anakampsei eukolotera kai grigorotera an tou dwseis vitamines B. Oi vitamines autes enisxyoun to anosopoihtiko tou fytou kai to voithan na aminthei kai na epanakampsei. Agorazeis neurobion enesimi apo to farmakeio(2e kanei) . H dosh einai 3ml ana lt nerou, to dineis mia fora tin vdomada, thn epomenh mera apo auth pou potises me lipasmata.
 
Top